آرش مجیدی

سریال های ماه رمضانی تلویزیون در سال 99

تاریخ انتشار : 23 فروردین 1399کد مطلب : 14904زمان مطالعه : 3 دقیقه
با این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه باشید تا شما را با سریال های ماه رمضان 99 در شبکه های مختلف سیما آشنا کنیم.

معرفی سریال های ماه رمضان 99

با نزدیک شدن به ایام ماه رمضان به رسم هرساله ،تلویزیون سریال های مناسبتی را برای این ماه تدارک دیده است.

امسال هم به مانند سالهای گذشته در شبکه های مختلف سیما سریال های جدیدی روی آنتن میروند و در شبهای ماه مبارک رمضان مهمان خانه های مردم خواهند بود. با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه باشید تا شما را با سریال های مناسبتی ویژه ماه رمضان 99 در شبکه های مختلف آشنا کنیم.

سریال های مناسبتی ویژه ماه رمضان 99 در تلویزیون

در حالی که تنها چند روز تا آغاز ماه مبارک رمضان زمان باقی است شبکه های مختلف به صورت قطعی سریال ماه رمضانی خود را اعلام کردند.

سریال زیرخاکی در شبکه یک

زیرخاکی سریالی به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا است که به عنوان سریال ماه رمضانی شبکه یک سیما معرفی شد.

زیرخاکی سریالی طنز با موضوعی اجتماعی است که داستان تلاش یک مرد برای پیدا کردن زیرخاکی را با ماجراهایی کمدی در دو دوره قبل و بعد از انقلاب به تصویر میکشد.

بازیگران سریال زیرخاکی عبارتند از:

هادی حجازی فر، پژمان جمشیدی ، ژاله صامتی، گوهر خیراندیش ، ایرج سنجری، نادر فلاح، اصغر نقی زاده و رایان سرلک در سریال زیرخاکی به ایفای نقش پرداختند.

پژمان جمشیدی و ژاله صامتی

سریال بچه مهندس 3 در شبکه دو

شبکه دو سیما برای سریال مناسبتی این شبکه در شبهای ماه مبارک رمضان پخش سریال بچه مهندس 3 را در نظر گرفته است.

بچه مهندس 3 به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی تیرماه سال گذشته مقابل دوربین رفت و در 35 قسمت آماده پخش در شبهای ماه رمضان 99 از شبکه دو سیما است.

جواد جوادی شخصیت اصلی قصه سریال بچه مهندس است که ماجرای کودکی، نوجوانی و جوانی او در این سریال به تصویر کشیده شد و روزبه حصاری در فصل سوم بچه مهندس نقش جواد را بازی میکند.

بازیگران سریال بچه مهندس 3 عبارتند از :

روزبه حصاری، ثریا قاسمی، کامران تفتی، فرهاد قائمیان، سیدمهرداد ضیائی، شیوا خسرومهر، اتابک نادری، سعید کریمی، مهشید جوادی، مهسا مهجور، سیاوش چراغی پور، عباس جمشیدی، کاوه سماک باشی، کریم اکبری مبارکه، فرناز رهنما، مانی رحمانی، محمود خسرو منش، خیام وقار کاشانی، سارا شاهرودیان، یاسمن قلی پور، نسیم باقریان، امید ماهر، مهرزاد جعفری، سلمان فرخنده و... در سریال بچه مهندس 3 ایفای نقش میکنند.

روزبه حصاری و ثریا قاسمی

سریال سرباز در شبکه سه

شبکه سه سیما امسال با سریال سرباز به کارگردانی هادی مقدم دوست و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی مهمان خانه های مخاطبان خواهد بود.

این شبکه که پیش از این قرار بود سریال می جان را به عنوان سریال ماه رمضانی روی آنتن ببرد به علت توقف فیلمبرداری این پروژه به دلیل کرونا، سریال سرباز را جایگزین کرد و روایتی از زندگی یک سرباز به نام یحیی و رفقای هم خدمتی اش را به تصویر میکشد.

آرش مجیدی، الیکا عبدالرزاقی، رویا تیموریان، نیما شعبان نژاد، پدرام شریفی، کاوه آهنگر، جمال اجلالی، اسماعیل محرابی، علی هاشمی، افسانه کمالی، فرحناز منافی ظاهر، جواد خواجوی، مهتاب ثروتی و ... بازیگران این سریال را تشکیل میدهند.

آرش مجیدی

سریال پدر پسری در شبکه پنج

سریال پدر پسری به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی و تهیه کنندگی رضا جودی سریال ماه رمضانی شبکه پنج سیما در سال 99 است.

رضا جودی تهیه کننده سریال لیسانسه ها در تجربه ای جدید باز هم با یک سریال کمدی در شبهای ماه مبارک رمضان از شبکه پنج سیما مهمان خانه های مخاطبان میشود تا اوقات خوشی را برای آنها رقم بزند.

بازیگران سریال پدر پسری عبارتند از:

مهران رجبی، عزت الله مهرآوران،محمدجواد جعفرپور، مریم سرمدی، افشین سنگ چاپ، یدالله شادمانی، کتایون بختیاری و... بازیگران سریال پدر پسری را تشکیل میدهند.

سریال پدر پسری

سریال های ماه رمضان 99 در شبکه های مختلف سیما

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی