پزشک
به مناسبت فرارسیدن روز پزشک در اول شهریور ، گزارشی از بازیگرانی که در نقش پزشک به ایفای نقش پرداختند گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

بازیگرانی که در نقش پزشک ایفای نقش کردند

اول شهریور ماه، همزمان با سالروز تولد ابوعلی سینا ، به پاس تألیفات و خدمات وی، به علوم پزشکی و فعالیت وی در این رشته، و تجلیل از پزشکان، روز پزشک نام گذاری شده است. به همین مناسبت به بازیگرانی که در نقش پزشک به ایفای نقش پرداخته اند می پردازیم.

کدام بازیگران در نقش پزشک به ایفای نقش پرداخته اند

به مناسبت فرارسیدن روز پژشک به بازی بازیگران در نقش پزشک می پردازیم. ساره بیات در عاشقانه ، امین تارخ در اغما ،حامد بهداد در زندگی جای دیگریست ،مسعود رایگان در خیلی دور خیلی نزدیک، بهناز جعفری در همه چیز آنجاست و بیژن بنفشه خواه در ساختمان پزشکان به ایفای نقش پزشک در فیلم ها و سریال ها پرداخته اند.

ساره بیات در عاشقانه

ساره بیات بازیگری که سریال موفقی چون جدایی نادر از سیمین را در کارنامه هنری اش دارد در سریال عاشقانه در نقش یک پزشک زنان به ایفای نقش پرداخت . عاشقانه کاری از منوچهر هادی برای شبکه نمایش خانگی بود.

پزشک

ساره بیات در نقش پزشک در عاشقانه

سریال عاشقانه کاری از منوچهر هادی کارگردان جوان و موفقی است که به صورت هفتگی از 25 بهمن 95 در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود. از بازیگران اصلی سریال عاشقانه میتوان به بازیگرانی چون محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، پانته آ بهرام ، بهاره کیان افشار ، حمیدرضا پگاه ، فرزاد فرزین ، علیرضا زمانی نسب، حسین یاری، مسعود رایگان ، هومن سیدی ، سارا رسول زاده، مهناز افشار اشاره کرد. فرزاد فرزین خوانندگی تیتراژ این سریال را برعهده دارد.

امین تارخ در اغماء

امین تارخ در سریال اغماء یکی از سریال های پرمخاطب شبکه یک سیما در نقش یک پزشک متخصص مغز و اعصاب به ایفای نقش پرداخت. سریال تلویزیونی اغما ، سریالی 30 قسمتی به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی رضا جودی که از شبکه اول سیما در ماه رمضان 1387 پخش شد.

پزشک

امین تارخ در نقش پزشک در سریال اغماء

امین تارخ ، حامد کمیلی ،لعیا زنگنه ، اسماعیل خلج ، ناصر ممدوح ، ایرج نوذری ، عبدالرضا اکبری ، نفیسه روشن ، شیرین بینا و شیوا خنیاگر از بازیگران سریال اغماء بودند.

حامد بهداد در زندگی جای دیگریست

حامد بهداد در فیلم زندگی جای دیگریست در نقش یک بهیار به ایفای نقش می پردازد . داوود (حامد بهداد ) بهیار مجرب بیمارستانی است که بیماران مبتلا به مرگ را احیاء می کند.

 پزشک

حامد بهداد در نقش پزشک در زندگی جای دیگریست

زندگی جای دیگری است فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی پدرام کریمی ، منوچهر هادی ، بابک کایدان و تهیه کنندگی سید امیر سیدزاده محصول سال 1392 است. حامد بهداد ، نیکی کریمی ، یکتا ناصر و حامد بهداد از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

بهناز جعفری در همه چیز آنجاست

بهناز جعفریدر سریال همه چیز آنجاست در نقش یک پزشک به ایفای نقش پرداخت. همه چیز آنجاستنام مجموعه تلویزیونی اجتماعی، درام و عاشقانه به کارگردانی شهرام شاه حسینی و ساخته سال 1393 است. این سریال محصول شبکه سوم سیما است.

پزشک

بهناز جعفری در نقش پزشک در همه چیز آنجاست

امین زندگانی ، الهام حمیدی ، مهرانه مهین ترابی ، محمد عمرانی ، بهناز جعفری ، حدیث میرامینی و حسین مهری از بازیگران اصلی این سریال بودند.

بیژن بنفشه خواه در ساختمان پزشکان

بیژن بنفشه خواه در سریال ساختمان پزشکان در نقش یک پزشک جراحی زیبایی به ایفای نقش پرداخت . ساختمان پزشکان نام یک مجموعهٔ طنز تلویزیونی است که درسال 1390 و در 57 قسمت از شبکه سوم سیما پخش شد. این مجموعه به کارگردانی سروش صحت ساخته شده است.

 پزشک

بیژن بنفشه خواه در نقش پزشک در ساختمان پزشکان

بهنام تشکر ، بیژن بنفشه خواه ، شقایق دهقان ، فرناز رهنما ، هومن برق نورد ، مونا فرجاد از بازیگران این سریال هستند.

 

بازیگرانی که پزشک شدند +تصاویر

3.327
این مطلب مفید بود ؟189
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی