ازدواج اختلاف سنی زیاد
مرد سومالیایی در حالی اقدام به ازدواج با دختر جوان کرد که اختلاف سنی باورنکردنی با یکدیگر دارند، داماد جنجالی در این رابطه توضیحاتی داد!

ازدواج زوج عاشق عجیب ؛ داماد 112 ساله و عروس 17 ساله

اختلاف سنی یکی از مسائل مهم ازدواج است که گاهی بالا و پایین شدنش موجب تعجب ما می شود بخصوص اگر اعداد و ارقام غیرقابل باور باشند، درست مثل موردی که در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند یعنی ماجرای داماد 112 ساله و عروس 17 ساله که در نوع خود متفاوت ترین عروسی دنیا بود.

“احمد محمد دوره” داماد مراسم بود و در کنار همسر جوانش که از قرار معلوم همسر ششم اوست، نشست تا مراسم این ازدواج جنجالی برگزار شود. هیچ کس نمیتوانست باور کند که دختری در این سن پایین به همسری مردی درآید که 95 سال از او بزرگتر است اما به ظاهر همه چیز خوب و رضایتمندانه بود و دختر جوان با علاقه ی کامل به همسری پیرمرد در آمد.

این مرد سومالیایی 112 ساله که 18 فرزند از 5 همسر قبلی خود دارد، همسری اختیار کرد که از فرزندانش جوان تر است و این ازدواج را با خوشحالی تمام در حضور صدها میهمان جشن گرفت.

ازدواج با 95 سال اختلاف

براساس گزارشات مراسم ازدواج "احمد محمد دور" و "صفیه عبدالله" در گوریسل، در منطقه گالگودود سومالی برگزار شد تا رکوردی دیگر به لیست عجیب ترین ازدواج های جهان اضافه شود.

داماد 112 ساله در پاسخ به سوالات گزارشگران حاضر در این مراسم گفت :مدتی صبر کردم تا همسر جدیدم به سن مناسب برسد و برای ازدواج با من آمادگی داشته باشد. او مرا دوست دارد و هیچ اجباری در این ازدواج نبوده و شما می توانید این مسئله را از چهره ی خوشحال او متوجه شوید. جالب است که عروس جوان هم این مسئله را تایید کرده و خانواده عروس عنوان کرده اند که دخترشان از شوهر جدیدش کاملا راضی است.

عروسی جنجالی مرد 112 ساله با دختر 17 ساله

271
این مطلب مفید بود ؟2843
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی