نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

درمان واریس

8 نسخه قوی برای درمان واریس در مدت کوتاه


برای درمان واریس اگر قصد استفاده از مواد طبیعی و روش های خانگی را دارید بهتر است بهترین ها را بشناسید و با استفاده درست خیلی سریع سیاه رگهای واریسی را رفع کنید.
کاهش میگرن

راهکاری مفید و ساده برای کاهش علایم میگرن


میگرن نوعی سردرد شدید و غیر قابل تحمل است که در زنان شیوع بیشتری دارد.راهکارهای مختلفی برای کاهش این دردها وجود دارد که می توان با بهره گیری از آنها تا حدود بسیاری از بروز مجدد این بیماری جلوگیری کرد.
درد سمت چپ سر

سردرد سمت چپ وقتی جدی است !


سردرد سمت چپ سر در چه زمانی جدی است؟ علل هایی برای انواع سردرد سمت چپ سر وجود دارد و البته می توان با استفاده از روش هایی آن را درمان کرد.
علائم سرطان

اولین علائم هشدار دهنده سرطان را بشناسید


اغلب افراد بر این باورند که درمان بیماری سرطان بسیار سخت است، اما در صورت مشاهده علائم هشدار دهنده سرطان می توان به پزشک مراجعه کرد که الیته این موضوع می تواند به درمان سرطان کمک شایانی کند.
داروخانه آنلاین

مزیت داروخانه های آنلاین


افراد با استفاده از داروخانه آنلاین می توانند، به راحتی محصولات داروخانه ای را ببیند، مقایسه کنند و با یک کلیک سفارش دهند و از مزیت های دیگر آن بهره مند شوند که در این مقاله به آن ها می‎پردازیم.
مزه بد دهان

و اما دهانی که مزه ی بد میدهد


مزه بد دهان نشانه چیست؟ مزه بد دهان شما سعی می کند 9 چیز را به شما بگوید، در ادامه از دلیل و علت اصلی مزه بد دهان در زنان و مردان مطلع خواهید شد.
جرم گوش

جرم گوش چیه و از کجا میاد؟


جرم گوش بسته به جایی که در آن رفت و آمد دارید می تواند رنگ های مختلفی داشته باشد این جرم ها گاهی برای شنوایی افراد مشکل ایجاد می کنند.
درمان تیروئید کم کار

معجون درمان تیروئید کم کار چاق کننده


عملکرد ضعیف غده تیروئید عوارضی را به همراه دارد و باعث ایجاد اضافه وزن می شود، تهیه معجون گردوی سبز یک روش بسیار مناسب برای درمان تیروئید کم کار است.
جلبک دونالیلا

دونالیلا ؛ جلبکی با قدرت ضد سرطان


جلبک دونالیلا به علت داشتن حجم زیادی از بتاکاروتن می توانند روند سرطان را کند و آن را تا حد زیادی مهار کند این جلبک در دریاهای شور رشد می کند.
صفحه 1 از 155