لباس پوشیدن ادل
لباس پوشیدن به سبک ادل خواننده مشهور بریتانیایی برای خانم هایی که اضافه وزن دارند مناسب است, با سبک لباس پوشیدن او در ادامه آشنا شوید.

سبک لباس پوشیدن ادل

ادل خواننده مشهور بریتانیایی 30 ساله است که در سراسر دنیا طرفدار دارد و به خوش لباسی معروف است. ادل خواننده خوش پوشی است که ثابت کرد که با داشتن اضافه وزن هم میتواند خوشتیپ و شیکپوش بود. با سبک لباس پوشیدن ادل آشنا شوید و اگر اضافه وزن دارید به سبک او لباس بپوشید.

لباس پوشیدن ادل

ادل خواننده مشهور و خوشتیپ

لباس به رنگ های تیره

همه خانم هایی که اضافه وزن دارند برای اینکه کمی جمع و جورتر دیده شوند سراغ لباس های تیره میروند مانند مشکی و سرمه ای , ادل هم از این قاعده مستثنی نیست و اکثرا به رنگ های تیره لباس میپوشد مخصوصا مشکی.

لباس پوشیدن ادل

سبک لباس پوشیدن ادل

لباس پوشیدن ادل

مدل لباس مجلسی های ادل

لباس مناسب اندام

ادل هیچوقت لباس های خیلی تنگ یا خیلی گشاد نمیپوشد زیرا اینگونه لباس ها اندام را بد نشان میدهند, برای خوش استایل بودن باید لباسی انتخاب کنید که اندازه تان باشد و با اندام تان متناسب باشد.

لباس های کمر دار

لباس ها و پیراهن های کمر دار بهترین انتخاب های ادل هستند زیرا چاقی و اضافه وزن او را به خوبی میپوشاند. لباس های کمر دار اندام تان را متناسب نشان میدهند به این صورت که شکم تان را مخفی میکنند.

لباس شب ادل

مدل لباس شب ادل خواننده

پوشیدن لباس های ساده

ادل معتقد است لباس های طرح دار برای خانم های لاغر و ظریف مناسب است به همین دلیل همیشه لباس های ساده و بدون طرح را انتخاب میکند. او در انتخاب لباس هایش همیشه موفق بوده و بهترین ها را برای خود انتخاب میکند.

لباس های آستین پفی

لباس های آستین پفی برای خانم هایی که اضافه وزن دارند و بازوهای چاقی دارد مناسب است, ادل با پوشیدن لباس های آستین پفی چاق بودن دست هایش را مخفی میکند.

خانم های چاق به سبک ادل Adele لباس بپوشید + تصاویر

3.8101
این مطلب مفید بود ؟7625
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی