نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت کاهش استرس در 5 دقیقه فقط با سوزاندن برگ یک گیاه!
استرس ، فشار روحی
تحقیقات حاکی از آن است که سوزاندن این برگ در خانه میتواند در 5 دقیقه از طریق کاهش استرس و فشار روحی و روانی به شما آرامش ببخشد.

گیاهی که فشار روحی و استرس را در 5 پنج دقیقه کاهش می دهد!

متاسفانه سبک زندگی امروزی و پیشرفت علم و فناوری سبب شده است که افراد بیشتر تحت فشارهای روحی و روانی قرار گیرند و آرامش خود را از دست بدهند. در حالی که آرامش در زندگی سبب افزایش و تقویت اندام های بدن می شود و کیفیت زندگی و امید به زندگی را نیز افزایش می دهد.
 
شاید بهترین راهی که آرامش شما و خانواده تان را افزایش می دهد انتخاب طبیعی ترین، ارزان ترین و در عین حال موثرترین و سریع ترین راه باشد. برای این کار تنها به برگ یک گیاه نیاز دارید. این گیاه که بومی مدیترانه است و می تواند در کاهش استرس و فشار روحی در 5 دقیقه معجزه آسا باشد.
 
برگ بو
 
 
نام این برگ بو است و مالاکوو، دانشمند روسی برای اولین بار اثرات معجزه آسا و آرامش بخش آن را کشف کرد. برگ بو به صورت درختچه و درخت یافت می شود و معمولاً در تمام فصول سال سبز است و طول درخت های آن به ده متر هم می رسد. در بسیاری نقاط از این برگ به عنوان طعم دهنده و کاهش دهنده بو بد غذا در آشپزی استفاده می شود. 
علاوه بر خاصیت طعم دهندگی برگ بو، این گیاه خاصیت آرامش بخش نیز دارد و سبب تقویت پوست و دستگاه تنفسی می شود. در واقع این گیاه با تمرکز بر هورمون های استرس می تواند حتی در بدترین شرایط شما را آرام کند. برای این کار کافی است در روز یکی از برگ های خشک این گیاه را بسوزانید و 10 دقیقه صبر کنید و از این طریق فضای خانه را عوض کنید و انرژی داخل خانه را مثبت کنید.

کاهش استرس در 5 دقیقه فقط با سوزاندن برگ یک گیاه!

کاهش استرس در 5 دقیقه فقط با سوزاندن برگ یک گیاه!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 62
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 57 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف