عکسهای شیلا خداداد و فرزندانش

واکنش تند شیلا خداداد به تولد فرزندان بازیگران در خارج

تاریخ انتشار : 10 آذر 1397کد مطلب : 73133زمان مطالعه : 1 دقیقه
شیلا خداداد بازیگر سینما که فرزندان خود را در آمریکا به دنیا آورده است نسبت به انتشار لیست بازیگرانی که فرزندان خود را در خارج از ایران به دنیا آورده اند واکنش نشان داد.

واکنش شیلا خداداد به تولد فرزندان بازیگران در خارج

به تازگی لیستی از بازیگرانی که فرزندان خود را در خارج از کشور به دنیا آورده اند منتشر شده که واکنش شیلا خداداد بازیگر سینما را به همراه داشته است.

شیلا خداداد در واکنش به انتشار لیست اسامی هنرمندانی که فرزندان شان را در خارج از کشور به دنیا آورده اند، نوشت:آخ آخ منکه خیلی خجالت کشیدم الان سامیار و ساتین رو قورت میدم دوباره در وطن بدنیا میارمشون!

تولد فرزندان بازیگران در خارج 

لیست تولد فرزندان بازیگران در خارج

لیست هنرمندانی که فرزندانشان را در خارج از کشور به دنیا آورده اند

شیلا خداداد متولد 14 آبان 1359 در شهر تهران است. وی بازیگر سینما و تلویزیون است و دارای دو فرزند به نامهای سامیار و ساتین میباشد.

 تولد فرزندان بازیگران در خارج

همسر و فرزندان شیلا خداداد

محل تولد فرزندان شیلا خداداد

سامیار سرکارات پسر فرزین سرکارات و شیلا خداداد در 27 آبانماه 1392 در امریکا بدنیا آمد. و دختر او ساتین در فروردین 96 بدنیا آمد. شیلا خداداد در مورد دلیل به دنیا آوردن فرزندش در امریکا گفته :چون من به امریکا خیلی سفر میکنم و پدرم در امریکا سکونت دارد و از طرفی خودم دارای اقامت در امریکا هستم دوست داشتم فرزندم هم ازاین امتیاز برخوردار باشد تا در آینده بدون هیچ مشکلی و تهیه ویزا به تمام کشورهای دنیا سفر کند.

عکسهای جدید شیلا خداداد

شیلا خداداد و همسرش فرزین سرکارات

 واکنش شیلا خداداد

عکس شیلا خداداد و همسر و فرزندانش

واکنش تند شیلا خداداد به تولد فرزندان بازیگران در خارج

3.927
این مطلب مفید بود ؟216
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / ک
برچسب : شیلا خداداد
وبگردی