کتانی بچه گانه
کتانی بچه گانه 2018 دخترانه و پسرانه از برندهای معروف نایک و آدیداس و ... در طرح های مد روز و بامزه برای بچه های شیکپوش امروزی.

مدل کتانی بچه گانه 2018

کتانی های بچه گانه اینقدر کوچک و بامزه اند که هر پدر و مادری را برای خرید وسوسه میکنند, آن ها پشت ویترین مغزه ها جوری خودنمایی میکنند که دل هر بیننده ای را میبرند. بچه های کوچک با پوشیدن کتانی های اسپرت فوق العاده دوست داشتنی و خوشتیپ میشوند, کتانی های دخترانه و پسرانه از برندهای معروف که مدل های فوق العاده شیکی دارند به تازگی وارد بازار شده اند که نمونه های آن ها را در ادامه این مطلب مشاهده میکنید.

کتانی بچه گانه

کتانی بچه گانه دخترانه

این مدل کتانی های دخترانه و پسرانه طرح های مد روزی دارند و برگرفته از جدیدترین ترندهای سال هستند, اگر دوست دارید دختر یا پسر کوچکتان تیپ اسپرت داشته باشد حتما از این مدل کتانی ها برای تکمیل کردن تیپ اسپرت دلبندتان استفاده کنید تا مانند مدلینگ ها خوشتیپ شود.

فرقی نمیکند فرزندتان چه دختر باشد و چه پسر میتوانید با پوشاندن این کتانی ها او را به خوشتیپ ترین ها تبدیل کنید. برندهای نایک و آدیداس زیباترین مدل کتانی های بچه گانه را تولید میکنند که پیشنهاد میکنم از این برندها برای فرزندتان خرید کنید.

کتانی بچه گانه

کتانی بچه گانه دخترانه صورتی

کتانی بچه گانه

کتانی بچه گانه پسرانه نایک

کتانی بچه گانه

کتانی بچه گانه پسرانه سفید

کتانی بچه گانه

کتانی آدیداس پسربچه

کتانی نایک

کتانی نایک پسرانه بچه گانه

کتانی گل گلی

کتانی گل گلی دختربچه

مدل های بامزه کتانی بچه گانه برندهای معروف + تصاویر

4.677
این مطلب مفید بود ؟716
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : مدل کتانی
وبگردی