دیگران چه می خوانند..؟
نمناک غذاهای خارجی
این مطلب مفید بود ؟ 14 3
4.117
خورش قیمه عربی

طرز تهیه خورش قیمه عربی


خورش قیمه عربی غذایی با ظاهر ساده و طعم دلپذیر است که به شما اطمینان خاطر میدهیم که ارزش امتحان کردن را دارد.با ما همراه باشید.
کوپ بادنجان

طرز تهیه کوپ بادنجان


غذای خوشمزه با بادنجان را می توانید در بخش آشپزی سایت نمناک با عنوان کوپ بادنجان مشاهده نمایید.
مرغ بلوطی

طرز تهیه مرغ بلوطی


طرز تهیه مرغ بلوطی را می توانید در بخش آشپرخانه سایت نمناک مشاهده نمایید.
پیتزا

طرز تهیه پیتزای له معجون


پیتزای له معجون(Lahmacun) غذای واقعاً سبک اما پروپیمون و خوشمزه است. در این غذا از ادویه های مدیترانه ای استفاده شده و با سبزیجات سالادی تازه، سس سیر و سس فلفل قرمز تند تزئیین شده است.
استراتای پنیر (Cheese Strata)

طرز تهیه استراتای پنیر (Cheese Strata)


استراتا به نوعی شبیه به پودینگ است. این غذا پس از اینکه در قالب یا ظرف نچسب فر قرار گرفت، نیاز دارد 6 ساعت تا 1 شب در یخچال بماند تا مواد آن به خوبی جا بیفتند. از این رو شما می توانید سر فرصت، این غذا را از شب قبل یا صبح روز مورد نظر آماده کنید و فقط 40 دقیقه قبل از سرو آن را در فر قرار دهید. این غذا برای 6 نفر مناسب سرو است.
کوکوی ماهی دودی مدیترانه ای

طرز تهیه کوکوی ماهی دودی مدیترانه ای


هرجا سنت درست کردن ماهی دودی باشد، حتماً کوکو ماهی دودی، کراکت ماهی دودی یا کوفته های قلقلی با ماهی دودی هم هست. اضافه کردن سس مایونز به این غذای مدیترانه ای آن را فوق العاده لذیذ می کند.
گرمولاتای گوساله

طرز تهیه گرمولاتای گوساله


گرمولاتای گوساله، خوراک خوشمزه ای با گوشت گوساله است که میتواند تجربه ی طعم جدیدی برای ذائقه ی شما باشد.
خوراک ماهی سالمون

طرز تهیه خوراک ماهی سالمون با کنجد


در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه غذایی جدید و لذیذ با ماهی را آموزش خواهیم داد که بدون شک مورد پسند افرادی که دوست دار غذاهای دریایی هستند واقع خواهد شد.
مرغ اتوبو

طرز تهیه مرغ اتوبو Chicken Adobo ( فیلیپینی )


او تو بو ( یا ادو بو از غذاهای محلی و بومی کشور فیلیپین ) این غذا یک خورشت فیلیپینی هست که با سویا سس درست می شود و جزء غذاهای ملی به حساب می آید که بسیارخوشمزه و با ذائقه ایرانی سازگار است .
کاری سیب

طرز تهیه کاری سیب سبز


خوراک سیب سبز که غذایی هندی است، معمولا با نان روتی سرو می‎شود، شما می‎توانید به جای نان روتی از نان پیتا، نان اصیل هندی، نان ذرت مکزیکی یا برنج استفاده کنید. مدت زمان پخت کاری سیب 40 دقیقه است.