رامبد جوان
برنامه خندوانه شب گذشته 16 آذر 1397 با مسابقه پرهیجان توپ و فامیل و حضور رامبد جوان ، میثم درویشان پور ، بهزاد قدیانلو و حامد آهنگی برگزار شد.

مسابقه خندوانه ای ها با داوری ارژنگ امیرفضلی

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 16 آذر 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. برنامه خندوانه شب گذشته با مسابقه ای متفاوت روی آنتن رفت و شبی پرهیجان را برای مخاطبانش رقم زد.

مسابقه توپ و فامیل با حضور رامبد جوان ، میثم درویشان پور ، حامد آهنگی و بهزاد قدیانلو روی آنتن شبکه نسیم رفت و ارژنگ امیرفضلی داوری این مسابقه را برعهده داشت.

مسابقه پرهیجان توپ و فامیل در خندوانه

برنامه خندوانه شب گذشته با حضور مهمان خاصی روی آنتن نرفت و به جای آن با برگزاری مسابقه ای پرهیجان ، شبی متفاوت را برای همراهان و مخاطبانش رقم زد.

ارژنگ امیرفضلی

ارژنگ امیرفضلی داور مسابقه خندوانه

ارژنگ امیرفضلی بازیگر کشورمان که از مدتها پیش به عنوان عضو ثابتی در خندوانه حضور داشت ، شب گذشته داوری مسابقه توپ و فامیل را برعهده گرفت .

مسابقه خندوانه

مسابقه رامبد جوان ، حامد آهنگی ، میثم درویشان پور و بهزاد قدیانلو در خندوانه

راامبد جوان ، میثم درویشان پور ، بهزاد قدیانلو و حامد آهنگی چهار شرکت کننده مسابقه توپ و فامیل شب گذشته خندوانه بودند که در دو گروه آهنگ لو ( بهزاد قدیانلو و حامد آهنگی ) و ستاره های آتشین ( رامبد جوان و میثم درویشان پور ) به رقابت با یکدیگر پرداختند.

رامبد جوان

رامبد جوان مجری خندوانه

در این مسابقه که با بخش های مختلفی چون بازی ، اسم فامیل ، پانتومیم و ... همراه بود در نهایت گروه رامبد جوان و میثم درویشان پور با 30 امتیاز مغلوب گروه آهنگ لو با حضور بهزاد قدیانلو و حامد آهنگی با 46 امتیاز شد.

شب متفاوت خندوانه با مسابقه رامبد جوان و کمدین ها + تصاویر

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : خندوانه
وبگردی