اصول رژیم لاغری
برای کاهش وزن بهتر است یک سری تکنیک های مهم و کاربردی را در رژیم لاغری خود به کار ببرید تا به وزن ایده آل برسید.

اگر قصد کاهش وزن دارید این تکنیک های لاغری را فراموش نکنید

قبل از اینکه قاشق ، چنگال و یا فنجان را بر روی لب خود بگذارید، مطمئن شوید که هر بار این کار را در حالت نشسته انجام میدهید ، این یک توصیه بود از همان توصیه هایی که برای لاغر شدن و کاهش وزن قبل از هر وعده غذایی باید رعایت کنید ، ادامه این بخش از تناسب اندام نمناک توصیه های جالب دیگر نیز دارد.

کاهش وزن

وعده های غذایی مناسب برای لاغری

 

6 عادتی که برای لاغر شدن و کاهش وزن باید در خود ایجاد کنید

آب بنوشید تا سیر شوید:
یک لیوان بزرگ آب بردارید و نیمی از آن را قبل از شروع غذا بنوشید این به شما کمک می کند ،تا سریع تر احساس سیری کنید، بنابراین غذای کمتری می خورید.
 
مطمئن باشید که در هر وعده غذایی سبزیجات می خورید ، حتی صبحانه:
در نوشیدنی های غلیظ(اسموتی) خود، بروکلی و لوبیا اضافه کنید. مقداری قارچ و گوجه فرنگی را به املت خود، یا کدو سبز به شوربای خود اضافه کنید و برای ناهار و شام، غذای خود را با مقدار بسیار زیادی سالاد - که راهی آسان برای پر کردن شکم بدون خوردن چند تن کالری است، میل کنید .هدف خود را ،بر پر کردن بشقابتان با سبزیجات ، دانه ها و پروتئین برای تکمیل وعده غذایی خود بگذارید .
 
تکنیک لاغری سریع
 قانون غذا خوردن برای لاغری و کاهش وزن
 

تکنیک های کاربردی برای لاغری سریع  

این ترکیب جادویی است:
یک خانم ،نمی تواند به تنهایی فقط با دریافت کربوهیدرات زندگی کند و اگر بعد از صرف صبحانه ی خود ،که شامل غلات صبحانه و یا پاستا است، احساس سستی و تلو تلو خوردن کردید، دلیل همان است پس فیبر و پروتئین ،هر دو باید باشند ؛ فیبر باعث می شود، شما احساس سیری برای مدت طولانی داشته باشید و پروتئین انرژی شما را حفظ خواهد کرد و همچنین باعث میشود شما کمتر احساس گرسنگی کنید . ترکیبی را که تا 25 گرم فیبر و بین 50 تا 100 گرم پروتئین است ، را در هر روز است را استفاده کنید .
 
رژیم لاغری
با این روش های ساده لاغر شوید
 

توصیه هایی برای رژیم لاغری سریع 

تعداد کالری را در نظر بگیرید :
این مورد را با کمک یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی کار بلد می توانید انجام دهید ؛ هر وعده غذا را ،بین 300 تا 550 کالری نگه دارید این باعث می شود که دو میان وعده با 150 کالری، داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که شما کمتر از 1200 کالری استفاده نمی کنید و این باعث می شود که وزن خود را از دست ندهید.
 
رژیم لاغری سریع
 عادتهای غذایی  خود را تغییر دهید تا لاغر شوید 
 

نکاتی مهم در رژیم غذایی برای لاغری 

حواصتان به خوردنتان باشد و نه جای دیگر :
هنگامی که شما در حال استفاده از تلفن، رایانه یا تماشای تلویزیون در هنگام غذا خوردن هستید، ممکن است به راحتی تمام غذای خود را در زمانی کمتر از یک دقیقه ببلعید ، از آنجا که مغز شما زمان کافی برای درک این مطلب که شما به اندازه ی کافی غذا خورده اید ، ندارد ، بنابراین شما بازهم احساس گرسنگی کرده و غذای بیشتری را درخواست خواهید کرد . هر کاری میتوانید انجام دهید تا سرعت غذا خوردنتان کمتر شود ، اگر لازم است صفحه ی فیس بوک خود را ببندید ، دوست خود را برای همراهی در این ضیافت دعوت کنید و اگر رژیم دارید در میهمانی ها بهتر است از قاشق های کوچک غذاخوری استفاده کنید ، و یا سعی کنید در غذاخوردن کمتر از دستانتان استفاده کنید .
 
نکاتی برای لاغری
رازهای موثر رژیم غذایی مناسب برای لاغر شدن
 

تکنیک های ساده اما فوق العاده و موثر برای لاغری

"" سه چهارم "" یک عدد جادوییست :
قبل از آنکه کاملا سیر شوید ، دست از غذا خوردن بکشید ، اگر به خوردن ادامه دهید ، نه تنها مقادیر زیادی از کالری را برای سوزاندن به بدن خود تحمیل کرده اید ، که حتی ممکن است از پس سوزاندن آن نیز برنیایید و احساس خستگی و کسالت کنید .و در نهایت، هرگز به دنبال تمیز کردن ظرف غذای خود نباشید یعنی هرلحظه که احساس سیری کردید ، دست از غذا خوردن بکشید حتی اگر تنها یک لقمه تا تمام شدن غذای شما باقیست. تمامی این نکات نکاتی هستند عمومی و جامع که حتما بایستی اگر شرایط خاصی دارید باید با مشورت پزشک متخصص لاغری و کاهش وزن از آنها بهره مند شود.

لاغری ، تکنیک های شگفت انگیز برای لاغری

3.851
این مطلب مفید بود ؟3912
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک / ن / ک
برچسب :
وبگردی