كاهش درد زايمان
یکی از دردآور ترین لحظات هنگام زایمان طبیعی رخ می دهد که برای کاهش آن پیاده روی و ورزش پیشنهاد می شود اما یک ویتامین موثر هم برای کم کردن این درد وجود دارد.

روش طبیعی و بدون عارضه کاهش درد زایمان

بسیاری از زنان باردارنگرانی زیادی از زایمان و درد آن دارند همچنین داستان های زیادی را درباره درد زایمان از دور و اطرافیان خود شنیده اند ، داستان هایی که زایمان را برای آنان تبدیل به یک ترس بزرگ در زندگی کرده ، ترسی که از همان ابتدای بارداری همراه آنان است و استرس و نگرانی هایی را برایشان به دنبال دارد بنابراین همیشه به دنبال راهی برای کاهش درد زایمان می گردند.

در این بخش از بارداری نمناک بهترین راه حل برای کاهش درد زایمان را برای شما ارائه می کنیم پس با ما همراه شوید.

راه کم کردن درد زایمان

موثرترین راهکار برای کاهش درد زایمان طبیعی

کاهش درد زایمان با مصرف این ویتامین

روش های زیادی برای کنترل و تسکین درد زایمان وجود دارد که یکی از این روش ها استفاده از مسکن ها و داروهای آرامبخشی است که در حین زایمان تجویز می شوند و دارای عوارض فراوانی می باشد .

زایمان راحت

درد زایمان را چگونه می توانیم کاهش دهیم؟

استفاده از این دارو ها و مسکن ها می تواند بعد از زایمان شما را دچار مشکلاتی کند پس بهتر است از روش های طبیعی و بدون عوارض برای کاهش درد زایمان استفاده کنیم که در این بخش در مورد ساده ترین و بهترین راه ممکن برای شما توضیحاتی ارائه می کنیم که می توانید با بکارگیری این روش زایمان راحت تری را تجربه کنید.

کاهش درد زایمان طبیعی بدون دارو

بصورت طبیعی درد زایمانتان را کاهش دهید

با مصرف ویتامین D درد زایمان را به حد اقل برسانید

زنان اغلب در دوران بارداری با کاهش ویتامین D مواجه هستند که کمبود این ویتامین به علت قرار نگرفتن در نور خورشید و استفاده از رژیم های گیاهی است . کمبود ویتامین D در زنان باردار می تواند وضع حمل در زنان را با درد بیشتری همراه کند و نرمال بودن این ویتامین تاثیر قابل توجهی در کاهش درد زایمان داشته باشد.

ویتامین دی برای زن باردار

تاثیرات ویتامین دی برای کاهش درد زایمان طبیعی

محققان در تحقیقات اخیر خود دریافتند که میزان ویتامین D با کاهش درد زایمان ارتباط زیادی دارد و زنان بارداری که سطح ویتامین D آنان قبل از زایمان کنترل شود ، در حین زایمان به داروی مسکن کمتری نیاز پیدا می کنند و زنانی که سطح ویتامین D آنان پایین باشد نسبت به گروه دیگر بیشتر به داروی مسکن نیاز دارند.

کاهش درد زایمان بدون عوارض

کاهش درد زایمان طبیعی با مصرف ویتامین دی در دوران بارداری

این تحقیقات ثابت کرد مقدار این ویتامین تاثیر مستقیمی در کاهش درد زایمان برای زنانی که در آستانه مادر شدن هستند، دارد بنابراین اگر در آستانه مادر شدن قرار دارید حتما مقدار ویتامین دی خود را اندازه گیری کنید و در صورت کمبود نزد پزشک روید تا برایتان ویتامین تجویز کند و با استفاده از این ویتامین ها درد زایمان را به حد اقل برسانید.

 

کاهش درد زایمان طبیعی با ویتامینی که درد زایمان را کم می کند

3429
این مطلب مفید بود ؟258171
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ
وبگردی