زن مورد علاقه مردان
همه مردان از همسرشان انتظار برخی رفتارها را دارند که خانم ها اگر این رفتارها را داشته باشند، آقایان حاضرند هر کاری برای همسرشان انجام دهند.

زنانی با این ویژگی، شوهر را راضی به انجام همه کار می کنند

آقایان و خانم ها با یکدیگر تفاوت زیادی دارند، یکی از تفاوت های خانم ها و آقایان در گفتار آنهاست. آقایان کمتر حرف می زنند و به خانم ها نمی گویند که از کدام ویژگی منحصر به فرد آنها خوششان می آید.

اگر در شروع یک رابطه جدید هستید و می خواهید کاری کنید که شور و شوق را برای همیشه نگه دارید، اگر می خواهید کاری کنید که همسرتان بیشتر از همیشه دوستتان داشته باشد و حاضر باشد برای شما هر کاری کند، این بخش از خانواده پلاس نمناک را مطالعه نمایید.

زنانی که آویزان نیستند

متاسفانه بسیاری از خانم ها فکر می کنند، اگر همیشه اطراف همسر خود باشند، او بیشتر آنها را دوست دارد اما مردها زنانی را می پسندند که روی پاهای خود می ایستند و اصطلاحا آویزان نیستند. برای اینکه همسرتان شما را بسیار دوست بدارد، یک زن مستقل و خود ساخته باشید و کاری کنید که با اعتماد به نفس به نظر برسید و هر وقت لازم شد درخواست کمک نیز بکنید.

آویزان همسر بودن

زنانی که از اهداف خود عقب نشینی نمی کنند

بسیاری از خانم ها پس از ازدواج از اهداف خود دست می کشند و به سادگی عقب نشینی می کنند و فقط وقت خود را برای رسیدگی به همسر اختصاص می دهند اما مردها زنانی را دوست دارند که در کنار تعهدات خانوادگی، امور روزمره کار و فعالیت های اجتماعی اش را هم جدی بگیرد.

زنانی که به برخی مسائل بی تفاوتند

بسیاری از خانم ها همیشه به دنبال همسر خود و پیگیر بیش از حد کارهای او هستند. این نوع خانم ها دائما به همسر خود زنگ می زنند و بیش از حد سوال می پرسند و مدام شکایت می کنند که «چرا دیشب دیروز فلان موقع به من زنگ نزدی؟» این سوالها باعث نمی شود که همسرتان بیشتر دوستتان داشته باشد، فقط او را دورتر می کند زیرا مردها از سوال و جواب کردن در رابطه متنفر هستند.

بی تفاوت بودن زن

زنانی که نسبت به خود احساس خوبی دارند

مردان حاضرند برای همسری همه کار بکنند که نسبت به خود احساس خوبی دارند. زنانی که اعتماد به نفس بالایی دارند و به توانایی های خود ایمان دارند. مردان جذب همسری خواهند شد که حتی ظاهرشان را طوری می آرایند که از ظاهر و آرایش خود داشته باشند پس زیرا وقتی خودتان احساس جذاب بودن می کنید که مطمئن باشید در ظاهرتان تاثیر می گذارد.

زنانی که از ظاهرشان غافل نیستند

بسیاری از خانم ها قبل از ازدواج بسیار ظاهر خوب و مرتبی دارند اما بعد از ازدواج دیگر اهمیتی به ظاهر و لباس های خود نمی دهند اما باید بگوییم برای مردان ظاهر بسیار اهمیت دارد و ظاهر اولین تاثیر یا تاثیرات بر روی طرف مقابل می گذارد.

ابراز علاقه به شوهر

زنانی که حمایتگرند

مردها همسری را دوست خواهند داشت که اهل شکایت نبوده و با نق نق کردن روزشان را خراب نکنند. مردها یک زن منطقی و حمایتگر را دوست دارند، زنی که در مشکلات و در موقعیت های حساس بتوانند روی کمکش حساب کنند نه زنی که در مشکلات تنها غر بزند و شکایت کند.

زنانی که منطقی و قدرتمندند

مردها دوست ندارند که همسر آنها مانند خمیری باشند که به آن شکل می دهند، مردها ترجیح می دهند، همسرشان عقاید و نظرات خودش را داشته باشد، زن قدرتمند و منطقی که دوشادوش همسرشان همیشه در تلاش برای ساختن یک زندگی هستند.

زنان منطقی و قدرتمند

زنانی که صلح طلبند

هیچ مردی نمی تواند بدگویی علیه دوست یا خانواده اش را تحمل کند و تمام عمرش را تنها و تنها با همسرش بگذراند. مردان عاشق همسر با سیاستی هستند که خود را در دل خانواده همسر جا کنند و با آنها صلح کنند نه زنانی که دائما در حال جنگ و جدل با خواهر و مادر همسر خود هستند و آرامش را از همسرشان سلب می کنند.

زنانی که دانا هستند

مردها دوست دارند زنشان به دنبال یادگرفتن چیزهای جدید باشد، آن ها به دنبال زنی دنیا دیده می گردند که موضوعات روز را می شناسد و هیچ وقت دست از یادگرفتن و پیشرفت بر نمی دارد.

زنانی که مادر خوبی هستند

یک مرد وقتی خیالش از خانه و فرزندانش راحت باشد، بهتر می تواند برای پیشرفت زندگیش تلاش کند پس اگر می خواهید زن جذابی برای همسرتان باشید، مادری باشید که رابطه خوبی با فرزندانش دارد و دائما از فرزندانتان شکایت نکنید و خانواده را در مسیر درست مدیریت نمایید.

مردها برای این مدل همسر همه کار میکنند

4.5102
این مطلب مفید بود ؟9210
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی