هدیه به مردان

به مردها هم میشه گل هدیه داد؟

کد مطلب : 68168زمان مطالعه : 3 دقیقه
گل ها یک جادوی همیشگی برای ابراز عشق و هدیه خاصی برای مردان به شمار می روند، پس اگر می خواهید عشق خود را به همسرتان ابراز کنید به او گل هدیه بدهید.

آیا هدیه دادن گل به مردان مناسب است

با اینکه تصور می کنید هنگام هدیه دادن به زنان گزینه هایی زیادی دارید، گزینه های به مراتب کمتری برای یافتن یک هدیه ی بی نقص برای یک مرد دارید اما وقت آن است که تصورتان را وسعت ببخشید و شجاعانه عشقتان را نشان دهید، زیرا مردان درست مانند زنان عاشق دانستن آن هستند که شما دوستشان دارید.

گل هدیه دادن

گل یک هدیه خاص برای آقایان در مناسبت های مختلف

یکی از مواردی که کمتر به عنوان هدیه به مردان انتخاب می شود گل است در صورتی که گل همیشه در کنار کادو و یا به تنهایی برای خانم ها انتخاب می شود ولی آیا مردان هم دوست دارند گل هدیه بگیرند؟ پاسخ مثبت است ولی چرا؟ در ادامه خواهید خواند.

چرا باید به مردان گل هدیه دهید

گل ها یک راه کم خرج برای نشان دادن احساسات و عشق شما هستند بنابراین دلیلی وجود ندارد که گل ها تنها برای زنان کنار گذاشته شده باشند. وقتی مردی برای زنی گل می فرستد، برای بیان کردن عشق و احساسات عمیق اوست، تا روزش را زیبا کند و لبخند به لبانش بیاورد.

هدیه دادن به مردان

گل یکی از بهترین هدایا برای آقایان

چیزی که تفاوت را ایجاد می کند، فکر شماست!پس دفعه بعدی که خواستید مرد مخصوصتان را غافلگیر کنید یا به او تبریک بگویید، چه پدرتان باشد، چه برادرتان، دوستتان و یا معشوق تان، برای او گل بفرستید!

بهترین گل ها برای فرستادن به مردان چه هستند

مردان، بر عکس زنان، رنگ های تیره تر را در دسته گل به رنگ های روشن ترجیح می دهند پس معمولا دسته گل تیره ارکیده های سفید یا بنفش و یا رزهای زرشکی انتخاب های خوبی برای مردان هستند حتی درفش گیاه یا گل فلامینگو یا گل پسر به علت رنگ و شکل خاص خودش و مرغ بهشتی ،که به علت شکل پرنده و رنگ هایش به نام گل مرغ ماهیخوار نیز شناخته می شود، به علت ظاهر قدرتمند خود انتخاب خوبی برای مردان محسوب می شود. گیاهان بامبو نیز که به همراه آوردن بخت و اقبال شهرت دارند، هدیه ای مناسب برای مردان هستند.

گیاه بامبو

بهترین مناسبت ها برای فرستادن گل به مردان چه زمانی است؟

گل ها همیشه جادو می کنند! میتوان در هر موقعیتی آن ها را هدیه داد زیرا که آن ها قدرت این را دارند که مناسبت ها را بخصوص کنند به طور دقیق تر، در مناسباتی مانند سالگردها، تولدها، موفقیت ها، عذرخواهی ها، روز پدر، روز ولنتاین، رکشابندان و یا تنها برای یاداوری این که دلتان برایش تنگ شده و یا برایتان اهمیت دارد، برای او گل بفرستید! میتوانید با یک یادداشت شیرین، گل ها را به دفترش بفرستید یا دسته گل را به خانه اش ببرید و غافلگیرش کنید بستگی دارد که معمولا راه ترجیحی او برای فرستادن گل به شما چیست.

پس، نتیجه گیری های مهم شما

فرستادن گل برای مردان ایده ی محشری ست چون گل ها زیبایند و راهی کم خرج برای نشان دادن عشق و اهمیت قائل بودن شما هستند، یک دسته گل رز زرشکی می تواند برای معشوق شما یک انتخاب بی نقص باشد و یک دسته گل تیره ارکیده ی بنفش فوق العاده برای پدرتان بی ارزش است. می توانید یک دسته گل ژربرا سبز را به برادرتان یا همسرتان هدیه کنید.گل ها یک جادوی همیشگی هستند و به این علت، نیازی به مناسبت های خاص برای هدیه دادن گل به مردان نیست.

مناسب ترین گل ها برای هدیه دادن به آقایان

4.444
این مطلب مفید بود ؟395
منبع : بخش سبک زندگی نمناک / ن/ ف/س
برچسب : هدیه
وبگردی