دکوراسیون مینیمالیستی
“دکوراسیون مینیمالیستی” یکی از سبکهای محبوب در دکوراسیون داخلی مدرن است که اجرای این سبک در طراحی داخلی حمام و دستشویی ایده ای خلاقانه نیازدارد.

دکوراسیون مینیمالیستی

 دکوراسیون مینیمالیستی را پیشتر برایتان توضیح دادیم. دکوراسیونی که در عین سادگی و مرتب بودن فضا زیباست. بعد از دکوراسیون مینیمالیستی اتاق پذیرایی و آشپزخانه نوبت رسیده به یکی دیگر از بخش های دکوراسیون داخلی یعنی حمام و دستشویی که اغلب فکر می کنند نهایت خلاقیت در زیباسازی این محیط ها استفاده از سرامیک و شیرآلات شیک و گرانقیمت این بخش از خانه است،اما اینطور نیست و شما بایستی علاوه بر انتخاب صحیح، تناسب ها و ترکیبات مناسب را نیز مد نظر قرار دهید.

دکوراسیون حمام و دستشویی

دستشویی های مدرن

دکوراسیون حمام و دستشویی

در انتخاب رنگ بی پروا باشید. حتی مدرن ترین خانه های مینیمالی هم می توانند با رنگ ها کنار بیایند. درست است که در خانه های ساده گرا باید رنگ ها خنثی انتخاب شوند اما گاهی با انتخاب یک رنگ مناسب می شود سادگی را بیشتر به رخ کشید. بد نیست یک جهش رنگی در حمام داشته باشید؛ رنگی متفاوت و مکمل. با توجه به این نکته که رنگ ها باید ساده و در عین حال نافذ باشند و استرس بصری به چشم ها وارد نکنند، استفاده از رنگ های طبیعی مانند قهوه ای، برنز و سبز مناسب است. یک دیوار کاشیکاری رنگی این روزها از مشخصه های یک دستشویی مینیمال است.

دکوراسیون حمام و دستشویی

دکوراسیون شیک داخلی

حمام و دستشویی شیک مدرن

دکوراسیون شیک حمام و دستشویی

طراحی یک سرویس بهداشتی مینیمالی به معنی استفاده از لوازم عجیب و غریب در آن نیست. برخلاف آنچه امروزه خیلی ها درباره سبک مینیمالیسم در حمام و دستشویی فکر می کنند، اصلا لازم نیست که در این محیط ها از سرویس شیرآلات خاصی استفاده شود.ساده باشید به عنوان مثال:به جای استفاده از بطری های پلاستیکی مایع دستشویی با نام برندها، می شود از سرویس های چینی خاص آن استفاده کرد. این اولین قدم برای داشتن یک سرویس مینیمال است.

حمام و دستشویی مجلل

دستشویی های شیک

دکوراسیون حمام و دستشویی

 استفاده از چوب در حمام و دستشویی تا امروز یک خطای بزرگ به شمار می رفت اما حالا چند وقتی است که طراحان داخلی سر نترسی پیدا کرده اند و برای طراحی های خاص سرویس های بهداشتی سراغ چوب های خاص می روند. با این اوصاف چوب به عنوان یکی از المان های شناخته شده طراحی مینیمالیستی وارد کار شده است. پای دوش حمام یا کف محیط را می توان از چوب های بامبو پوشاند. چوب در طراحی مینیمالی یکی از مهم ترین نمادهای ساده زیستی است حتی اگر در حمام و دستشویی به کار برده شود. 

دکوراسیون حمام و دستشویی

حمام و دستشویی کوچک

دکوراسیون داخلی شیک

دکوراسیون حمام و دستشویی 

دکوراسیون مینیمالیستی حمام و دستشویی

1.659
این مطلب مفید بود ؟1940
وبگردی