خواص دارچین

برای زیبایی و سلامت دارچین خواص بسیار دارد


دارچین ادویه ای است که شاید همه از خواص و مزایای سلامتی آن آگاه باشند، جلوگیری از آلزایمر، جلوگیری از بیماری های قلبی، کمک به بهداشت دهان، درمان سرماخوردگی و دندان درد و... از مزایای دارچین است.
خوردنی های شب یلدا

این خوردنی های شب یلدا ممنوع!


شب یلدا بلندترین شب سال است که ما ایرانیان این شب را با شب نشینی و خوردن تنقلات در کنار هم می گذرانیم اما باید نکاتی را در خوردنی های شب یلدا رعایت کنیم تا دچار بیماری و مسمومیت نشویم.
خواص چای ماچا

خواص چای ماچا اکسیر جادوی ژاپنی ها


ماچا نوعی پودر بدست آمده از چای سبز است و چای ماچا یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی های ژاپن و آسیا می باشد که خواص و فواید باورنکردنی برای بدن انسان دارد.
فواید و خواص بادام زمینی

خواص بسیار با ارزش نهفته در بادام زمینی


بادام زمینی از مواد بسیار مغذی است که مصرف آن برای درمان بیماری ها، زیبایی، سلامتی بسیار مفید است و همچنین مصرف بادام زمینی در دوران بارداری خواصی را به همراه دارد.
خواص ترب سفید

خواص معجزه آسای ترب سفید در زیبایی


از خواص و فواید بی نظیر ترب سفید آگاه هستید؟ آیا می دانید ترب سفید برای برای پوست و مو و درمان بیماری ها بسیار مفید است؟ در ادامه با تمام خواص و فواید ترب سفید آشنا می شوید.
بال و گردن مرغ

هشدار جدی در مورد مصرف بال و گردن مرغ !!!


در مصرف بال و گردن مرغ احتیاط کنید زیرا هورمون هایی که به مرغ ها تزریق می شوند در بال و گردن مرغ تجمع یافته است به همین دلیل خوردن آن عوارض و خطرات زیادی خصوصا برای خانم ها دارد.