اگر مایل به این باشیم که شیرآلات حمام ما زود زنگ نزند باید در انتخاب شیر و نوع فلز به کار رفته در آن ها دقت کنیم.

راهنمای خرید شیرآلات و علم دوش های حمام

امروزه نوآوری و توجه به نیاز مصرف کننده در ساخت محصولات,یک رکن و کلید برتری نسبت به سایر رقبا می باشد و ثمره ی آن راحتی و آسایش هرچه بیشتر مصرف کننده و  همچنین کاهش هزینه ها می باشد.

از آن جایی که محیط حمام بهترین مکان برای کسب آرامش و از بین بردن استرس روزانه می باشد, دقت در انتخاب لوازم حمام و دکوراسیون آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

شیرآلات و لوازم بهداشتی ساختمان از آن دسته محصولاتی هستند که در ارائه ی آن نیاز به کارایی و دوام  بیشتر احساس میشود, چرا که شیرآلات و دوش های حمام در تماس مستقیم با آب بوده و در صورتی که فلز به کار رفته در آن از استاندارد های روز برخوردار نباشد, پس از مدتی نه چندان طولانی زنگ زده و سیاه و مات می شود.

گرفتگی حفره های دوش نیز از آن دست معضل هایی است که به علت کیفیت نا مطلوب آبهای لوله کشی دیر یا زود اتفاق می افتد, و عملکرد این عنصر مهم حمام را خیلی قبل تر از آن که کارایی خود را از دست بدهد مختل می کند .

در این مقاله با مجموعه ای آشنا خواهیم شد که  مارا با نوآوری های این صنعت آشنا خواهد کرد.

شرکت دوریس پارس سالهاست که در عرصه تولید و ارائه ی لوازم بهداشتی ساختمان فعالیت دارد و نیاز های مصرف کننده را می شناسد, این شرکت امروز در گفت و گو با مجموعه ی نمناک از نوآوری ها و آینده ی این محصولات خواهد گفت.

رسوبات و املاح موجود در آبهای لوله کشی به خصوص در استان های کم آب کشور معضل بسیاری از هم میهنان عزیز ما بوده, این شرکت خود را موظف دانسته که در حیطه ی فعالیت خود گامی را در جهت رفع این مشکل و کاهش هزینه های مردم  بردارد, 

نوآوری جدیدی در ساخت این علم دوش ها در اختیار این مجموعه می باشد که این مشکل را برای همیشه مرتفع خواهد کرد.

یک مدل از علم دوش های شرکت دوریس پارس از مکانیزمی برخوردار است که با فشار دکمه ی تعبیه شده بر روی سردوش و همچنین چرخاندن اهرم موجود در گوشی ( دوش متحرک) سوزن هایی از حفره های آنها خارج شده و رسوبات به جا مانده در این حفره ها را پاکسازی میکند.

 این مدل علم یونیکا دوکاره همچنین از فلز استیل 304 و برنج  ساخته شده, این فلزات ضد زنگ بوده و به استثنای اسید ها , هیچ ماده ی شوینده ای از شفافیت آن نمی کاهد.

راهنمای خرید شیرآلات و دوش های حمام

410
این مطلب مفید بود ؟82
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی