نوید محمدزاده

سریال قورباغه به زودی در نمایش خانگی

تاریخ انتشار : 30 مرداد 1399کد مطلب : 52716زمان مطالعه : 2 دقیقه
با اتمام پخش سریال هم گناه انتظارها برای آغاز پخش سریال قورباغه بیشتر شد و به نظر میرسد این سریال به زودی در نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

انتظار مخاطبان برای پخش سریال در نمایش خانگی

سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی و تهیه کنندگی علی اسدزاده سال گذشته مقابل دوربین رفت و به زودی آماده نمایش میشود.

این سریال که اولین تجربه هومن سیدی در نمایش خانگی است که با بازی بازیگران مشهور دنیای هنر به نظر میرسد به زودی آماده پخش در نمایش خانگی خواهد شد.

احتمال پخش سریال قورباغه بیشتر شد

دوشنبه 27 مرداد ماه آخرین قسمت سریال هم گناه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و با اتمام پخش این سریال انتظارها برای آغاز پخش سریال قورباغه بیشتر شد.

صابر ابر

سریال قورباغه از سال گذشته مقابل دوربین رفت و زمان توزیع این سریال بهار 99 اعلام شد اما شیوع ویروس کرونا باعث تاخیر در اتمام تصویربرداری و در نتیجه توزیع آن در نمایش خانگی شده است.

سریال قورباغه

قورباغه اولین تجربه هومن سیدی در نمایش خانگی است که با توجه به حساسیت های خاص هومن سیدی در کارگردانی ساخته میشود و بازیگران سرشناس زیادی در این سریال نمایش خانگی به ایفای نقش پرداختند و به نظر میرسد یکی از سریال های جذاب نمایش خانگی خواهد بود.

فرشته حسینی و هومن سیدی

سریال قورباغه در ژانری اکشن، هیجان انگیز و ماجراجویانه تولید شده است و به نظر میرسد مانند دیگر آثار هومن سیدی بتوانند نظرات زیادی را به خود جلب کند.

هومن سیدی

خلاصه داستان سریال قورباغه

دنیا برای من جای کوچیکیه. بعضی اوقات فکر می کنم دارم خفه می شم. احساس می کنم همه جا بسته است و من نمی تونم نفس بکشم....

صابر ابر و نوید محمدزاده

بازیگران سریال قورباغه 

هومن سیدی،نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، نوید پورفرج، یونا تدین، آناهیتا افشار، مهران غفوریان و... در سریال قورباغه ایفای نقش میکنند.

سریال قورباغه به زودی به نمایش خانگی می آید

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
منبع : عکاس:امیرحسین شجاعی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی