دیگران چه می خوانند..؟
مواد غذایی یخچال

مواد غذایی یخچال و فریزر سلبریتی ها + تصاویر


نگهداری مواد غذایی یخچال و فریزر، دغدغه بسیاری از افراد دنیا هستند. جای دادن وسایل مختلف در یخچال و فریزر یکی از سخت ترین و خسته کننده ترین کارهاست. اکثر افراد برای این که به فریزر خود نظم و ترتیب بدهند اغلب دچار بحران می شوند.
دمنوش های پاییزی

دم نوش های گیاهی فوق العاده در فصل پاییز


استفاده از دمنوش های گیاهی همچون میخک، جعفری، دارچین، بابونه، نعناع، زنجبیل ،اسطوخودوس ، زعفران و چای سیاه جهت گرم نگه داشتن بدن و جلوگیری از بروز و یا درمان سنتی بیماری ها مفید است.
سیر

نوعی سیر که بهتر است نخورید


خواص و فواید قابل توجه سیر دلیل اصلی تاکیید متخصصان تغذیه و پزشکان برای گنجاندن آن در برناکه غذایی است اما نوعی از سیرهای موجود در بازار را به هیچ وجه نباید خریداری و مصرف کرد.
هویج و سیب

خواص شگفت انگیز مخلوط آب هویج و آب سیب


آب هویج و سیب حاوی مقادیر فراوان از آنتی اکسیدان ها است که با رادیکال های آزاد مبارزه می کنند. این ماده معدنی برای حفظ سلامت دندان ها و استخوان ها ضروری محسوب می شود.
شیر

شیر کم چرب یا شیر پرچرب؛ کدام بهتر است؟


اگر تا کنون فقط از روی حدس و گمان شیر خریده اید، دست کم این مطلب را تا آخر بخوانید تا بدانید که تفاوت های شیر کم چرب و پر چرب در چیست و بهتر است کدام شان را انتخاب کنید.
کره خوراکی

آشنایی با نحوه نگهداری از انواع کره خوراکی


تحقیقات نشان از آن دارند که میتوان کره خوراکی معمولی را بدون نگرانی حداکثر یک تا دو روز بیرون از یخچال نگهداری کرد.و دیگر لازم نیست نگران آب شدن این ماده لبنی که چند ساعت خارج از یخچال گذاشته اید باشید.