سرطان سینه
سرطان سینه ، سرطانی است که اکثر زنان و دختران را تهدید می کند . دانشمندان در تازه ترین یافته های خود به خاصیت فوق العاده و ضد سرطانی یک نوشیدنی در زنان دست یافته اند.

سرطان سینه را با این نوشیدنی از خود دور کنید.

 

 سرطان سینه متاسفانه با آمار رو به رشدی همراه است به نوعی که درصد بالای مرگ و میر زنان به دلیل ابتلا به توده های سرطانی و سرطان سینه بوده است.

محققان سوئدی در تحقیقاتی 20 ساله بر روی 40.000 زن در رابطه با نقش تغذیه و ابتلا به سرطان سینه به نقش یکی از نوشیدنی ها در جلوگیری از ابتلا به سرطان سینه در زنان دست یافتند.

تا کنون مطالب بسیاری در رابطه با راههای پیشگیری و جلوگیری از ابتلا به سرطان سینه زنان خوانده اید که در تازه ترین مطالب منتشر شده نتیجه ی تحقیقات چند ساله متخصصان در این زمینه به انها افزوده شد.

قهوه و پیشگیری از سرطان

قهوه و تاثیر فوق العاده آن در جلوگیری از سرطان

پیشگیری از سرطان سینه با قهوه

مطالعات بر روی 40.000 زن نشان می دهد که مصرف به اندازه ی قهوه بدن را در برابر ابتلا به سرطان سینه مقاوم می کند. زنانی که در طول هفته 7 الی 10 فنجان قهوه می نوشند تا 30 درصد از ابتلا به این نوع سرطان خطرناک زنان در امام خواهد بود. مسئول این تحقیقات علاوه بر بیان فواید فوق العاده ی قهوه افزود:میزان بالای انتی اکسیدان موجود در این نوشیدنی بدن را در برابر آسیب های سرطان و تولید و رشد سلول های سرطانی مقاوم می سازد. نتایج این تحقیقات در " International Journal of Cancer" منتشر شد.

سرطان سینه ، با این نوشیدنی سرطان سینه نمی گیرید!

4.6155
این مطلب مفید بود ؟14411
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : نمناک /ن
وبگردی