برو به :
نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

نوزاد چینی

تولد نوزاد چینی با ماسک روی صورت! + عکس


انتشار تصاویر نوزاد چینی که به کودک ماسک دار معروف شده است قلب میلیون ها چینی را تحت تاثیر قرار داده است. این کودک که در استان “هونان” چین بدنیا آمده بر اثر یک نقص مادرزادی نادر دارای دو شکاف بزرگ در دو طرف دهانش است که به سمت گوش هایش منتهی می شود.
سکته قلبی

خطر سکته قلبی در زمان صبح بیشتر است


یک فلوشیب آنژیوگرافی و آنژیوپلاستیمی در رابطه با ساعت اوج حملات سکته قلبی در بدن انسان می گوید: براساس نظم درونی بدن انسان در صبحگاه به ویژه در مرحله آخر خواب، خطر ابتلا به یک سکته قلبی از هر زمان دیگری بیشتر است.
درد سینه

علت اصلی درد سینه در زنان و درمان آن


زنان در هر سنی از درد سینه خبر می دهند که به نام ماستالژیا نیز شناخته می شود. درد مزبور می تواند هم در دوران پیش از یائسگی و هم پس از آن بروز کند. در هر حال درد سینه در میان زنان جوان در دوران قاعدگی بیش از همه رایج است.
بیماری پیرگوشی

بیماری پیرگوشی در سالمندان


سالمندان با کاهش شنوایی دچار بیماری پیرگوشی می شوند و سالمندانی که عصب شنوایی شان از دست رفته باید از سمعک استفاده کنند.
گوش و حلق و بینی

شایع ترین سوالات گوش و حلق و بینی + پاسخ


مشکلات گوش و حلق و بینی حس های مختلفی را در بدن درگیر میکنند به همین دلیل برای مردم سوالات متعددی در این زمینه وجود دارد که ما در این مطلب به شایع ترین آنها پاسخ میدهیم.
مثانه عصبی

درمان مثانه عصبی با نوروژنیک


مثانه نوروژنیک یا مثانه عصبی اختلالی است که فرد به صورت مادرزادی و یا اکتسابی و به دنبال بیماری هایی بروز پیدا می کند.
سرطان پروستات

عوامل خطرساز بروز سرطان پروستات


سرطان پروستات شایع ترین سرطان در مردان است که در صورت تشخیص علائم و اقدام به موقع، شانس درمان و پیشگیری از پیشرفت سرطان پروستات افزایش می باید.