لوکس ترین کشتی مفهومی
مجموعه " Oceanco " اخیرا از طرح مفهومی کشتی سوپر لوکس و جذاب خود رونمایی نمود که پیش بینی می شود در طی چند سال آینده ساخته شود.

لوکس ترین کشتی مفهومی - تفریحی جهان

در دنیای مدرن و پیشرفته امروزه شاهد پیشرفت چشمگیر اکثر صنایع به بیشترین میزان هستیم که اکثریت پیشرفت در دهه گذشته به دلیل وجود رقابت بسیار زیادی میان شرکت های بزرگ جهانی می باشد. از این رو با جستجویی کوتاه در صفحات مجازی می توانید به این درک برسید که دو صنعت اتومبیل سازی و همچنین اسمارت فون ها بیشترین پیشرفت را به خود اختصاص داده اند و در کنار این دو صنعت بی شک صنایع دیگر نیز در حال گسترش و پیشرفت هستند که شاید ما از آنها اطلاعی نداشته باشیم.

با این وجود مهندسان متعددی در سرتاسر جهان حضور فعال دارند تا بتوانند با طراحی های جدید و مدرن خود در راحتی کارها تاثیرگذار باشند. برای مثال از صنایع بزرگی که شاید ما از پیشرفت آن به بیشترین میزان ممکن مطلع نباشیم، میتوان به صنعت کشتی سازی اشاره نمود که همانند دو صنعت ذکر شده، توانسته است به بیشترین میزان ممکن پیشرفت نماید.

نمایی متفاوت از کشتی لوکس

از این رو اخیرا مجموعه " Oceanco " از محصول مفهومی خود رونمایی ساخت که توانست با بازدید فراوان در رسانه ها و صفحات مجازی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کشتی مفهومی- تفریحی Oceanco با طول 105 متر یکی از جذاب ترین و زیباترین کشتی های لوکسی می باشد که تاکنون معرفی شده است و با آغاز بکار نمودن خود می تواند انقلابی در صنعت کشتی سازی لوکس و گران قیمت ایجاد نماید!

این کشتی مفهومی همانگونه که می توان از طراحی بدنه آن درک کرد، دارای طراحی نزدیکی به یک زیر دریایی می باشد که تنها شباهت اندکی دارد و ویژگی زیر دریایی شدن را دارا نیست!

ویژگی های بزرگترین کشتی لوکس و مدرن

از این رو این کشتی لوکس دارای اتاق های بسیار زیادی برای مهمانی و همچنین جایگاه اتومبیل و هلی کوپتر را دارا می باشد که سفر کردن یک روزه با چنین کشتی تفریحی می تواند حال هر انسانی را به بیشترین میزان ممکن بهبود دهد.

کشتی سوپر لوکس

با این وجود کشتی مفهومی Oceanco برای ساخت می تواند بیش از چندین میلیوت دلار هزینه را به خود اختصاص دهد و پیش بینی می شود که تا چند سال آینده ساخته شود.

لوکس ترین کشتی مفهومی - تفریحی جهان + تصاویر

51
این مطلب مفید بود ؟01
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی