مدل اتاق کار
یک میز چوبی مدرن در ابعاد مناسب و چند ردیق قفسه و باکس مدرن با یک رنگ زمینه اتاق فضایی خواهد ساخت شیک و آرام برای دفترکار خانگی یا اداری شما.

دکوراسیون و چیدمان اصولی در مدل اتاق کارهای خانگی

یک محیط کار مناسب باید علاوه بر دکوراسیون و چیدمان مناسب بایستی فضایی باشد که فرد در ان احساس آرامش و تمرکز داشته باشد .برای همین منظور بهتر است قبل از هرکاری اصول پایه ای طراحی دکوراسیون داخلی یک اتاق کار مناسب خانگی را در محیط های کوچک و بزرگ را بدانیم. اینکه چطور المان های گوناگون را با کنار هم قرار دادن به سمتی هدایت کنیم که فرد مراجعه کننده و خود شما در آن احساس راحتی داشته باشید.

برای طراحی دکوراسیون داخلی مدل اتاق کار به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

رنگ حرف اول را می زند:

انتخاب رنگ زمینه و ترکیبات رنگی گرم و سرد برای اتاق کار همانند هر بخش دیگری از دکوراسیون داخلی اهمیت خاصی دارد . یکی از رنگها که توسط طراحان مدرن برای این فضا انتخاب می شود رنگ سفید است که به دلیل تاثیرات مثبت آن دلباز شدن محیط را به خوبی انجام می دهد. اگر می خواهید اتاق بزرگ تر به نظر برسد، از سفید، کرم و رنگ های روشن استفاده کنید. سقف سفید نیز اتاق را بزرگ تر نشان می دهد.

جای میز و لوازم کار را درست انتخاب کنید:

مهم نیست که اتاق کار شما یک زیرپله کوچک باشد یا اینکه یک اتاق بزرگ با امکانات کامل ، اینکه شما چه سبک لوازمی برای اتاق کارتان خریداری کنید و چطور آنها را بچینید قبل از هر چیزی اهمیت دارد. میز و مبلمان اداری که با عنوان میزهای مدیرعاملی در بازار شناخته می شوند به دلیل دارا بودن کشوبندی و قفسه های کاربردی بهترین گزینه برای اتاق کار خانگی شما خواهند بود.

لوازم اضافه در اتاق کار ممنوع:

از قرار دادن مبلمان اضافه در محل کار بکاهید و آنچه را که واقعاً به آن نیاز دارید و استفاده می کنید در اتاق قرار دهید. فضا و مبلمان را با کاری که قرار است در آن انجام دهید، ساماندهی کنید. قفسه کتب و منابع مرجع را مرتب کنید. نیازمندی های خود را مشخص کرده و بر طبق آنها برنامه ای را تنظیم کنید.

اهمیت نورگیربودن محل قرار گرفتن میز کار در اتاق کار :

میز کار، هرچه نزدیک تر به پنجره قرارداشته باشد بهتراست. بدین وسیله از نور طبیعی برای خواندن و یا نوشتن استفاده خواهد شد. درعین حال باید از تابش نورهای خیره کننده و براق جلوگیری کرد.

تصاویر جدیدترین مدل اتاق کار 

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار با طراحی مدرن و شیک

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار کوچک خانگی زیرپله

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

دکوراسیون و مدل لوازم جدید اتاق کار خانگی

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار با طراحی داخلی فانتزی و شیک

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار کوچک با فضاسازی کامل و میزکاری مدرن

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار با استفاده مفید از فضا

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل اتاق کار

مدل میز و قفسه های چوبی اتاق کار 

20 مدل اتاق کار مدرن به رنگ تمرکز + تصاویر

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : دنیای مد نمناک /ن
وبگردی