برو به :
شكلات فاندانت

طرز تهیه شکلات فاندانت


شکلات فاندانت یک آتشفشان شکلاتی است که طعم بسیار عالی و خوشمزه ای دارد که می توانید به عنوان دسر آن را سرو کنید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
دسر سیب

طرز تهیه دسر سیب و جو پرک رژیمی


این دسر کم کالری مناسب برای تناسب اندام است ، تخم شربتی موجب کاهش اشتها می شود و ادویه های این دسر در افزایش سوخت و ساز بدن و چربی سوزی موثرند.
دسر خامه و قهوه

طرز تهیه دسر خامه و قهوه


دسر خامه و قهوه پیشنهاد امروز ما برای یک دسر خوشمزه و شیک است که طرز تهیه آن را در آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
دسر میوه شکلاتی با جو

طرز تهیه دسر میوه شکلاتی با جو


این دستور آشپزی فوق العاده آسان برای تهیه ی خوراک جو با توت فرنگی تازه، موز و شکلات به شدت مورد علاقه ی جمع هاست. می توانید دسر میوه شکلاتی را صبح درست کنید یا اگر وقتتان کم است شب قبل آماده کنید و صبح در فر بگذارید. به همین راحتی.
ژله سیب و نعنا

طرز تهیه ژله سیب و نعنا


ژله سیب و نعنا یک دسر خوش رنگ و خوشمزه است که پیشنهاد امروز ما است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پودینگ شکلاتی

طرز تهیه پودینگ شکلاتی


پودینگ شکلاتی یک پیشنهاد خوشمزه و عالی به عنوان دسر می باشد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
دسر سیب سرخ شده

طرز تهیه دسر سیب سرخ شده


این دستور تهیه بسیار خوشمزه دسر سیب سرخ کرده نام دارد و مطمئناً از مزه لذیذ آن غافلگیر خواهید شد. طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پنکیک شکلاتی

طرز تهیه پنکیک شکلاتی


پنکیک شکلاتی یک انتخاب خوشمزه و عالی به عنوان دسر می باشد که طرز تهیه آن را در این مطلب آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
پودینگ برنج ترکی

طرز تهیه پودینگ برنج ترکی


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه یک دسر ایده آل را آموزش خواهیم داد. دستور تهیه پودینگ برنج ترکی را در ادامه ببینید.
كرم همراه تخم شـربتی

طرز تهیه کرم همراه تخم شـربتی


در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه یک دسر متفاوت و خوشمزه را آموزش خواهیم داد.آموزش تهیه کرم همراه تخم شـربتی را در ادامه ببینید.
دسر کاسرول فرانسوی

طرز تهیه دسر کاسرول فرانسوی


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه یک دسر خوشمزه فرانسوی را آماده کرده ایم.دستور تهیه دسر کاسرول را در ادامه مطلب ببینید.
راویولی شکلات

طرز تهیه راویولی شکلات


راویولی شکلات یک دسر مدرن و بسیار خوشمزه است که می توانید میهمانی های خود از آن استفاده کنید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
بستنی طالبی

طرز تهیه بستنی طالبی


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه بستنی طالبی یک دسر خوشمزه که در تمامی فصل ها می توانید استفاده کنید.همراه ما باشید.