کیک عروسی
کیک عروسی یکی از تدارکات خوشمزه ی مراسم عروسی است که میتوان با آن به شخصیت عروس و داماد پی برد.

شخصیت شناسی از روی کیک عروسی

در مراسم عروسی، دومین موضوع قابل توجه پس از عروس، کیک عروسی است که علاوه بر طعم و اندازه های مختلف، نشان دهنده شخصیت و سلیقه میزبان است.

می توان گفت جشن عروسی، نحوه برگزاری و اِلمان های به کار رفته در این مراسم بازتابی از شخصیت عروس و داماد است. یکی از مهمترین عناصر این جشن، کیک عروسی و مدل آن است که در مدل ها و طعم های مختلفی وجود دارد و افراد با توجه به سلیقه خود آن را انتخاب می کنند. در این مقاله به تو می گوییم انتخاب مدل کیک بیانگر چه شخصیتی است:

کیک عروسی

مدل کیک عروسی شیک

کیک ساده
از تزیینات زیادی استفاده نمی شود و خامه و میوه جزء عناصر اصلی تشکیل دهنده این کیک هستند. افرادی که به این سبک علاقه دارند، خواهان یک عروسی بی دردسر و آرام هستند، به زیبایی طبیعی و سبک مینیمال علاقه دارند. هدف آنها از برگزاری این جشن سپری کردن ساعاتی خوش همراه با خانواده و دوستانشان است.

کیک فانتزی
بیشترین کاردبرد این کیک جشن های تولد است، اما امروزه در مراسم عروسی نیز استفاده می شود. رنگارنگ و دارای اشکال مختلفی است و زوج هایی که دارای روحیه ای خلاق و نگاهی طنز هستند، به این کیک علاقه دارند.

 کیک عروسی

مدل کیک عروسی فانتزی

کیک آمبره
این روزها سبک آمبره طرفداران بسیاری دارد. سبکی است که یک رنگ را با تن های مختلف نشان می دهد. با سفید شروع شده و با تیره ترین تُن آن رنگ پایان می یابد. افرادی که علاوه بر علاقه به زندگی مدرن، نیم نگاهی نیز به سنت ها دارند و علاوه بر آن دارای روحیه ای مستقل و مسئول هستند، این نوع کیک برای آنها بهترین انتخاب است.

کیک مجلل
کیک هایی بلند و معمولا چندین طبقه هستند که از گل و تزیینات جانبی زیادی پوشیده شده اند. افرادی که این نوع کیک را انتخاب می کنند مبادی آداب و سختکوش هستند.
اگر گل عنصر اصلی تزیین کننده این نوع کیک باشد، بیانگر روحیه ای احساسانی و رومانتیک است، در غیر اینصورت بیانگر این است که عروس و داماد علاقمند به اشتراک جهان درونی خود با دیگران هستند.

کیک عروسی شخصیت عروس و داماد را لو میدهد!

3.914
این مطلب مفید بود ؟113
برگرفته از منودلیار -/ح
وبگردی