نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

بی اشتهایی صبحگاهی کودکان

دلایل اصلی بی اشتهایی صبحگاهی کودکان


صبحانه یکی مهم ترین وعده های غذایی است که خوردن آن برای کودکان و دانش آموزان بسیار مفید است اما برخی کودکان دچار بی اشتهایی صبحگاهی هستند که دلایلی دارد.
خدمات پزشکی

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل


سلامتی نعمت بزرگی است که همه ما برای داشتن آن تلاش می کنیم اما گاهی به دلایل مختلف، افراد دچار بیماری هایی می شوند که نیاز به درمان و مراقبت بیشتری دارند.
نگهداری مسواک

بهترین و سالم ترین روش نگهداری از مسواک


برای نگهداری مناسب و تمیز نگه داشتن مسواک باید چه کاری انجام دهیم؟ در ادامه با روش های کاربردی برای تمیز نگه داشتن مسواک و شرایط سالم نگهداری مناسب مسواک آشنا می شوید.
اسمارت فون

عوارض جدی اسمارت فون ها برای شخص شما


استفاده از اسمارت فون ها علاوه بر جذابیت های فوق العاده ای که برای کاربران فراهم کرده اند از نظر محققان خیانت بزرگی بر سلامت و روا آنها نیز روا داشته اند.
عوارض بارداری

عوارض شایعی که مختص دوران بارداری است


دوران بارداری به دلیل ایجاد تغییرات هورمونی در بدن مادر عوارضی دارد که اغلب خانم های باردار آن ها را تجربه می کنند و برای رفع آن ها نیازی به دارو ندارند.
خانواده-سالم

13 روش برای نشاط و سلامت خانواده


اگر احساس می کنید خانواده تان به اندازه کافی شاد نیست و رابطه عاطفی در خانواده تان کمرنگ شده است به شما پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید تا شیوه های شاد زیستن در کنار خانواده را بیاموزید.
ترک سیگار

روش ترک سیگار با لیمو


در روزگاری که تبلیغات بسیاری از طریق رسانه ها برای ترک سیگار انجام می شود یک راه حل طبیعی و بدون هیچ عوارضی می تواند باعث روحیه دادن و ترک کامل سیکار برای افراد سیگاری بسیار مفید باشد.
صفحه 1 از 24