جایگزین گوگل تاک
شرکت گوگل نرم افزار جدید خود را جایگزین گوگل تاک کرد. کاربران این نرم افزار محبوب به اجبار از این سیستم قدیمی خداحافظی کرده و از این پس با هنگ اوتز به کار خود ادامه خواهند داد.

هنگ اوتز جایگزین گوگل تاک شد

نرم افزار گوگل تاک و یاهو مسنجر از کلمات نوستالژیک اینترنت در عرصه چت و مکالمات کاربران می باشند.این دو نرم افزار راههای ارتباط سریع و ارسال و دریافت تصاویر و ویدئو ها را برای کاربران مهیا می کردند. یاهو مسنجر با تغییراتی که در نسخه های جدید خود می دهد همچنان به کار خود ادامه داده ولی گوگل تاک روزهای پایانی عمر خود را می گذراند.

شرکت گوگل جایگزین این نرم افزار را به نام هنگ آوتز ارائه کرده است که تا 16 فوریه برابر 27 بهمن ماه در کنار گوگل تاک خواهد بود و از آن پس به طور رسمی کار خود را آغاز خواهد کرد.
 
دانلود هنگ اوتز
 
چت با هنگ آوتز در تلفن هوشمند
 
این موضوع در قالب یک پیام به تمامی کاربران گوگل تاک فرستاده خواهد شد و به این ترتیب به صورت اجباری باید با این سیستم قدیمی و نوستالژیک خداحافظی کرده و به سوی نسل جدید آن یعنی هنگ آوتز مهاجرت کنید. البته هنگ آوتز از نظر امنیت و سرعت و علاوه بر آن چند پلتفرمه بودن، به مراتب از گوگل تاک برتر است و با مهاجرت به این سیستم خواهید توانست بر روی پلتفرم های همراه و دسکتاپ ها به صورت همزمان از این سیستم نیرومند استفاده کنید.
شایان ذکر است که استفاده از هنگ آوتز کاملا رایگان بوده و هزینه ای برای شما در بر نخواهد داشت و تمامی امکاناتی که در گوگل تاک به آن ها دسترسی داشتید در هنگ آوتز نیز وجود دارند. به سادگی با یک جستجو در اینترنت می توانید این سیستم را بر روی کامپیوتر خانگی خود نصب کنید و برای تلفن های همراه هوشمند اندرویدی نیز این برنامه به صورت پیش فرض در امکانات این سیستم عامل وجود خواهد داشت.
 
دانلود فایل نصبی هنگ اوتز برای گوشی با لینک مستقیم
دانلود
حجم فایل :14 مگابایت
رمز فایل :www.farsroid.com

 

نرم افزار هنگ اوتز جایگزین گوگل تاک + دانلود

3.315
این مطلب مفید بود ؟105
برگرفته از جام جم-/ف
وبگردی