لیندا کیانی و نوید محمدزاده
برخی از هنرمندان کشورمان مانند نوید محمدزاده، مجید صالحی و ... در یک خانواده پرجمعیت متولد شده و رشد کردند و به هنرمندانی موفق تبدیل شدند.

هنرمندانی که خانواده های پرجمعیتی دارند

میل به داشتن فرزند زیاد در زمانهای قدیم بسیار بود به طوری که بیشتر خانواده ها در آن زمان دارای تعدد فرزند بودند. بسیاری از هنرمندان کشورمان نیز در خانواده های پرجمعیتی متولد شده و در حرفه خود موفق هستند. در این بخش از نمناک برخی از هنرمندانی که در خانواده های پر جمعیت بزرگ شده اند را معرفی می کنیم.

امیر جعفری

امیر جعفری بازیگر تئاتر، سینما تلویزیون، اصالتا ترک زنجان و در خانواده ای پرجمعیت متولد شده است. این هنرمند 7 خواهر و 3 برادر دارد و خود نیز فرزند نهم خانواده است. امیر جعفری همسر ریما رامین فر بازیگر خوب کشورمان است.

امیر جعفری

امیر جعفری در کنار مادرش

محسن تنابنده

محسن تنابنده بازیگر، نویسنده و کارگردان کشورمان در یک خانواده پر جمعیت به دنیا آمده و فرزند دوم خانواده است. بازیگر نقش نقی معمولی در سریال پایتخت سه برادر و سه خواهر دارد.

محسن تنابنده

خانواده محسن تنابنده/ عکس جدید از نسترن عبدی

نوید محمد زاده

نوید محمدزاده بازیگر سینما و تئاتر کشورمان در خانواده ای پرجمعیت با 12 فرزند در ایلام متولد شد و فرزند آخر خانواده است. این بازیگر موفق 11 خواهر و برادر به همراه خواهرزاده و برادرزاده های متعددی است که جمعیت این خانواده را حدود 100 نفر میرساند.

نوید محمدزاده

نوید محمد زاده در کنار پدر و برادرانش

احترام برومند

احترام برومند مجری و بازیگرپیشکسوت عرصه هنر و همسر مرحوم داوود رشیدی، در یک خانواده پرجمعیت و هنرمند متولد شد. خانم برومند 3 تا خواهر و دو برادر دارد. مرضیه و راضیه برومند، کارگردان و مجری و عروسک گردان هستند.

احترام برومند

احترام برومند/ عکس از علی نصیری

مجید صالحی

مجید صالحی بازیگر، نویسنده، کارگردان و یکی از چهره هایی است که در نقش های طنز و جدی، هنر بازیگری اش را در معرض دید اهالی هنر و مردم قرار داده است . مجید صالحی در خانواده پرجمعیتی به دنیا آمده و 4 برادر و 3 خواهر دارد و خود نیز فرزند هفتم خانواده است.

مجید صالحی

خانواده مجید صالحی/ عکس جدید از حانیه زاهد

منوچهر هادی

منوچهر هادی کارگردان سینما و تلویزیون و همسر یکتا ناصر دارای خانواده پرجمعیتی است. کارگردان سریال دل و عاشقانه در خانواده ای پرجمعیت 11 نفره ای متولد شد و 5 خواهر و سه برادر دارد که خود، فرزند هفتم خانواده است.

منوچهر هادی

خانواده پرجمعیت منوچهر هادی/ عکس جدید از کوروش جوان

فرشته حسینی

فرشته حسینی بازیگر جوان سینما و تئاتر که در چند سال اخیر وارد عرصه بازیگری شده است مانند برخی از هنرمندان دیگر خانواده پر جمعیتی دارد. این بازیگر همسر نوید محمدزاده است. او فرزند دوم خانواده می باشد و یک برادر و 4 خواهر کوچکتر از خود دارد.

فرشته حسینی

فرشته حسینی/ عکس از شهاب اسدی

لیندا کیانی

لیندا کیانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در یک در یک خانواده آبادانی با یک خواهر و چهار برادر دیگر بزرگ شد. این بازیگر با نقش مهتاب در سریال ساعت شنی سال 1386 وارد عرصه بازیگری شد.

لیندا کیانی

خانواده لیندا کیانی در گذر زمان

حمید لولایی

حمید لولایی بازیگر نقش خاطره انگیز خشایار مستوفی در سریال زیر آسمان شهر، یکی از هنرمندان مطرح در این فهرست است که 9 خواهر و برادر دارد. این هنرمند فرزند پنجم خانواده است و خود دو دختر به نام های مریم و سارا دارد.

خانواده حمید لولایی

حمید لولایی و همسر و دخترش/ عکس از شقایق جعفری جوزانی

داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی مجری موفق برنامه های کودک یکی دیگر از هنرمندانی است که خانواده پر جمعیتی دارد. مادر داریوش فرضیایی اهل گیلان و پدرش آذری بود. او فرزند ششم خانواده است و دو خواهر و چهار برادر دارد که یکی از آنها فوت کرده است.

داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی و مادرش در خندوانه/ عکس از طاهره فلاحت

اکبر عبدی

اکبر عبدی بازیگر مطرح کشورمان که نشان درجه یک فرهنگ و هنر را دارد در یک خانواده پرجمعیت با اصالت آذری متولد شد. این بازیگر پیشکسوت عرصه هنر، یک خواهر و چهار برادر داشت که یکی از برادرهای او از شهدای دفاع مقدس می باشد.

اکبر عبدی

اکبر عبدی بازیگر پیشکسوت ایرانی

عکس خانواده بازیگران؛ بازیگرانی که کلی خواهر و برادر دارن

4.499
این مطلب مفید بود ؟8712
منبع : عکاس: سمیرا اسدیان / عکاس: نسیم یوسفی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی