برو به :
نمناک ورزشرشته های ورزشی
بدنسازی

فواید و مضرات ورزش بدنسازی


بدن سازی ورزشی است که در آن فرد با انجام تمرین های مختلف قدرتی و استقامتی بر روی عضلات خود، همچنین تغذیه مناسب و البته استراحت کافی به ساخت بدنی حجیم، کات شده مبادرت می کند.
ورزش قایقرانی چیست ورازو رمز موفقیت در قایقرانی

راز و رمزهای ورزش قایقرانی


ورزش قایقرانی را می توان جزو رشته های پایه محسوب کرد، رشته ای که قدرتی و بسیار سخت است. اما ورزشی طبیعی و مفرح است.
تیم ملی

در تیم ملی بحث قرمز و آبی نداریم


امید ابراهیمی پیش از تمرین امروز تیم ملی فوتبال در پایان صحبت های خود گفت اینجا بحث ملی است و همه مردم یک نگاه به تیم کشورشان دارند. دیگر بحث استقلال و پرسپولیس نیست.
المپیک

اعلام نتایج مسابقات انتخابی المپیک رشته ی کشتی


در پی برگزاری مسابقات انتخابی المپیک کشتی تیم ایران با سه نماینده در کشتی فرنگی و یک نماینده در کشتی آزاد در این رقابت ها شرکت کرده بود که در ادامه نتایج کل مسابقات انتخابی المپیک برزیل می توانید مشاهده کنید.
المپیک

نوروزی در یک قدمی المپیک


امید نوروی با پیروزی هشت بر صفر مقابل آمان نازاروف از ترکمنستان به مرحله ی نیمه نهایی انتخابی المپیک 2016 در رشته ی ورزشی کشتی رسید.
ورزش آفرود

آشنایی با ورزش گرانقیمت و عجیب و غریب آفرود + تصاویر


این روزها آفرودسواری به عنوان یک ورزش شناخته شده و به عقیده بسیاری گران ترین ورزش دنیاست اما همین ورزش با توجه به همه دردسرها و هزینه هایش، تب و تاب شدیدی در بین جوانان ایجاد کرده است. در ادامه با “ورزش آفرود” بیشتر آشنا خواهید شد.
کنگ فو

تاریخچه کونگ فو تو آ


کونگ فوتوآ یک هنر رزمی ایرانی و یکی از سبک های ورزش کونگ فو است که در برگیرنده ورزشهای دیگر نیز بوده و بر بدن و روان سالم تر تاکید می کند.در سایت نمناک بیشتر بررسی خواهیم کرد.
کشتی آزاد ایران

بهترین مربی های کشتی آزاد ایران را بشناسید


کشتی آزاد ایران پیشرفت و ترقی خود را مدیون زحمات بی دریغ مربیان حرفه ای و تلاش کشتی گیران این رشته ورزشی می باشد.همه ساله سازنده ترین مربیان کشتی آزاد در کشور معرفی می شوند.
تکنیک ساعد

تکنیک ساعد در ورزش والیبال + تصاویر


ورزش مهیج والیبال تکنیک های خاص خود را دارد ، تکنیک ساعد یکی از آنهاست . برای اینکه والیبال را خوب بازی کنید باید تکنیک های آن را بیاموزید . در این مطلب تکنیک ساعد را با تصویر به شما آموزش می دهیم.
زن بدنساز

اولین زن بدنساز مسلمان جهان + عکس


خلود اِسّام یک زن بدنساز مسلمان اهل مصر است که حدود دو سال است ورزش بدنسازی را انجام می دهد و در این دو سال توانسته مدرک مربیگری بدنسازی را کسب کند.