تغذیه

خواص نان جو
نان جو دارای خواص و مزایای بسیار خوبی است، از خواص مصرف نان جو می توان به مبارزه با یبوست، تقویت استخوان ها و درمان برخی بیماری ها اشاره کرد.
خواص آقطی

گیاه آقطی سیاه با خواصی شگفت انگیز

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گیاه آقطی خواص درمانی بسیاری در طب سنتی دارد و گیاه آقطی فواید فراوانی برای سلامت بدن و درمان بیماری ها دارد، گفتنی است که از گیاه آقطی به شکل های مختلف استفاده می شود.
خواص گوجه

خاصیتی از گوجه فرنگی که شاید ندانید

زمان مطالعه : 14 دقیقه
گوجه فرنگی دارای خواص و مزایای بسیار مناسبی برای بدن می باشد و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است، همچنین استفاده از گوجه کمک شایانی به درمان برخی بیماری ها می کند.
سیاه دانه

خواص سیاه دانه و درمان 1000 درد با “سیاه دانه”

زمان مطالعه : 9 دقیقه
سیاه دانه را پیامبر اکرم(ص) درمان هر دردی به جز مرگ می دانست. خواص و فواید “سیاه دانه” و عسل به قدری فراوان هستند که از درد ناخن پا تا درد و بیماری های نوک موی سر را می توان با آن درمان کرد.
مواد غذایی

کدام مواد غذایی برای سلامت بدن بسیار مفید هستند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مقاله با 9 ماده غذایی بسیار مفید برای سلامت بدن آشنا خواهید شد.
بهداشت غذای نذری

نکات بسیار مهم بهداشتی در مورد غذای نذری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در ایام محرم تعداد بسیاری از افراد اقدام به توزیع غذاهای نذری می کنند، اما موضوع بسیار مهم این است که باید برخی نکات در پخت و توزیع غذاهای نذری رعایت کنید.
خواص نبات

خواص نبات فقط درمان دل درد نیست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نبات نوعی قند است که از نیشکر به وجود می آید، نبات خواص بسیاری هم برای سلامت بدن و درمان بیماری ها به همراه دارد و البته نبات انواع مختلفی دارد.
خواص منگوستین

خواص منگوستین ، میوه ای که به نام ترگیل میشناسید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
میوه منگوستین یا ترگیل فواید بی نظیری دارد و از خواص درمانی مناسبی هم برخوردار است، همچنین استفاده از منگوستین کاربردهای دیگری هم دارد و البته احتیاط ها و هشدارهای هم درباره مصرف منگوستین وجود دارد.
خواص بامیه

بمب خاصیتی به نام بامیه

زمان مطالعه : 11 دقیقه
بامیه گیاه سبزی است که از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و حاوی مواد مغذی بسیاری می باشد، البته بامیه برای سلامت بدن، درمان بیماری و زیبایی فواید فوق العاده ای را به همراه دارد.
نکات مصرف قهوه

نکته ای برای آنکه قهوه را با خیال راحت بنوشید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قهوه فواید بسیار مناسبی برای سلامت بدن دارد اما اگر به نحوه صحیح مصرف نشود می تواند اعتیاد آور باشد، بنابراین بهتر است برای بهره بردن از تمام خواص قهوه آن را به روش صحیح مصرف کنید.
خواص سویا

خواص سویا را کامل تر بشناسید و البته عوارض آن را

زمان مطالعه : 14 دقیقه
سویا خواص و فواید فوق العاده ای برای سلامتی و پوست و مو دارد، البته مصرف سویا عوارض جانبی را هم به همراه دارد که باید از آن ها اطلاع داشته باشید.
صبحانه مغز

صبحانه ای که موتور مغز را روشن می کند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خوردن صبحانه به داشتن انرژی در طول روز کمک می کند همچنین می توانید با انتخاب چند مواد غذایی مغذی در وعده صبحانه مغزتان را فعال تر از همیشه کنید.
خواص بامیه برای دیابت

بامیه چطور مصرف بشه برای دیابت مفیده ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بامیه خواص فراوانی دارد و به درمان بیماری هایی همچون دیابت کمک می کند اما در مقدار مصرف آن باید احتیاط کرد بامیه همچنین کلسترول را کاهش می دهد.
فواید غذای تند

خانم ها به این دلیل غذای تند زیاد بخورید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غذای تند طرافداران زیادی خصوصا در کشورهای چین و هند دارد و همچنین خوردن این غذاها فواید باوردنکردنی برای سلامت بدن انسان دارد.
خواص آب گرم

خواص باورنکردنی نوشیدن یک لیوان آب گرم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نوشیدن آب گرم یا ولرم می تواند به بهبود سیستم عصبی بدن و گوارش کمک بزرگی بکند همچنین خواص زیادی برای لاغری دارد و از یبوست نیز جلوگیری میکند.
صفحه 1 از 114