سیم کارت ها
سیم کارتهای ترکیبی MultiSim شامل انواع سیم کارت می باشد که کاربران را قادر به استفاده از آنها در انواع گوشی ها می سازد.در سایت نمناک توضیحات بیشتری خواهیم داشت.

مولتی سیم کارت سازگار با تمام گوشی ها

سیم کارت ها راه ارتباطی ما انسان ها از هر نقطه ای در کره زمین به یکدیگر می باشند که ما با استفاده از آنها می توانیم به راحت ترین شیوه ممکن با هر شخصی در هر منطقه ای ارتباط برقرار کنیم. اما به دلیل ایجاد برخی تغییرات جزئی و کلی در سیم کارت ها شاهد کوچک شدن سیم کارت ها نسبت به نسل اول هستیم.

اما اخیرا در طی خبرهای اعلام شده، نخستین سیم کارت ترکیبی یا همان " مولتی سیم " رونمایی شد که می تواند نشانه ای از پیشرفت بزرگ در این عرصه و یا حتی اسمارت فون ها در آینده ای نه چندان باشد که تغییرات بزرگی رخ دهد. این نوع سیم کارت، ترکیبی می باشد و با داشتن یکی از این سیم کارت ها می توانید در گوشی های مختلف از آنها استفاده کنید.

سیم کارت 

سیمکارت های نسل جدید

با این حال دیگر نگران بزرگ یا کوچک بودن سیم کارت خود نباشید چرا که با استفاده از سیم کارت ها می توانید به راحتی آنها را در گوشی هوشمندی استفاده کنید. مولتی سیم ها متشکل از 3 نوع سیم کارت با نام های کلاسیک، میکروسیم، نانوسیم می باشد که هر 3 در یک سیم کارت قرار دارند و با استفاده از این سیم کارت ها دیگر نیازی به پانچ ندارید! این نوع سیم کارت، یعنی " Multisim " توسط شرکت " Oberthur " رونمایی و ارائه شده است که می تواند برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

ابعاد سیم کارت نانو

ابعاد سیم کارت

ابعاد انواع سیم کارت

نانو سیم کارت ها طی گزارشات انجام شده 40 درصد کوچکتر از میکروسیم ها می باشند و ابعاد سیم کارت نانو 12.3 میلی متر در 8.8 میلی متر عرض و 0.67 میلی متر ضخامت آن می باشد.

ابعاد سیم کارت میکرو

سیم کارت های میکرو بزرگتر از سیم کارت نانو هستند که ابعاد این سیم کارت ها 15 میلی متر در 12 میلی متر می باشد.

سیم کارت های ترکیبی موبایل را بهتر بشناسید

1.814
این مطلب مفید بود ؟59
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : موبایل
وبگردی