برو به :
پودینگ برنج ترکی

طرز تهیه پودینگ برنج ترکی


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه یک دسر ایده آل را آموزش خواهیم داد. دستور تهیه پودینگ برنج ترکی را در ادامه ببینید.
كرم همراه تخم شـربتی

طرز تهیه کرم همراه تخم شـربتی


در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه یک دسر متفاوت و خوشمزه را آموزش خواهیم داد.آموزش تهیه کرم همراه تخم شـربتی را در ادامه ببینید.
دسر کاسرول فرانسوی

طرز تهیه دسر کاسرول فرانسوی


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه یک دسر خوشمزه فرانسوی را آماده کرده ایم.دستور تهیه دسر کاسرول را در ادامه مطلب ببینید.
راویولی شکلات

طرز تهیه راویولی شکلات


راویولی شکلات یک دسر مدرن و بسیار خوشمزه است که می توانید میهمانی های خود از آن استفاده کنید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
بستنی طالبی

طرز تهیه بستنی طالبی


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه بستنی طالبی یک دسر خوشمزه که در تمامی فصل ها می توانید استفاده کنید.همراه ما باشید.
حلوای زنجبیلی

طرز تهیه حلوای زنجبیلی


حلوای زنجبیلی به دلیل داشتن زنجبیل، طبیعت مقوی و گرم داشته و مصرف آن در ماه رمضان توصیه می شود. همچنین باعث افزایش قندخون شده، تقویت کننده معده و ضدنفخ نیز می باشد.
دسر کادایف

طرز تهیه دسر کادایف


دسر کادایف یک شیرینی خوشمزه و معروف است که دستور تهیه آن مربوط به ترکهاست.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
فرنی کاکائویی

طرز تهیه فرنی کاکائویی


فرنی کاکائویی یک غذای خنک و خوشمزه مخصوص کودکان است که در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه آن را شرح خواهیم داد.
گرمکنودل

طرز تهیه گرمکنودل


گرمکنودل یک دسر عالی و خوشمزه است که در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه آن را آموزش خواهیم داد.همراه ما باشید.
ژله شیر نارگیل

طرز تهیه ژله شیر نارگیل


ژله شیر نارگیل یک دسر خوشمزه و عالی است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
سیب کاراملی

طرز تهیه سیب کاراملی


سیب که در رنگ ها و طعم های مختلف وجود دارد، در بسیاری از خوراک ها استفاده می کنند. اما ما در اینجا قصد پختن سیب را نداریم. قرار است سیب همان سیب طبیعی، خام باشد و مخلفات دیگر به آن اضافه کنیم.
پودینگ گردو و شکلات

طرز تهیه پودینگ گردو و شکلات


پودینگ یک دسر نرم محسوب می شود. شما می توانید پودینگ را جلو فرزندتان بگذارید، یک قاشق به او بدهید، پیشبندش را ببندید و اجازه دهید خودش آن را بخورد. علاوه بر این، این دسر پر از انرژی است. می توانید به راحتی آن را برای بچه هایی که زیاد تحرک دارند و بازی می کنند درست کنید اما اگر کودک شما اضافه وزن دارد این دسر برایش مناسب نیست.
ساندی شکلات

طرز تهیه ساندی شکلات


ضیافت شکلات بدون کالری بالا را با ساندی شکلات امتحان کنید و مطمئن باشید که ارزشش را دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پودینگ موزی

طرز تهیه پودینگ موزی


پودینگ موزی یک غذای خوشمزه و عالی برای کودکان دلبند شما است.همچنین می توانید به عنوان دسر هم استفاده کنید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.