نمناک ورزش و تناسب اندامتناسب اندام اصل ماجرای لاغر شدن با قهوه سبز
لاغری با قهوه سبز ، طریقه مصرف قهوه سبز برای لاغری
با مصرف قهوه سبز می توانید اشتهایتان را کنترل کنید این نوشیدنی همچنین باعث چربی سوزی می شود و لاغری را به ارمغان می آورد.

آیا قهوه سبز به کم کردن وزن کمک می کند؟

می گویند معجزه می کند و برای کسانی که اصلا با هیچ رژیم و ورزشی به کاهش وزن نمی رسند می توانند با مصرف آن لاغر شوند، اما داستان لاغری سریع و راحت با قهوه سبز چقدر واقعیت دارد؟ احتمالاً بحث های سلامتی در مورد نوشیدن قهوه شنیده اید ،عصاره دانه قهوه سبز از دانه قهوه ای می آید که بو داده نشده است.

دانه قهوه حاوی ترکیباتی است که به عنوان اسیدهای کلروژنیک شناخته می شوند. برخی معتقدند که این ترکیبات دارای اثرات آنتی اکسیدانی هستند و به کاهش فشار خون کمک می کنند و به شما کمک می کنند وزن کم کنید.بو دادن قهوه مقدار اسیدهای کلروژنیک اش را کاهش می دهد. به همین دلیل است که نوشیدن قهوه بو داده شده باعث کاهش وزن نمی شود.

راه کاهش وزن

رمز و راز لاغری با کمک قهوه سبز

ادعا:واقعیت یا داستان؟

آیا عصاره قهوه سبز باعث کاهش وزن می شود؟ مطالعات زیادی در مورد اسیدهای کلروژنیک و اثربخشی آن ها به عنوان مکمل کاهش وزن وجود نداشته است.

بررسی مطالعات انسانی نشان داد که عصاره قهوه سبز می تواند به کاهش وزن کمک کند اما اثرات مستند شده در مورد کاهش وزن کم است و مطالعات بلند مدت نیستند ؛ جزئیات بیشتر را در ادامه این بخش از تناسب اندام نمناک می خوانید.

لاغری با قهوه سبز

لاغری و کاهش وزن با مصرف قهوه سبز

لاغری با قهوه سبز و عوارض جانبی آن:

اثرات جانبی منفی قهوه سبز شبیه قهوه معمولی است، چون هنوز حاوی کافئین میباشد.

عوارض جانبی معمول کافئین،عبارتند از:

  • ناراحتی معده
  • افزایش ضربان قلب
  • تکرر ادرار
  • مشکل در خوابیدن
  • بیقراری
  • تنش

ناراحتی معده

لاغری با قهوه سبز چه عوارضی دارد؟

توصیه های مهم درباره لاغری با قهوه سبز

باید به دنبال چه چیزی بگردم؟

هم FTC و هم اداره غذا و دارو (FDA) توصیه می کنند که تحقیق کنید و در هنگام استفاده از مکمل ها احتیاط کنید. تحقیقات علمی باید به ادعاهای مکمل رژیم غذایی پاسخ دهند و شما باید نسبت به محصولاتی که ادعا می کنند به شما کمک می کنند تا بدون تغییر عادت های خود به سرعت وزن کم کنید و FDA اجزا و برچسب های محصول را تنظیم می کند.

اما مکمل های غذایی قبل از اینکه به بازار بروند مورد تایید FDA قرار نمی گیرند. شرکت های خصوصی مسئول انجام تحقیقات و آزمایش خودشان هستند. FDA ممکن است تا زمانی که گزارش های بد یا اثرات جانبی خطرناک گزارش نشود، درگیر نشود.

همانند بسیاری از مکمل ها، دانه قهوه سبز می تواند به عنوان یک راه حل طبیعی برای کاهش وزن به بازار عرضه شود. عبارت "طبیعی" در صنعت مکمل ها رایج است، اما لزوماً به این معنا نیست که این محصول ایمن است در واقع، هیچ تعریف قانونی از "طبیعی" بودن وجود ندارد، بسیاری از گیاهانی که در طبیعت رشد می کنند، می توانند مرگبار باشند.

اگر به دانه های قهوه سبز به عنوان بخشی از برنامه کاهش وزن خود فکر می کنید، شرکتی را که از آن می خواهید بخرید را بررسی کنید. مطمئن شوید که تقلب نمی کند و یا محصولات خود را با مواد آلوده نمی کند. همچنین مهم است با پزشک خود صحبت کنید، به خصوص اگر مشکلات دیگری مثل فشار خون بالا و یا دیابت دارید و یا دارو مصرف میکنید.

مصرف قهوه سبز

با کمک قهوه سبز لاغر شوید

نکات دانستنی درباره لاغری و کاهش وزن با قهوه سبز

چه کار دیگری می توانم برای از دست دادن وزنم انجام دهم؟

کاهش وزن بلند مدت با سبک زندگی سالم و چسبیدن به آن اتفاق می افتد. دانه قهوه سبز می تواند کمک کند، اما بسیاری از کارشناسان بر این باورند که هیچ جایگزینی برای یک رژیم غذایی سالم و ورزش منظم وجود ندارد.

مراکز کنترل و پیش گیری از بیماری ها (CDC) توصیه می کنند که مصرف کالری روزانه خود را 500 تا 1000 کالری کاهش دهید و 60 تا 90 دقیقه در روز فعالیت های فیزیکی داشته باشید.

اما لازم است تحقیقات بیشتری در مورد اثربخشی عصاره دانه قهوه سبز برای کمک به کاهش وزن وجود داشته باشد.

پیش از مصرف مکمل ها، همیشه با پزشک خود صحبت کنید. این کار به کنترل فشار خون بالا کمک و کاهش وزن کمک می کند و میزان قند خون را تنظیم می کند. دم کرده اش رنگی روشن دارد و بدون شیر یا شکر از آن لذت ببرید و طعم خیلی ملایمی دارد که به شما کمک می کند وزن خود را از دست بدهید.

راه لاغری

خواص و مضرات لاغری با قهوه سبز

آموزش لاغری با  استفاده از قهوه سبز و خواص آن

یک مطالعه منتشر شده در مجله هندی تحقیقات و توسعه مبتکرانه (IJIRD) نشان داد که یک جز فعال معجزه به نام اسید کلروژنیک که در قهوه سبز یافت می شود و به کاهش وزن کمک می کند.

از آنجا که دانه قهوه بو داده نشده، ویژگی های خود را حفظ کرده که به نفع بدن است. به ذوب کردن چربی ناخواسته کمک می کند و در نتیجه به کاهش وزن کمک می شود. علاوه بر اینها، پنج فایده شگفت انگیز از مصرف منظم قهوه سبز وجود دارد که ممکن است از آن خبر نداشته باشید.

1. افزایش متابولیسم:

حضور اسید کلروژنیک در قهوه سبز به افزایش متابولیسم مشهور است. به افزایش نرخ متابولیک بالسامیک (BMR) بدن کمک می کند که باعث کاهش آزاد سازی گلوکز از کبد به خون می شود. برای برآورده شدن نیاز گلوکز، بدن شروع به سوزاندن چربی اضافی می کند که در نهایت منجر به کاهش وزن می شود.

قهوه سبز

لاغری با قهوه سبز و فواید دیگر آن

لاغری با قهوه سبز و چگونگی عملکرد آن

2. کاهش اشتها:

اگر کسی هستید که به طور مداوم دچار گرسنگی ناگهانی می شوید و یا کالری غیر ضروری زیادی مصرف می کنید، کمی قهوه سبز بنوشید. باز هم اسید کلروژنیک به عنوان یک کاهش دهنده اشتها عمل می کند.

اشتها را کنترل می کند و از پرخوری جلوگیری می کند.

3. بهبود گردش خون:

خون چندین عملکرد حیاتی در بدن از جمله انتقال اکسیژن به سلول ها را انجام می دهد و در همان زمان، گازها و سموم را از سلول ها دفع می کند.

هر گونه انسداد یا جریان کند خون می تواند باعث عدم فعالیت شود و منجر به خستگی و بی حالی شود که می تواند بر متابولیسم تاثیر بگذارد و به نوبه خود روند سوزاندن چربی را کاهش دهد.

یک فنجان قهوه سبز می تواند برای کمک به سوزاندن سریع تر چربی ها و کالری ها مفید باشد.

گردش خون

لاغری با قهوه سبز و تاثیرات آن روی بدن

4. سوزاندن چربی و لاغری با قهوه سبز:

دانه قهوه سبز خالص به بالا بردن توانایی سوزاندن چربی های بدن کمک می کند. همچنین انتشار آنزیم های سوزاندن در بدن را افزایش می دهد.

علاوه بر این، مانند یک سم زدای طبیعی برای کبد عمل می کند. کبد را پاک می کند و کلسترول بد و چربی های غیر ضروری را از بین می برد که در نهایت متابولیسم و سوخت و ساز بدن را بالا می برد.

سوزاندن چربی

لاغری با قهوه سبز چگونه امکان پذیر است؟

5. کاهش جذب قند:

مصرف قهوه سبز، جذب قند در روده کوچک شما را کاهش می دهد، به این معنی است که قند کم تری موجود است و به شما کمک می کند تا وزن اضافی خود را کم کنید.

بهترین زمان برای خوردن قهوه سبز چه زمانی است؟

بهترین زمان برای مصرف قهوه سبز درست بعد از غذا است. به این خاطر است که پس از خوردن غذا سطح قند خون به طور کلی به خاطر کربوهیدرات یا پروتئین ها بالا می رود. شکر اضافی تولید شده وقتی غذا شکسته می شود، در طول هضم غذا به عنوان چربی در بدن ذخیره می شود.

قهوه بعذ غذا

لاغری با قهوه سبز و نحوه مصرف آن

نکات مهم درمورد لاغری با قهوه سبز:

نوشیدن قهوه سبز به حفظ سطح قند خون کمک می کند و از افزایش ناگهانی قند جلوگیری می کند.

می توانید قهوه سبز را به صورت پودر پیدا کنید که فقط باید با آب گرم مخلوط شود تا آماده مصرف شود.

معمولاً به تنهایی آن را بنوشید، اما می توانید کمی عسل یا کمی دارچین اضافه کنید.

نمی تواند به تنهایی به شما کمک کند که وزن خود را از دست بدهید.

یک برنامه کاهش وزن خوب باید ترکیبی از یک رژیم متعادل و ورزش منظم باشد و قهوه سبز قطعاً می تواند نقش حمایتی خوبی داشته باشد و به شما کمک کند به اهداف خود برسید.

به خاطر تحقیقات محدود، خیلی زود است که قهوه سبز را برای هر مشکل پزشکی توصیه کنیم. اگر به دلایل سلامتی قهوه سبز را مد نظر دارید، ابتدا با پزشک خود صحبت کنید.

 

قهوه سبز ، خواص و مضرات لاغر شدن با قهوه سبز

اصل ماجرای لاغر شدن با قهوه سبز
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 2750
منبع : healthline / food / بخش ورزش و تناسب اندام نمناک /ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 2562 188
نظر کاربران
منصور

منصور

ممنونم از اطلاعات خوبتون

پاسخ دادن 30 14
گلی

گلی

تجربه شخصی من در مورد قهوه سبز اینه که واقعا باعث کم کردن سایزم شد به طوری که دوستانی که حدود ۲ هفته بود من رو ندیده بودن در برخورد اول متوجه کم شدن سایز من شدن . از اون جاییکه من قهوه خور حرفه ایی هستم باید بگم که قهوه سبز کافئین نداره یا اگه داره خیلی کم هست و به هیچ عنوان باعث انرژی زایی و بی خوابی نمیشه ولی در جذب و دفع چربی بسیار خوب عمل میکنه.به نظر من جوشیده شده اش بیشتر از دم کرده اش تاثیر داره هر چند که خیلی تلخ تر و بد مزه تر میشه.دیگه اینکه قهوه سبز نمی تونه جایگزین ورزش باشه یا پرخوری کنید و قهوه معجزه کنه ولی میتونه جلوی اشتها رو بگیره .تنها قسمت معجزه آسا بودن قهوه برای بدن من هضم سریع غذا، رفع تنبلی روده و احساس سیری و سبکی در طول روز بوده.امید وارم مطالبم برای شما مفید باشه❤

پاسخ دادن 278 32
❤❤❤

❤❤❤

واقعا تاثیر داره؟! مامانه من میگه پول به این چیزا نمیدم چون همش الکیه

پاسخ دادن 42 33
شهره

شهره

سلام روزتون بخیر،ممنون ازمطالبتون.میشه بفرمایین در روزچه مقدار در روزباید قهوه سبزتوی فنجان بریزم؟؟؟متشکرم

پاسخ دادن 187 67
sajad

sajad

من استفاده کردم و جواب داده . ولی این رو باید در نطر بگیرید که هر مکملی همراه بارژیم غذایی مناسب و کم کالری جواب میده مثلا اگر قهوه سبز رو بدون رژیم غذایی مصرف بکنید حداقل تاثیر ممکن رو داره

پاسخ دادن 34 14
علی

علی

قهوه سبز جلو گیری میکنه از اشتها کاذب و کاملا واقعی هست اما در روز بیشتر از دوبا نباید مصرف کرد .چون ادرار اور است بهتر از حتما روزانه ۸ تا ۱۲ لیوان اب مصرف کنید که بدن اب خود را از دست نده ...

پاسخ دادن 4 0
مریم

مریم

من دو هفته هست که شروع کردم به خوردن قهوه سبز. روزی دولیوان قبلو از صبحانه و ناهار. عزیزم شما خیلی خوب اثراتشو توضیح دادید. من هنوز لاغری از نظر سایز یا وزن رو اندازه نگرفتم ولی تمام اثرات دیگه که فرمودین رو تجریه کردم. دقیقا من هم قهوه خور همیشگی بودم و موافقم که قهوه سبز کافءین زیادی نداره چون باعث بیخابی نمیشه. من بسیار پراشتها بودم که جلو اشتهامو میگیره و منم کاملا حس سبکی و زود هضمی دارم. میخام طبق گفته شما اینبار بجای دم کردم بجوشونم و نتیجه رو امتحان کنم :)

پاسخ دادن 36 29
حانيه

حانيه

قهوه سبز فقط روزي يك فنجان اونم بعد ورزش زياد خودنش پوستو خراب ميكنه چون خيلي لاغر ميكنه

پاسخ دادن 4 3
فرزانه

فرزانه

سلام منم با نظر این دوستمون موافقم و همه تاثیراش رو تجربه کردم و کاهش اشتهااش عالی بوده برای من

پاسخ دادن 25 10
مونا

مونا

موافقم. من چند بار ایرانیشو استفاده کردم. یعنی از ایران سفارش دادم، طعمشون خوب نیود و قابل تحمل استفاده نیود. از یه طرفم پر از آت و آشغال بود. یه بار از ماهواره تبلیغ میکرد، بسته بندی و حاضرسازیش خارجی بود. از اون خرید. الان 4 ماهه استفاده میکنم. نتیجه خوبی هم میگیرم. البته باید فراموش نکرد که ورزش هوازی هم در کنارش انجام میدم تا روند لاغری سریع تر بشه. اینم سایتشونه

پاسخ دادن 68 34
سوری

سوری

ببخشید قهوه سبز خریدم و بردم برای آسیاب. گفتن امکان آسیاب نیس و قبلش بایست برشته شه. آیا از خواصش کم نمیشه؟

پاسخ دادن 33 17
فاطمه

فاطمه

من قهوه سبز آسیاب کرده خریدم میجوشونم ولی تلخ نیس مشکلی نداره

پاسخ دادن 1 7
ati

ati

عزیزم چرا از عطاری ها نگرفتی . بسته بندی آسیاب شده اش موجود هست

پاسخ دادن 0 0
پگاه

پگاه

سلام دوستان .یعنی همه ی این حرفها درمورد قهوه ی سبز واقعیت داره؟؟؟

پاسخ دادن 29 15
اکرم

اکرم

واقعا قهوه ی سبز 3 فنجان در روز و 15 دقیقه قبل از غذا موثر و چربیسوزه و وزن رو کم میکنه البته اعتدال در غذا و انجام ورزشهای هوازی هم کنارش میتونه بیشتر به روند چربی سوزی کمک کنه

پاسخ دادن 46 22
ثمین

ثمین

خانوم اکرم لطف میکنید طریقه تهیه، مصرف و مقدار مصرفیش رو بگین؟ شما از دانه های قهوه استفاده میکنید؟ این قرصها و لیپتونهایی که تو بازار هستند چی؟ اونها خوب نیستند؟

پاسخ دادن 118 62
خاطره

خاطره

سلام دوستان من قهوه سبزومیجوشونم با عسل میخورم ایا عیبی نداره

پاسخ دادن 47 26
Viva

Viva

مربی ورزشیم گفته بدون عسل (یا هر شیرین کننده دیگه ای) مصرف بشه اثرش خیلی بهتره

پاسخ دادن 11 9
سارا

سارا

سلام، من خودم وزن زیادی ندارم، فقط بخاطر ۲ زایمان، کمی شکم دارم، با قهوه سبز، در یک هفته، ۲ کیلو کم کردم و بطور چشمگیری شکمم رفت تو.

پاسخ دادن 37 13
مرضیه

مرضیه

سلام ساراجان منم اضافه وزنم خیلی کمه ولی بخاطر 2تازایمان شکم آوردم دوست دارم شکمم آب بشه.شما شکمت کوچیک شده ازذصورت لاغر نشدی

پاسخ دادن 46 27
shina

shina

قهوه سبز واقعا تاثیر داره من تو 1 هفته 2 کیلو کم کردم بدون رژیم همه چی هم خوردم فست فود .برنج ....همه چی این قهوه فقط اشتها کم میکنه ولی حتما حتما با ی چیز شیرین باید خورد که فشار ادم نیوفته قرص اهن هم حتما باید خورد چون کم خونی میاره جو دو سر هم خیلی خوبه اگر همراه با قهوه بخوری

پاسخ دادن 14 12
مینا

مینا

من باردارم میشه از قهوه سبز استفاده کنم؟؟

پاسخ دادن 12 23
Azita

Azita

نه نباید مصرف بشه حتی دوران شیر دهی

پاسخ دادن 21 5
علیرضا

علیرضا

به هیچ وجه در دوران بارداری و شیردهی از قهوه چای سبز و نوشیدنی های کافئین دار استفاده نکنید که احتمال بیش فعالی فرزندتون به شدت بالا میره. حتی شکلات و کاکائو هم خیلی کم مصرف شه

پاسخ دادن 2 2
سمیه

سمیه

سلام من بچم هفت ماهشه شیرخودمو میخوره ولی ازپیجی ک خریدکردم گفتن اشکالی نداره بعدازشش ماهگی بچه مصرف کنید

پاسخ دادن 1 0
سوسن

سوسن

سلام دوستان من قهوه سبز رو به صورت دانه ای گرفتم ولی نمیدونم برای تهیه یه فنجون چه مقدار وچند دقیقه باید بجوشه.لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ دادن 122 58
سمیه

سمیه

سلام من ده روزقهوه سبز مصرف کردم درکنارش یه رژیم کوچولو هم داشتم ولی هیچ ورزشی نکردم تو ده روز 4کیلوونیم کم کردم واقعا خودم باورم نمیشدروزی دوفنجان صبح ناشتا و عصرخوردم اشتهامم خیلی کم شده

پاسخ دادن 3 6
بهار

بهار

سلام عزیزم پنج تا شیش دونه بریزتوفنجونت دوسه بارهم استفاده میشه .داخل فنجونت باشه یه آب بکشی هر دفعه .

پاسخ دادن 1 1
مریم

مریم

تجربه شخصی من اینه که هر وقت مصرف میکنم خالم بد میشه ضربان قلب و فشار خونم بالا می ره و دچار درد قفسه سینه میشم احساس میکنم قلبم به قلبم فشار وارد میشه

پاسخ دادن 37 16
مژگان

مژگان

سلام دوستان منم استفاده کردم خوبه ولی این دفعه پودر امادشو خریدم احساس میکنم باقبل فرق داره روزی دو فاشق چایخوری سرپر می جوشونم توی دووعده قبل از صبحانه ونهار ولی حتما قرص اهن وروی باهاش مصرف کنید چون مانع جذب اهن وروی میشه..اگه قلبتون اذیت میشه مصرف نکنید..بمن انرژی خوبی میده در طی روز وبیخوابم نمیشم درواقع وزنم بالا نیست صرفا بخاطر انرژیش مصرف میکنم موفق باشید

پاسخ دادن 12 17
مژگان

مژگان

من ی سوال دارم ایا نوشیدن قهوه سبز برای بیماری پوستی والتهابات پوستی مضره..هرکی میدونه لطفا ج بده

پاسخ دادن 23 14
دیناز

دیناز

من به توصیه یکی از متخصصان گوارش دو دانه قهوه سبز رو قبل از غذا (نهار) با مقداری آب میخورم. برای کاهش اشتها

پاسخ دادن 22 9
Maryam

Maryam

سلام خانوم . اینجوری تاثیر دیدین . اخه قهوه سبز خیلی تلخه نمیشه خورد حداقل اگ اونجوری تاثیر میزاره منم اونطوری مصرف کنم .

پاسخ دادن 7 3
حمید

حمید

سلام ولی من شنیدم که نباید دانه و لرت ته قهوه رو بخوریخخیلی ضرر داره اون کسی که من ازش خریدم گفت بعضی اوقات باعث مرگ میشه فقط دم کرده و جوشونده باید خورتازه وقتی که ته نشین شد و میگن اگررسرد مصرف کنی خیلی بهتررجواب میده

پاسخ دادن 5 3
حمید

حمید

سلام ولی من شنیدم که نباید دانه و لرت ته قهوه رو بخوریخخیلی ضرر داره اون کسی که من ازش خریدم گفت بعضی اوقات باعث مرگ میشه فقط دم کرده و جوشونده باید خورتازه وقتی که ته نشین شد و میگن اگررسرد مصرف کنی خیلی بهتررجواب میده

پاسخ دادن 2 3
MM

MM

دوستانی که قهوه سبز گرفتن هزینه اش چقدر هست و از کجا تهیه کرده اند

پاسخ دادن 40 20
آرمیتا

آرمیتا

سلام من خودم قهوه سبز مصرف می کنم من کیلویی 44تومن خریدم اما از سایت خریدم عطاری ها دارن اما به شدت تاکید می کنم قهوه سبز فقط به صورت دونه خریداری کنید به هیچ عنوان سراغ پودر کیسه ای قرص نرید.دونه رو خیلی آسیاب نکنید نیم ساعت قبل از ناهار و شام یک قاشق چای خوری تو قهوه جوش به مدت 15 دقیقه بجوشونید از صافی رد کنید و میل کنید.بهتره به صورت خنک با یک عدد خرما یا کشمش دارچین میل شود(از میل کردن قهوه با خوراکی های پر کالری مثل:قند شیر خامه و.... خودداری کنید)

پاسخ دادن 31 8
مریم

مریم

عزیزم بنظر من وقتی گرم هست اثر ضد اشتهاش بیشتره شاید چون مزه بدش بیشتر احساس میشه . :) من گاهی تنیلی میکنم و همون قهوه که صبح دم کردم رو که خنک شده ظهر قبل ناهار میخورم که حس میکنم کمتر جلو اشتهامو میگیره البته این تجربه شخصیمه :)

پاسخ دادن 15 9
مهبسا

مهبسا

من تا الان استفاده نکردم امیدوارم ک جوابگو باشه تا من ب وزن ایده الم برسم توکل بخدا

پاسخ دادن 16 2
جواد

جواد

دوستان عزیز سعی کنید قبل از مصرف حتما اطلاعت کافی به دست بیارید تا خدایی نکرده دچار بیماریهای روده ومعده نشوید که صددرصد مصرف خودسرانه قهوه سبز دردسرهای زیادی برایتان می اورد

پاسخ دادن 2 0
علی

علی

برای آقایان که اضافه وزن در قسمت شکم دارن بهترین راه برای جمع کردن شکم ورزش هاش شکم و کمر است، تأثیر این ورزش ها بیشتر از رژیم چون عضلات که قوی بشن علاوه بر اینکه شکم جمع میشه در بهبود دیسک کمر یا عدم ابتلا به آن هم بسیار موثر در ضمن نه باشگاه می خواد نه هزینه ای داره ... تاثیر ظرف یک هفته، فقط یک پتو روی فرش پهن کنید روزی 2 یا 3 مرتبه هر دفعه 10 دقیقه وقت بگذارید در ضمن انجام ورزش های کمری و شکم صبح ها قبل از سوار شدن به ماشین و رانندگی از واجبات حتی شده روزی یکبار فقط صبح ها 5 دقیقه هم وقت بزارید این کار را در منزل انجام بدیدو یاحداقل یک ایستگاه اتوبوس پیاده روی کنید چون عضلات کمر شب ها در اثر بی حرکتی تحلیل میرن و یک راست بیدار شدن پریدن پشت فرمان پس از بیداری = سم خوراندن به ستون مهره ها.

پاسخ دادن 21 9
زهرا

زهرا

سلام دوستان قهوه رابعداز جوشاندن سرد بنوشیم بهتره یا گرم

پاسخ دادن 36 20
ساحل

ساحل

بزارین ولرم بشه هم ته نشین میشه هم از دهن برنمیگردها

پاسخ دادن 1 1
زینب

زینب

سلام دوستان ببخشید یه سوال داشتم مصرف قهوه سبز برای کسی ک تروئید داره مضرر است؟؟ مشکلی در اینده برام پیش نمیاد با خوردنش

پاسخ دادن 59 42
......sogi......

......sogi......

خییلی مطلب خوب و مفیدی بود اگر واقعا بشه هفته ای دوکیلو کم کرد پس من تو ده هفته مانکن میشم...

پاسخ دادن 5 13
علی

علی

با چیزهایی که تجربه کردید وسوسه شدم برم استفاده کنم خدا کنه جواب بده

پاسخ دادن 12 3
یکتا

یکتا

دوستان من ذاتا آدم چاقی نیستم و نبودم ۵۵ کیلو بودم که ازدواج کردم و سر مشکلات اعصابی که برام پیش اومد مجبور شدم قرص اعصاب بخورم و شدیدا چاق شدم الان ۸۵ کیلوام و واقعا از این وضعیت ناراحتم اگه واقعا قهوه سبز که گیاهی و سالمه بتونه وزنمو کم کنه خیلی خوشحال میشم ولی سوال من از شما اینه که برای اعصاب و روح و روانم ضرر نداره لطفا اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره راهنماییم کنه ممنونم دوستای خوبم

پاسخ دادن 34 30
س

س

ن قهوه سبز آرامش بخشه

پاسخ دادن 7 5
Maryam karimi

Maryam karimi

سلام چجوری باید قهوه سبز رو درست کنم؟ ببخشید ی سوال دیگه ایا بعد استفاده وزنمون ممکنه ک برگرده ؟؟

پاسخ دادن 52 28
مژده

مژده

سلام من ١۶سالمه اول ٨۰کیلو بودم تااین که با پیاده روی و ورزش شدم ۶٧کیلو قدم هم بلنده استخون بندیم کلفته میخوام برسم به ۵٨ من قهوه سبزو تازگیا خریدم با چایی سبز میخورم تو سه روز شدم ۶۶ کیلو ۴۰۰گرم

پاسخ دادن 32 16
سارا

سارا

سلام خوبه ..من هم دوروزقهوه سبز و شروع کردم بعداز قهوه باید چقدغذا بخوریم؟

پاسخ دادن 10 7
Neda

Neda

مطالبه خیلی مفیدی بود دوستان و مورد استفادمون قرار گرفت،ازتون ممنونم

پاسخ دادن 9 6
Amir

Amir

سلام دوستان نظراتتون خیلی خوب و تاثیر گذاره منم سه چهار روزی هست که دارم قهوه سبز استفاده میکنم و امیدوارم تا چند هفته اینده به وزن ایده ال خودم دست پیدا کنم .موفق باشید.

پاسخ دادن 14 7
مریم

مریم

سلام به همگی من با کارشناس مصرف قهوه سبز صحبت کردم وسفارش دادم گفت به هیچ عنوان پودرشومصرف نکنید و۱۰الی۱۵دانه قهوه را بکوبید وبایه لیوان ده دقیقه بجوشانید ونیم ساعت قبل صبحانه وقبل شام مصرف کنید ودرروزحتما هفت الی هست لیوان آب مصرف کنید ونیم ساعت درخانه برقصید دوستای من جواب خیلی خوبی گرفتند

پاسخ دادن 13 11
زینب

زینب

قهوه اگه دونه ای باشه اصل وقلابی نداره؟

پاسخ دادن 10 5
مینا

مینا

سلام . من از دیروز خوردن قهوه سبز را شروع کردم . الان 24 ساعت گذشته و من قبل از ناهار ؛ قبل از شام و قبل از صبحانه خوردم . امروز احساس کردم درجه دوربین چشمم بالا رفته و تصاویر را واضح نمی بینم . لذا در نظر دارک اگر این وضعیت ادامه پیدا کند قطع کنم . اما من در شبانه روز یک بار قهوه می خورم به خصوص ساعت 5 بعد از ظهر و چنین اثری روی چشمم ندیده بودم . آیا این قهوه می تواند جایگزین قهوه معمولی شده و با یک بار می تواند کفایت کند؟

پاسخ دادن 16 15
نفیسه

نفیسه

من هنوز استفاده نکردم ولی تعریفشو خیلی شنیدم

پاسخ دادن 3 3
سارا

سارا

سلام دوستان من خودم قهوه سبز حدود 45روز استفاده میکنم البته در کنار ورزش 11 کیلو کاهش وزن داشتم. واقعا فوق العادست

پاسخ دادن 21 8
Sara

Sara

سلام سارا جان قهوه سبز رو چطور مصرف کردی .پودرشو گرفتی یا به صورت دونه ای و چطور میجوشوندی. چند وعده در روز میخوردی؟

پاسخ دادن 47 30
الی

الی

سلام شما از رژیم غذایی خاصی پیروی میکنید؟ واینکه طریقه مصرفتون چطوربوده

پاسخ دادن 0 3
سمیه

سمیه

سلام عزیزان این قهوه سبز حتما تو قهوه جوش باید دم بکشه یا بجوشه؟لطف میکنید به منم توضیح بدید ممنون

پاسخ دادن 0 0
سارا

سارا

سلام عزیزم من روزی یک بار قبل از باشگاه یک لیوان میخورم در رژیم غذایی هم از تمام غذا ها استفاده میکنم اما کم .میوه هم هر چقدر دوست داشته باشم در روز میخورم الان 15 کیلو کاهش وزن داشتم

پاسخ دادن 21 9
یلدا

یلدا

سلام دوستان .من نظرات و تجربیات شماها رو خوندم .ولی باتوجه به اینکه خودم کمی تپش قلب دارم فکرمیکنم برای افرادی که کمی مشکلات جسمی دارند باید اول با یک پزشک مشورت کرده بعد باتوجه به شرایط جسمی خودبراورد کنن ببینن اگر مشکلی پیش نمیاد مصرف قهوه سبز را شروع کنن .سیستم بدنی افراد همه مثل هم نیست شاید برای منه نوعی مشکل ایجاد کند .ولی باز ورزش حداقل روزی 1/30ساعت پیاده روی روش بهتری باشد .دوستان سپاس

پاسخ دادن 11 4
سما

سما

راهه دیگه ای جز استفاده ازقهوه جوش هست؟ کسایی ک قهوه جوش ندارن چیکار کنن.

پاسخ دادن 8 5
اره عزیزم توی قوری د

اره عزیزم توی قوری د

من الان دو سه روز قهوه سبز مصرف میکنم و واقعا اشتهام کم شده،،تعریفشو خیلی شنیدم

پاسخ دادن 3 6
بهار

بهار

من پنج شیش دونه میندازم توفنجونم آب جوش میریزم میزارم یه ربع ده دقیقه باشه بعدمیل میکنم .خوبه.بدون قهوه ساز

پاسخ دادن 0 0
Reyhaneh

Reyhaneh

من قهوه سبز فروشنده جلو چشم خودم اسیاب کرد و اینطوری توضیح داد گفت از شب قبل یه قاشق مربا خوری رو با همون فنجانی که مد نظرت برای قهوه خوردن به همون اندازه اب خیس کن تا صبح بمونه وقتی خواستی میل کنی من قهوه ساز ندارم و پیشنهاد داد با شیرجوش بریزم با همون اب بریزم تو شیرجوش و بعد از صافی رد کنم

پاسخ دادن 0 0
Minoo

Minoo

من بخاطر بیماری سرطان سینه و شیمی درمانی اضافه وزن پیدا کردم آیا نوشیدن قهوه برای من ضرر نداره البته دو سال ک شیمی درمانی من تموم شده.

پاسخ دادن 14 16
نسرین

نسرین

سلام من دو ماه شروع کردم اشتهام هم کم شده فقط تونستم ۲ کیلو کم کنم تعجب می کنم چطور ی ۱۵ کیلو یا ۱۰ کیلو کم کردن

پاسخ دادن 9 7
حسن

حسن

بدن در مقابل وزن کم کردن چند بار بین ۱۰تا ۱۵ روز مقاومت میکنه باید ادامه بدی مقاومت میشکنه بعد وزن کم میکنی مثلا ۵ کیلو کم میکنه بعد مقاومت میکنه دوباره می شکنه....به این شکله..قهوه سبز عالیه با رژیم و ورزش کم میکنه اما برای معده های که مشکل دارند بد تر میشه

پاسخ دادن 0 0
عسل

عسل

چجوری ازش استفاده کنم؟

پاسخ دادن 4 2
شکوفه

شکوفه

سلام من تازه قهوه ی سبز گرفتم ولی مال من مثل گل گاوزبونه اصلا شبیه دونه های قهوه نیست..درسته؟همین که من تهیه کردمه‌؟

پاسخ دادن 14 13
کافی

کافی

سلام منم میخوام وزنم کم بشه خدای به امید تو. پاشم برم بخرم ببینم چه میشه منتظر خبرم باشید

پاسخ دادن 13 6
Sb

Sb

سلام به نظرمن قهوه اسپرسو بیشتر درلاغری تأ ثیر داره

پاسخ دادن 12 3
صفورا

صفورا

سلام دوستان من تا حالا مصرف نکردم امیدوارم حرفایی که زدید درست بوده باشه و بعد از مصرف تاثیرش رو ببینم. در ضمن من بدنم استپ کرده اصلا وزن کم نمیکنم آیا با قهوه سبز تاثیرش رو میبینم. در ضمن من کارمندم و نمیتونم ورزش کنم یعنی وقتش رو ندارم.

پاسخ دادن 2 2
رها

رها

به نظر من وقتي وزنتون استپ ميكنه براي دوهفته به بدنتون يه شك بديد مثل رژيم پروتئيني،رژيم كانادايي خوبه و تاثيره زيادي داره.امتحان كنيد.

پاسخ دادن 3 1
آرزوی لاغری

آرزوی لاغری

صفورا جان موفق باشید ، من هم مدتی بود حدود یک ماه استپ وزن داشتم، واقعا عالیه درضمن غذاخوردنم شده درحد بشقاب میوه خوری شده فقط میان وعده سالم میخورم، با رژیم هم مخالفم،همه نوع غذا میخورم وبا روغن کنجد سرخ میکنم،روش آهسته خوردن رو درپیش گرفتم والبته دیگه هیچ میلی به شیرینی و.... ندارم

پاسخ دادن 2 2
پارمیس

پارمیس

عزیزم فقط کاش از یه متخصص تغذیه بپرسی که واسه سرخ کردن روغن کنجد مناسبه یا نه؟؟؟؟

پاسخ دادن 2 1
آرزوی لاغری

آرزوی لاغری

دوست عزیز، مشکلی نداره ، به حد اعتدال روغن کنجد یا زیتون مصر ف میکنم

پاسخ دادن 8 3
مرتضی

مرتضی

سلام.دوستانی که قهوه سبز مصرف کردن و جواب گرفتن لطف کنن طریقه مصرف و مقدار مصرفشونم بگن.ممنون میشم

پاسخ دادن 7 13
شیرین

شیرین

بعد خوردن احساس سبکی خیلی خوبی بهم میده

پاسخ دادن 3 6
ح

ح

سلام وقت همگی بخیر من حالا هشت روزه که دارم استفاده می کنم امروز صبح که رفتم روی ترازو باورم نمی شد چهار کیلو کم کردم به شدت بی اشتها شدم البته روزی یک ساعت هم پیاده روی می کنم در کنارش فقط نیم ساعت قبل از نهار استفاده می کنم به نظر من باید اسمش را گذاشت معجزه سبز

پاسخ دادن 4 5
آرزوی لاغری

آرزوی لاغری

خیلی خیلی تبریک میگم، شنیدم قهوه سبز به خاطر خاصیت مدر بودن، کلسیم روازبدن دفع میکنه ،آیا مکمک کلسیم مصرف میکنید؟ و اینکه چه مارکی تهیه کردین یه دنیا سپاس

پاسخ دادن 5 4
فاطمه

فاطمه

سلام ببخشید شما چ مقدار مصرف کردین ینی با ی لیوان چقدی و چقد قهوه ریختین داخلش..بمن گفتن بعد از وعده غذایی میشه لطفا بگین ممنون میشم

پاسخ دادن 2 0
افسون

افسون

سلام دوستانی که قهوه سبزمصرف کرده اندونتیجه گرفته اند لطفابگویندازچه نوع قهوه سبزاستفاده کرده اند مثلاشرکتی یاازعطاری؟ وطریق صحیح مصرف راهم ذکرکنند.ممنون

پاسخ دادن 17 9
مهدی

مهدی

من هم روی حساب نظراتتون که خیلیهاش جواب داده رفتم سفارش دادام توکل به خدا ببینم چی میشه اگه کسی پیوند کلیه کرده و داره استفاده میکنه نظر بده که چه نتیجه ای گرفته تا الان ممنون از لطفتون

پاسخ دادن 5 5
سجاد

سجاد

سلام لطفلا به من بگیدقهوه سبز اصل رو از کجا تهیه کنم ممنونم.

پاسخ دادن 8 6
ATEFE

ATEFE

سلام از کجا باید تهیه بشه

پاسخ دادن 6 7
ویکتوریا

ویکتوریا

سلام عاطفه جان. از عطاری بخری معتبرتر هست.

پاسخ دادن 1 2
حامد

حامد

سلام از عطاري. أسياب شده نخر. خودت ببر ي كم اسيابش كن

پاسخ دادن 2 0
نگین

نگین

سلام من هنوزسفارش ندادم ولی خیلی تعریفشوشنیدم و این که مجبورم وزن زیادی رو کم کنم اما نگرانم که همش الکی باشه واثرنکنه نمیدونم چیکارکنم کمکم کنید

پاسخ دادن 1 0
مهرنوش

مهرنوش

الکی نیست مطمئن باشید با یک روز مصرف کردن تاثیرش رو خواهید دید. من هم به صورت دونه ای و هم به صورت آسیاب شده جوشونده ام و روزی دو بار قبل از صبحانه و عصر مصرف کرده ام تاثیرش بی نظیره

پاسخ دادن 3 0
شیما

شیما

من خودم جز اوناییم که جواب گرفتن من خودم به صورت دونه ای تهیه کردم بعد اونارو آسیاب کردم یک قاشق چایخوری از اونو به صورت جوشانده ربع ساعت قبل صبحانه ویک قاشق ربع ساعت قبل از ناهار صافی کنید بعد نوش جان کنید به صورت ولرم باشه بهتره

پاسخ دادن 5 3
جعفر قلي خان

جعفر قلي خان

من سفارش دادم تو راه هست قرار دستم برسه هنوز مصرف نكرده رق رقك گرفتم.

پاسخ دادن 7 3
سارا

سارا

سلام دوستان حتما از قهوه سبز استفاده کنید فوق العادست من در طول دو ماه ونیم 19 کیلو کاهش وزن داشتم .

پاسخ دادن 8 6
Niki

Niki

سلام میشه توضیح بدید چجوری مصرف کزدید و چقدر و چطوری ،؟؟؟؟؟؟ لطفاا

پاسخ دادن 4 4
سارا

سارا

سلام من روزی یکبار نیم ساعت قبل از باشگاه یک لیوان میخورم. از پودر قهوه استفاده میکنم یه قاشق غذا خوری نصف شده پودر رو توقهوه جوش می ریزم بعدا زجوش امدن یک ربع زیرشو کم میکنم وبعداز خنک شدن از صافی رد میکنم .واقعا جلوی اشتها رو میگیره تا الان 23 کیلو کم کردم

پاسخ دادن 3 4
سانی

سانی

سلام..من تازه قهوه سبز گرفتم .ولی پودرشو از عطاری گرفتم.چند تا از دوستان گفتن که پودرش خوب نیست.یعنی پودر شدشو استفاده نکنم؟؟؟؟؟

پاسخ دادن 7 5
Mahnaz

Mahnaz

سلام ميخواستم بدونم ايا اين درسته كه ميگن قهوه سبز تو دراز مدت سرطان زاست؟؟

پاسخ دادن 2 6
آرزوی لاغری

آرزوی لاغری

من قهوه سبز به صورت فله تهیه کردم باورتون نمیشه واقعا عالییییییی، بدون اینکه بخوام رژیم بگیرم معده ام جمع شده،به خاطر کاهش اشتها غذام ازنصف هم کمترشده ،درکنارش من مولتی ویتامین خارجی استفاده میکنم، سلولیت رانهام رفته ودورشکم وپهلو وفیله کمر به طرز باورنکردنی کم شده، درضمن هیچ ورزش یا پیاده روی نداشتم فقط کارمنزل والبته تازه روز سوم شروع کردم، طریقه دم کردنش هم 15 دقیقه قبل ازصبحانه وناهار یک ق مرباخوری دریک لیوان آبجوش حل میکنم وپنج دقیق بعد با تفاله اش میخورم

پاسخ دادن 5 6
نه تفالش باعث مرگه

نه تفالش باعث مرگه

توفالش خيلي بعده حتي باعث مرگه نخور عزيز دلم

پاسخ دادن 0 0
جوکر

جوکر

سلام،منم میخورم،طعمش هیچ فرقی با قهوه های دیگه نداره.لاغرم نشدم

پاسخ دادن 2 2
پریسا

پریسا

حتما تقلبی هست چون قهوه سبز به قدری بدمزه هست که با قهوه خیلی فرق داره من ۲روز استفاده میکنم غذام نصف شده

پاسخ دادن 2 1
..

..

اینکه از عطاری بگیرم یا سفارش بدم فرقی هم میکنه تو تاثیرش

پاسخ دادن 7 1
مستان

مستان

من خودم سفارش دادم ولی هنوز به دستم نرسیده. نمیدونم دونه ای هست یا پودر. اگه پودر بود چه کنم؟ آیا تاثیر میذاره؟ ضمناً برای هر بسته 98هزار تومن پرداخت کردم

پاسخ دادن 8 5
صدف

صدف

من امروز رفتم قهوه سبز خریدم و امیدوارم که به وزنم ایده ال برسم . فقط دعا کنین که منم وزنم کم بشه . همین امروز میخام برم باشگاه هم ثبت نام کنم . تا حالا همه خوبی قهوه سبز گفتن اگه یک کیلو هم بوده وزنشون کم شده و اشتها هم کم . به نظرم برا افراد یبوستی خوب باشه

پاسخ دادن 4 1
الناز

الناز

من به صورت پودر از عطاري گرفتم.روش نوشته كه يك قاشق چايخوري در ١فنجان آب جوش حل كنيدو ٥ دقيقه بعد ميل كنيد.يك ربع قبل ناهار و شام.دوستان به صورت پودر خوبه آيا؟؟؟؟بايد جوشيده بشه حتماً يا دم بكشه كافيه؟هركي اطلاع داره خواهشاً راهنمايي كنه ممنون

پاسخ دادن 1 0
آرزوی لاغری

آرزوی لاغری

من یا زدهمین روزه که قهوه سبز مصرف میکنم، امروز خواهرم منو دید گفت نصف شدی، خیلی تعجب کرد، درضمن ترازو رو برداشتم و از خودم هر پنج روز یکبار عکس میگیرم خودمم باورم نمیشه واقعا معجزه اس درضمن عوارضی ندیدم

پاسخ دادن 12 4
فاطمه

فاطمه

سلام،خواهرم ۱۰۰کیلو بود طیِ چندماه که از قهوه سبز استفاده کرد الان شده ۸۰کیلو،خیلی وزنش کم شده،منم دوستدارم استفاده کنم اما بچه شیر میدم!

پاسخ دادن 3 4
سهیلا

سهیلا

منم بچه شیر میدم از قهوه خانه خریدم پودرشو گفتم بچه شیر میدم گف ایرادی نداره فقط برای خانم باردار مضره پونرده دقیقه قبل صبحانه نهار میخورم

پاسخ دادن 1 0
گلي

گلي

سلام من امروز گرفتم. نتيجه رو كامل بهتون ميگم. از يه سايت گرفتم كه ظاهرا از تركيه ميفرستن.

پاسخ دادن 8 3
هستی

هستی

سلام دوستان عزیز من به تازگی قهوه سبز رو تهیه کردم و مصرف می کنم چیزی که به صرف قاطع می تونم بگم اینه که فوق العاده اشتها روکم می کنه و مدت زیادی احساس سیری می کنید و برای کسانی که تنقلات را می خواهند ترک کنند معجزه می کند من دو هفته است که استفاده می کنم و احساس سبکی شدیدی می کنم

پاسخ دادن 1 1
صنم

صنم

من هنوز نگرفتم امیدوارم مصرف کنم لاغرشم

پاسخ دادن 3 1
لباف

لباف

من از برج 4 دارم استفاده میکنم خیلی عالی بوده حتما نتیجه میگیرید حدود 18 کیلو کم کردم

پاسخ دادن 5 8
مهیار

مهیار

سلام.خوشبحالت.من فقط 5 کیلو میخوام لاغر شم مانکن بشم.

پاسخ دادن 4 1
نازی

نازی

سلام منم میخوام شروع کنم به استفاده واقعا خوشحالم برای افرادی که بامصرف قهوه سبز لاغر شدن .انشالله منم نتیجه بگیرم همچنین بقیه

پاسخ دادن 2 0
fatemeh

fatemeh

سلام منم قهوه سبز رو به صورت دانه ای از اینترنت سفارش دادم برای کاهش اشتها واقعا عالیه بینظیره

پاسخ دادن 5 1
مهدی

مهدی

من بیش از 6 سال ورزش کردم بدن تو پری داریم به طوری که بدنم استاندارد هس ولی خط شکم دراوردن برام خیلی سخت بود من حدود چن ماه قهوه سبز مصرف کردم چربی اطراف کمر و شکمم فوق العاده کم شد به طوری که در عرض چن ماه خط های شکمم به خوبی دیده میشد... دوستام تو باشگاه قبول نمیکردن و میگفتن تو هورمون زدی به نظر من خوردن اش برا همه یه تجربه خوبه که تا اتفاق نیفته شاید کسی باور نکنه

پاسخ دادن 6 1
کیمیا

کیمیا

سلام دوستان من هم وسوسه شدم امروز برم گذر وقهوه سبز رو از عطاری تهیه کنم آخه منم 75کیلوم وقدم 155و20کیلو اضافه وزن دارم امیدورم نتیجه بگیرم

پاسخ دادن 5 4
زهرا

زهرا

سلام من شنیدم قهوه سبز باعث افت فشار خون میشه درسته؟؟

پاسخ دادن 3 2
زینت

زینت

سلام نظراتتون و تجربه هاتون بهم امید دادش منم فردا تهیه میکنم و شروع میکنم به خوردن توکل به خدا ان شاالله به وزن ایده عالم برسم.۹۶/۰۹/۲۰

پاسخ دادن 1 0
میثم عزیزی

میثم عزیزی

سلام چرا وقتی قهوه سبز مصرف میکنم احساس ضعف و گرسنگی میکنم کسی دلیل شو میدونه

پاسخ دادن 3 9
علی

علی

سلام لطفا بگید دیگه چه چیزی میتونه اشتهارو کم کنه؟

پاسخ دادن 0 4
علی

علی

میشه یکی بگه از کجا میشه اصل بودن این قهوه را تشخیص داد ویا از کجا میشه تهیه کرد ممنون

پاسخ دادن 4 7
نیما

نیما

عالیییییییییییییییییییییییییییییی بود من در عرض یک ماه سه کیلو کم کردم همه چیزم خوردم

پاسخ دادن 3 0
یاس

یاس

سلام دوستان عزیز منم از دیشب شروع کردم الان خوردم و منتظرم نیم ساعت دیگه غذا بخور،،،،اما انگار میلی ب غذا ندارم دیگه

پاسخ دادن 1 1
سارینا

سارینا

سلام خدا رو شکر اکثر شما نتیجه خوبی حاصل کردین منم خیلی امیدوار شدم منم چاقی اووچوان ندارم فقط شکم ی سؤال میشه دانه بخرم خودم آسیاب کنم یا حتما باید وعده ب وعده آسیاب کرد ممنون

پاسخ دادن 9 4
شیوا

شیوا

سلام خدمت همگی ممنون از راهنمایی های خوبتون ایشالله ک همگی ب وزن ایده آلشون برسن

پاسخ دادن 1 0
عالیه

عالیه

سلام...خوشبحالتون چقد زود وزن کم میکنین من تا حالا قهوه سبز نخوردم یکمم قلبم درد میکنه نمیدونم بخورم یا ن...من ۶۸ کیلو ام قدمم۱۶۸ هس اعصابم خورده پرخور نیستم ولی هر هفته ی نیم کیلو باید اضافه کنم..هرکاری میکنم وزنم کم نمیشه

پاسخ دادن 2 0
اعظم

اعظم

سلام من از قهوه فروشی گرفتم اصلن تلخ نبود و آسیاب شده بود دانه های درشت مثل بلغور گندم

پاسخ دادن 6 9
بنیامین

بنیامین

سلام منم یه هفته است دارم قهوه سبز میخورم البته من به صورت پودر از قهوه فروش گرفتم ودستورش رو گفت یک قاشق تو لیوان بریزم و آبجوش بریزم روش بعد بزارم دموبکشع ۲۰ دقیق بعد یک کم عسل بریزم توش و بزارم خنک بشه من اصلا قهوه دوست ندارم ولی اینو میخورم احساس خیلی سبکی میکنم هنوز وزن نکردم ولی میدونم کم کردم

پاسخ دادن 5 1
مارال

مارال

سلام. من هیچوقت صبحانه نمی‌خورم. میشه قبل از ناهار و شام قهوه سبز مصرف کنم؟

پاسخ دادن 2 3
مهیا

مهیا

سلام آیا واقعا تاثیر داره؟ من میخوام حداکثر تا دوماه دیگه لاغرشم اگه اینو مصرف کنم به اون وزن مدنظرم میرسم یا حداقل شکمم از بین بره؟

پاسخ دادن 1 1
N.A

N.A

عزیزان نباید قهوه سبز رو ناشتا خورد چونرو معده اثر منفی داره زمان مصرفش یک فنجان بعد ازصبحانه یا نهار باید یک ربع هم از غذا بگذره تا غذا شروع به هضم شدن کنه وعزیزان قبل از مصرفش برید سیرچ کنید مضاراتش چون برای دیابتی ها وبعضی مریضیدیگه یا خانمای باردار یاشیرده ضررداره

پاسخ دادن 3 0
اعظم

اعظم

دانه های قهوه رابایدوعده به وعده اسیاب کردودمکردیااینکه میتوان همه رایک دفعه اسیاب کردودرهروعده استفادهکرد.متشکرم

پاسخ دادن 5 0
آرزوی لاغری

آرزوی لاغری

دوست عزیز میشه یکجا آسیاب کرد وهردفعه استفاده کرد

پاسخ دادن 8 2
فاطمه

فاطمه

سلام دوستان من هم الان چهار پنج روزی میشه که از قهوه سبز استفاده میکنم ولی دچار یبوست شدم دوست دارم قهوه بخورم تا لاغر شم ولی با این مشکل چه کنم

پاسخ دادن 5 1
الناز

الناز

قهوه سبز فوق العادست من الان پنج روزه دارم استفاده ميكنم دو كيلو كم كردم

پاسخ دادن 0 1
زهرا

زهرا

سلام ببخشید من قهوه سبز گرفتم ولی تلخ نیست.شما گرفتید تلخه؟چه جوری مصرف میکنید؟ممنون میشم جواب بدید

پاسخ دادن 3 5
آرزوی لاغری

آرزوی لاغری

سلام دوست عزیز، خیراصلا تلخ نیس، من امروز قهوه سبز به صورت دانه ای تهیه کردم بهترین قهوه مربوط به برزیل وکلمبیاس، دستورش به این صورته که دانه ها رونیم کوب کنید وبعد آسیاب، یک قاشق چایخوری با الیوان آبجوش پنج دقیقه دم کشید ، مصرف کنید و بعداز پانزده دقیقه ناهار وهمچنین شام به همین صورت

پاسخ دادن 6 2
طاها

طاها

ببخشید میشه بگید قهوه ی سبزا قبل از ناهار و شام باید خورد یا بعدش

پاسخ دادن 18 12
معصومه

معصومه

من 125کیلو بودم از وقتی که قهوه سبز راخوردم خیلللللللی تاثیر خوبی داشتم.درعرض یک ماه 10کیلو کم کردم.دانه ای گرفتم کمی نیم کوب کردم.15قبل از صبحانه و ناهار یک لیوان میخورم.یک قاشق چایخوری در یک لیوان می ریزم.روش بشقاب میزاشتم بعد از 10ولرم که میشود میخوردم..وبرای کسانی که اضافه وزن دارند خیییییییلی توصیه می کنم

پاسخ دادن 1 1
سمیرا

سمیرا

در کنار قهوه سبز ،زیره سبز و دارچین و زنجبیل هم استفاده کنین نتیجه اش عالیه. زیره سبز و دارچین بهتر از قهوه سبزه

پاسخ دادن 0 2
الناز

الناز

آیا میشه قهوه شبز رو به صورن دانه (مثل قرص )روزی 1یا 2 تا خورد ؟؟؟

پاسخ دادن 2 0
ایرانی

ایرانی

خیر دوست عزیز،باید حتما دانه ها رو بکوبید و توی قوری یا قهوه جوش با مقداری آب بجوشونید و مصرف کنید

پاسخ دادن 0 1
مهرداد

مهرداد

عالیه اما با حساب کتاب باید نوشیده شود ورزش فراموش نشود البته من در هفته ۳ مرتبه و هر بار یه قاشق چای خوری را در ۱ استکان اب ۱۰ دقیقه میجوشونم بعد میخورم خیلی خوب بوده و در ثانی حرکات شکم ، زیر شکم، و پهلو هم کار کنند بهتره..ممنون از همگی..

پاسخ دادن 0 0
زهره

زهره

سلام.منم تازه شروع کردم.اما خیلیییی تلخه.حالت تهوع میگیرم موقع مصرفش.چیکار کنم

پاسخ دادن 1 2
ساحل

ساحل

یکم عسل بهش بزن

پاسخ دادن 0 0
مانکن

مانکن

من از وقتی که قهوه سبز گرفتم و دم کردم روزی 3لیوان.15قبل از غذا میخورم.بایک عدد خرما.تویکماه12کیلیو کم کردم و خیلللی خوشحالم.چون وزنم 128بود.امید وارم هرکس که وزن اضافه دارد استفاده کنند و اطلاع رسانی کند

پاسخ دادن 1 0
موری

موری

یک قاشق برگ سنا با چند پر گل محمدی 10 دقیقه دم کشید هر هفته ای یک لیوان بنوشید به شرطی که خانم ها باردار نباشند. این دستور برای لاغری خیلی خوبه باز به شرطی که تحمل داشته باشید تا چند ماه ببینید چقدر کم میکنید.

پاسخ دادن 0 0
فاطمه

فاطمه

این کارو به هیچ عنوان نکنین.چون هر دو اینا ملین بسیتر قوی هستن بخصوص سنا و بلافاصله بعد از مصرفس دچار اسهال شدید میشید واگه ادامه بدید تو مدت کوتاهی به بیماری مقعدی و بی اختیاری مدفوع دچار میشید که حتی ممکنه با جراحی هم خوب نشید.اینو توی چند نفر دیدم که میگم

پاسخ دادن 7 1
ساحل

ساحل

سلام میخام بدونم موردی پیش نمیاد که قبل باشگاه استفاده کنم .چون 2ساعت بعد میام چیزی نمیخورم مشکلی برام پیش نمیاد اخه میگن نیم ساعت قبل از غذا باشه

پاسخ دادن 2 0
یاس

یاس

سلام من تا حالا قهوه سبز مصرف نکردم ولی با تجربه هایی که دوستان داشتن مشتاق شدم منم یه بار هم شده امتحان کنم

پاسخ دادن 1 0
فرناز

فرناز

من قهوه سبز روی چای ساز میذاشتم و برای بهتر شدن مزه اش چوب دارچین هم میریزم توش کمی شیرین میشه با دارچین از تلخی درمیاد فوق العاده اشتها رو کم میکنم من کاهش وزن نداشتم ولی همه اظهار میکنن خیلی لاغر شدی سایز کم کردم ولی وزن هیچی

پاسخ دادن 0 2
Rezvan

Rezvan

من امشب به گفته چند تا از دوستان ک اثر فوق العاده داره خریدم و استفاده کردم داخلش عسل هم زدم اما حالت تهوع شدید و سرگیجه گرفتم سرپا چشام سیاهی میرفت نمیدونم استفاده کنم یا دیگ استفاده نکنم خیلی دوس داشتم با کمک قهوه سبز زودتر لاغر شم اما میترسم ضررش بیشتر از سودش بشه برام

پاسخ دادن 2 1
بهار

بهار

من نزدیکه دوماهه استفاده میکنم و فوق العادس خیلی راحت میشه تاثیرشو روی بدن دید

پاسخ دادن 0 0
ماندانا

ماندانا

درود بر دوستان،قهوه سبز به هیچ عنوان لاغرکننده نیس،گول تبلیغات رانخورین ،یک ماه هست که قهوه سبز استفاده می کنم اصلا کاهش وزن نداشتم، دو بسته 150گرمی قهوه اینترنتی خریداری کردم به مبلغ 200هزار تومان در صورتی که یک کیلو قهوه در مغازه چهل هزار تومانه

پاسخ دادن 3 0
کتایون

کتایون

با این نظر کاملا موافقم برای منم هیچ تاثیری نداشته

پاسخ دادن 2 0
زینب

زینب

سلام دوستان من استفاده کردم تاثیر چشمگیری داشت برام. اشتهام فوق العاده زیاد بود ولی از وقتی استفاده کردم اشتهام رو کم کرده اصلا میل به غذام کم شده . من سیری10هزار تومان گرفتم پودر شده بود از عطاری هم تهیه کردم . فقط نمیجوشونم یه قاشق غذاخوری میریزم داخل لیوان و اب جوش میریزم میزارم ته نشین بشه یکم که ولرم شد استفاده میکنم .خیلی عالیه

پاسخ دادن 1 0
Malihe

Malihe

سلام دوستان..من استفاده کردم تاثیر داشت ولی کنارش ورزش و رژیم غذایی داشتم.ولی الان خیلی معده درد دارم.دکتر میگه بخاطر استفاده قهوه سبز که معده درد شدم

پاسخ دادن 0 3
هانیه

هانیه

سلام دوستان من از قهوه سبز استفاده کردم البته زنجبیل و دارچین بهش اضافه کردم و دم کردم روزی سه لیوان میخورم و همراه با ورزش هوازی .ی هفته ای دوکیلو کم کردم

پاسخ دادن 0 0
یاسمن

یاسمن

من قهوه سبز به مدت دوماه همراه با رژیم غذایی استفاده کردم واقعا عالی و تاثیرگذار بوده واقعاااا عالی اما بسیار بدمزه است و باید بزارید تا خوب بجوشه تا شیره اش در بیاد واقعا بد مزس اما واقعا عالیه برای لاغری البته همراه با رژیم غذایی...قهوه سبز در جاهایی ک قهوه و سایر...فروخته میشود موجود میباشد...

پاسخ دادن 0 0
ناصر

ناصر

نکته جالب اینه که تمام نظرات مال خانمها میباشد و ظاهرا آقایون بی علاقه به این رژیم ها هستن

پاسخ دادن 0 0
ملیحه

ملیحه

سلام من کم خونی مینور دارم قهو ه ی سبز استفاده کنم عیبی نداره

پاسخ دادن 1 1
فاطمه

فاطمه

قهوه سبز عالي براي من خوب جواب داد

پاسخ دادن 0 0
مانکن

مانکن

واقعا قهوه سبز تاثیر خوبی دارد عالیه

پاسخ دادن 0 1
نرگس

نرگس

سلام،واقعا تاثیر داره من توی دوهفته چهار کیلو کم کردم،قبل صبحانه ،و عصر ،یه قاشق چایخوری توی آبجوش میریزم دم میکنم بعد صافش میکنم ومیخورم

پاسخ دادن 0 0
تبسم

تبسم

سلام دوستان من بدون ورزش از قهوه سبز به صورت جوشانده استفاده کردم و در یک ماه 4کیلو کم کردم

پاسخ دادن 3 0
شیوا

شیوا

من از قرص قهوه سبز استفاده کردم واقعا تو کم کردن سایز و چربی سوزی تاثیر بسیاری داره.

پاسخ دادن 4 0
خانمی

خانمی

سلام وقت بخیر...قهوه سبز فقط سایز شکم و کم میکنه یا روی قسمتهای دیگر بدن هم تاثیر داره؟؟ اخه من فقط میخوام شکمم لاغربشه نه بازو دستم و سرشونه هام

پاسخ دادن 0 0
مینا

مینا

قهوه سبز برای کم خونی بد نیست؟؟؟اخه من سرگیجه میگیرم

پاسخ دادن 1 0
نازبانو

نازبانو

سلام قهوه سبز عالیه و من ۸۰ کیلو بودم و ظرف ۳ مته با مصرف روزانه ۳ لیوان قبل صبحانه ناهار و شام مصرف میکردم .و الان ۵۶ کیلو هستم تاثیرش عالیه .اما مراقب کم خونی و کمبود کلسیم باشید حتما باید قرص اهن و کلسیم مصرف بشه .

پاسخ دادن 3 1
زهرا

زهرا

وای من ۲۰ روز دیگه عروسیمه یعنی اثرداره که لاغرشم حدودا ده کیلو؟

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف