برو به :
نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای ایرانی

خورش انار

طرز تهیه خورش انار


خورش انار (ناردون) با مرغ غذای شب یلدای شمالی ها با نزدیک شدن به شب یلدا می توانید با غذای محلی سفره تان را زیباتر کنید.
کوفته آلو تره

طرز تهیه کوفته آلو تره


برای شروع لازم است، گوشت چرخ کرده را با آرد نخودچی ترکیب کنید و آن را خوب ورز دهید. اگر هنگام ورز دادن احساس خشکی در مواد احساس کردید مقدار کمی آب به آن اضافه کنید...طرز تهیه کوفته آلو تره را در آشپزخانه نمناک ببینید.
چلو دیزی

طرز تهیه چلو دیزی کاشانی


چلو دیزی یکی از غذاهای محلی ده کویری، به نام " خالدآباد" است که در کاشان قرار دارد. به سادگی میتوانید این پلوی خوشمزه را درست کرده و نوش جان نمایید.
نرگسی اسفناج

طرز تهیه نرگسی اسفناج


نرگسی اسفناج یکی از غذاهای محلی شمال کشور است که بسیار مقوی و مفید می باشد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کوکوی پوکورا

طرز تهیه کوکوی پوکورا


کوکوی پوکورا یکی از غذاهای محلی استان خوزستان است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک ببینید.
میگو پلو

طرز تهیه میگو هواری-میگو پلو جنوبی


همانطور که از اسم میگو پلوی جنوبی پیداست ، زادگاه این غذا در جنوب کشور است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
خوراک جگر

طرز تهیه خوراک جگر


خوراک جگر یکی از غذاهای سنتی است که در بین ما ایرانی ها به خصوص در روستاها رواج دارد.طرز تهیه را در این مطلب آموزش خواهیم داد.
خورش هویج

طرز تهیه خورش هویج و پسته با گوشت شترمرغ


می خواهیم یک خورش با گوشت شترمرغ به شما آموزش دهیم. در اصل این غذا خورش هویج است که گوشت آن گوشت شترمرغ است. آنهایی که عاشق غذاهای شیرین هستند حتما از طعم این خورش لذت می برند. به بقیه هم توصیه می کنیم حتما آن را امتحان کنند.
حلیم بادمجان

طرز تهیه حلیم بادمجان


حلیم بادمجان غذایی است ایرانی و از غذاهای سنتی کرمان، شیراز و اصفهان که با استفاده از بادمجان و گوشت (یا مرغ) پخته شده و با کشک و نان خورده می شود.
سوپ سیب و زنجبيل

طرز تهیه سوپ سیب و زنجبیل


طبیعی است میوه چند روز که در یخچال می ماند شروع می کند به لک شدن ، چاره استفاده مجدد از آن هم این است که یا آن را مارمالاد کنیم یا کمپوت البته بعضی از میوه ها برای درست کردن بعضی غذاها و سوپ ها هم مناسب هستند.
خورش بروکلی

طرز تهیه خورش بروکلی


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه خورش بروکلی را برای طرفداران غذاهای ایرانی و همچنین علاقه مندان به این غذا آموزش خواهیم داد. همراه ما باشید.
دلمه پیاز

طرز تهیه دلمه پیاز


ادویه، نمک، فلفل، پیاز ، گوشت، لپه، جعفری و شکر همگی گرم هستند و فقط برنج آبکش شده سرد است پس دلمه پیاز غذایی گرم و مناسب سردمزاجان میباشد.
خورش کرفس

طرز تهیه خورش کرفس با لوبیا چیتی


خورش کرفس یکی از غذاهای سنتی ایرانیان است که طرفداران بسیار زیادی دارد. برای ایجاد تنوع در غذاهای تان خورش کرفس را این بار متفاوت درست کنید.
لبو پلو

طرز تهیه لبو پلو


لبو پلو یکی از غذاهای ایران عزیزمان است که در این فصل بسیار دلچسب خواهد بود. طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.