بوسیدن نوزاد
بوسیدن نوزاد جان او را گرفت ، بله بی توجهی به تاکیید پزشکان در مورد نبوسیدن نوزاد پایان تلخی داشت . بدن دختر تازه متولد شده تنها 18 روز توانست دوام بیاورد.

بوسیدن نوزاد موجب مرگ شد، اجازه ندهید کسی نوزادتان را ببوسد

ماجرای پایان عمر دختر 18 روزه با بی توجهی به خطرناک بودن بوسیدن نوزاد ثابت کرد که این همه تاکیید پزشکان بی مورد نیست .

داستان غم انگیز نوزادی که بر اثر انتقال نوعی ویروس از طریق بوسه جان خود را از دست داد ، براساس تشخیص پزشک ویروسی که موجب مرگ نوزاد تازه متولد شد "هرپس" نام داشت.

Don't let people kiss your baby':Mum's heartbreak as newborn died after being 'kissed by someone with herpes'

 بوسیدن نوزاد

عاقبت تلخ بوسیدن نوزاد تازه متولد شده

نوزادی که براثر بوسیدن جان خود را از دست داد

نوزاد تازه متولد شده بر اثر دریافت نوعی ویروس از شخصی که او را بوسیده بود در بیمارستان بستری شد ، قدرت ویروس و توانایی کم بدن نوزاد برای مبارزه با آن در نهایت منجربه مرگ شد.

"نیکول " و "شاین"پدرومادر این نوزاد چند روز بعداز تولد دخترشان متوجه شدند که فرزندشان در وضعیت مناسبی قرار ندارد و بایستی در بیمارستان بستری شود ، بودن او در بخش مراقبت های ویژه نوزادان روزهای سختی را برای والدین جوانش رقم زد و در نهایت 18 روز بعد از متولد شدن عمر کوتاهش به پایان رسید. 

مادر این نوزاد با انتشار تصویری از دخترش در فیس بوک نوشت :فرشته ی کوچک من دیگر درد و بیماری ندارد ، عمر 18 روزه ی او به پایان رسید.

بوسیدن نوزاد

عکس نوزادی که بر اثر بوسیدن جان خود را از دست داد در آغوش مادرش

به تشخیص پزشک این نوزاد ویروس "هرپس " را بر اثر بوسیدن فرد ناقل ویروس دریافت کرده بود که در نهایت موجب مرگ او شد.

بوسیدن نوزاد

مرگ نوزاد 18 روزه براثر بوسیدن

ویروس های هرپس سیمپلکس 1 و 2 (HSV-1,HSV-2)، از مهمترین ویروس های بیماری زای انسانی هستند. ویروس هرپس سیمپلکس 1، موجب تب خال لب و ویروس هرپس سیمپلکس 2، موجب تب خال تناسلی می شود. این ویروس ها بسیار شایع و مسری می باشند. HSV-1 از طریق بزاق آلوده منتقل می شود اما HSV-2 از طریق تماس جنسی انتقال پیدا می کند.

مرگ نوزاد تازه متولد شده براثر بوسیدن! +تصاویر

4.3198
این مطلب مفید بود ؟17127
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی