کیف مناسب اندام
خانم ها برای انتخاب کیف مناسب باید به قد و اندام تان نگاه کنید و بر اساس آن ها کیفی مناسب برای خودتان انتخاب کنید.

کیف مناسب برای اندام های مختلف

کیف یکی از لوازم جانبی استایل خانم ها محسوب میشود و مکملی جدی است که میتواند در حد یک تکه از لباس ها بر تمام ظاهر شما تاثیرگذار باشد.

مدل کیف مناسب برای هر کسی با هر اندامی فرق می کند. برای همین هم لازم است اول فرم بدن و اندام مان را بشناسیم و بعد سراغ کیف هایی برویم که به ما می آیند و ما را خوش استایل تر می کنند. در این مقاله مدل کیف مناسب برای هر بدنی را معرفی کرده ایم.

مدل کیف برای زنان قد بلند و لاغر
دست خانم های قد بلند و لاغر اندام در انتخاب کیف کاملا باز است. این دسته از بانوان می توانند با خیال راحت سراغ هر مدل کیف که دوست دارند بروند، از کوله پشتی های بزرگ گرفته تا کیف دوشی یا حتی کیف دستی (Clutch bag) و مدل های پستچی! تنها نکته ای که قد بلندهای لاغر اندام باید به آن توجه کنند این است که هر چقدر اندازه ی کیف کوچکتر باشد، قد آن ها بلندتر به نظر می رسد. بنابراین بهتر است سراغ این مدل ها نروند.

کیف مناسب اندام

انتخاب کیف مناسب با اندام

مدل کیف زنانه مانگوبه عنوان یک خانم قد بلند اگر دوست دارید خیلی هم کشیده به نظر نیایید بهتر است سراغ کیف هایی با سایز متوسط و یا طرح های بزرگ و هیجان انگیز بروید. الان که بهار شده است، می توانید از کیف های گل دار هم استفاده کنید.

قد کوتاه ها چه کنند؟
خانم های ریز جثه و قد کوتاه هم گزینه های شیک و هیجان انگیزی پیش رویشان دارند. اگر شما هم یک خانم قد کوتاه هستید از کیف های بزرگ دور بمانید و با جمله هایی مثل «من کلی وسیله دارم که باید توی این کیف جایشان بدهم» خودتان را گول نزنید. خانم های کوچک اندام باید سراغ کیف های با مزه و کوچک بروند. مدل های دوشی برای این دسته از زنان ایده آل هستند.

کیف مناسب اندام

انتخاب کیف مناسب با اندام

کیف دوشی زنانه مانگو
البته استفاده از مدل کیف کوچکی که روی آرنج دست قرار می گیرد هم خوب است. در نهایت به خاطر داشته باشید زنجیر یا بند کیف شما نباید آنقدر بلند باشد که کیف پایین تر از لگن شما قرار بگیرد. این کار باعث می شود قدتان کوتاه تر به نظر برسد.

اگر شبیه سیب هستید
اگر فرم بدنتان شبیه سیب است، یعنی بالاتنه تان تو پر است و شانه های عریض دارید باید دور کیف های کوچک با دسته های کوتاه را خط قرمز بکشید. در عوض سعی کنید حواس بیننده را با استفاده از کیف های دوشی، مدل کیف پستچی یا هر کیفی با دسته یا بند بلند، از سرشانه ها غافل کنید. استفاده از کیف هایی که روی آرنج دست قرار می گیرند هم به شما توصیه می شود. این توصیه ها را جدی بگیرید!

کیف مناسب اندام

انتخاب کیف مناسب با اندام

کیف مناسب برای فرم بدن گلابی
فرم بدن گلابی درست بر خلاف سیب، به معنی داشتن پایین تنه تو پر و درشت است. اگر به این دسته از فرم بدن تعلق دارید باید تلاش کنید حواس بیننده را به سمت بالاتنه تان جلب کنید. برای این کار چند ترفند در آستینتان داشته باشید. اول از همه از کیف هایی با سایز متوسط و رنگ های شاد و روشن استفاده کنید. بند کیف شما باید کوتاه باشد، طوری که کیف درست زیر آرنج شما قرار بگیرد. نکته بعد هم اینکه یادتان باشد هیچ وقت نباید از کیف هایی استفاده کنید که بندشان آن ها را تا روی لگن شما می آورد. اگر این کار را بکنید، پایین تنه شما بزرگتر به نظر می رسد.

کیف مناسب اندام

انتخاب کیف مناسب با اندام

به عنوان نکته آخر یادتان باشد تا جایی که برایتان ممکن است سراغ کیف های خیلی بزرگ با جرئیات و جینگول های زیاد نروید.

کیف مناسب برای فرم بدن ورزشکاری
اگر جز خانم های ورزشکار هستید و بدنتان حالت زاویه دار و برش خورده دارد، سعی کنید سراغ کیف هایی با همین مدل نروید، به عبارت دیگر استفاده از مدل کیف مربع، مستطیل و هر شکل هندسی دیگری با زاویه های تند برای شما ممنوع است. در صورتی که از این مدل ها استفاده کنید به نظر می رسد آدم خشک و خشنی هستید. در عوض استفاده از مدل کیف های گرد و بیضی برای شما عالی عمل می کند. ضمن اینکه کیف یا حتی کوله ورزشی گرد شما می تواند انواع و اقسام جزئیات و تزئینات را روی خودش داشته باشد.

کیف مناسب اندام

انتخاب کیف مناسب با اندام

خانم های سایز بزرگ چه کنند؟
اگر یک خانم سایز بزرگ یا پلاس سایز (Plus Size) هستید متاسفانه نمی توانید سراغ کیف های دستی کوچک بروید. بهترین مدل کیف برای شما کیفی است که بزرگ باشد و در عین داشتن طرح ، رنگ روشنی هم داشته باشد. اگر هم عاشق کیف دستی هستید و دوست دارید برای مهمانی سراغش بروید، از کیف های دستی بزرگ به جای مدل های معمولی و کوچک استفاده کنید.

کیف مناسب اندام

انتخاب کیف مناسب با اندام

کیف مناسب با قد و اندام من کدام است؟

4.426
این مطلب مفید بود ؟233
برگرفته از دیجی استایل- چی بپوشم -/ح
برچسب : ست کیف و کفش
وبگردی