تولد
معماری مدرن
خانه ای زیبا با معماری مدرن در نمای بیرونی و خلاقیت در طراحی داخلی که در جزئیات و کلیات به یک نقطه مشترک با دکوراسیونی ساده و شیک رسیده است.

معماری مدرن خانه مدرن LA با راه پله های خیره کننده:

معماری مدرن و طراحی خلاقانه در ساختمان های مسکونی و اداری امروزه فراتر از شکل و ساختار تعریف شده است . طرح هایی با شکل و فرم نو که اشکال هندسی را در نمای بیرونی ساختمان ها اجرا می کند. یکی از این طرح ها LA نام دارد که به صورت مکعب مربعی شکل نمای بیرونی ساختمان و به فرم ال در فضای داخلی طرح اصلی پیاده می شود. در این بخش از دکوراسیون های به روز دنیای مد نمناک قصد داریم دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی خانه ای را به تصویر بکشیم که با راه پله های خیره کننده و معماری نوین توسط گروهی ماهر ساخته شده است. ایده ی اصلی این ساختمان مکعب مربع هایی است که از نمای خانه صورت طرح ریزی شدن خارج شده اند ، با خطوط متمایز و مشخص و هندسه ای تعیین شده . این خانه یکی از باشکوه ترین خانه های کالیفرنیاست که با پنجره های بلند تمام شیشه رابطه ی فضای بیرون و داخل را ایجاد کرده است .

معماران Belzberg طراحی این ساختمان را انجام داده اند و ایده ی LA بودن خانه برای خلق تفاوت بارز و مشخص به کار گرفته شده است. بخش هایلایت شده در طراحی داخلی این خانه راه پله ی مارپیچی است که برای استفاده از فضای محدود به روشی متفاوت اجرا شده است و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید پیچیدگی و یکدستی چوب استفاده شده در این راه پله به نوعی ایده ی نو و بی مثال است. این راه پله فضای بازی و اتاق بچه ها را به طبقه همکف متصل می سازد . راه پله ی دیگری که در این ساختمان تعبیه شده است به عنوان راه ارتباطی زیر زمین به همکف از روی بخشی از اتاق نشینمن عبور می کند. اتاق غذاخوری ، آشپزخانه ، اتاق نشینمن و اتاق های خواب با الهام از یک طرح نو در عین حفظ حریم خانوادگی به وسیله پنجره های بلند طراوت و سرسبزی محیط بیرون را بدون ورود صدا و آلودگی ها به داخل منعکس می سازد.

تصاویر دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمان LA با معماری مدرن

معماری مدرن

معماری مدرن

نمای بیرونی خارق العاده معماری مدرن LA 

معماری مدرن

معماری مدرن

معماری مدرن

راه پله مارپیچ خیره کننده با معماری مدرن

معماری مدرن

معماری مدرن

معماری مدرن

دکوراسیون و چیدمان شیک اتاق نشینمن در خانه ای با معماری مدرن

معماری مدرن

معماری مدرن

راه پله چوبی داخل ساختمانی با معماری مدرن

معماری مدرن

معماری مدرن

پلان کف سازی معماری مدرن ساختمانی لوکس 

معماری مدرن ساختمان لوکس LA +تصاویر (پلان کف سازی)

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : دنیای مد نمناک /ن
برچسب : معماری منزل
وبگردی