سینا مهراد و پردیس پورعابدینی
آقازاده یکی از سریال های در حال پخش نمایش خانگی است که در این مطلب مروری بر بازیگران مجرد این سریال خواهیم داشت.

بازیگران سریال آقازاده که هنوز ازدواج نکرده اند

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا از سریال های در حال پخش نمایش خانگی است که بازیگران سرشناس زیادی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

در کنار بازیگران پیشکسوت و سرشناسی که در سریال آقازاده ایفای نقش میکنند چهره های جوانی هم دیده میشوند که به خوبی از عهده ایفای نقششان برآمده اند.

در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به سراغ بازیگران مجرد این سریال رفته ایم و تصاویری از آنها را در اختیارتان قرار میدهیم.

بازیگران مجرد سریال آقازاده

آقازاده از سریال های پربازیگر نمایش خانگی است که هنرمندانی چون امین تارخ، امیر آقایی، سینا مهراد، مهدی سلطانی، پردیس پورعابدینی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، نیکی کریمی، کامبیز دیرباز، محمدحسین لطیفی، جمشید هاشم پور، امین حیایی، مهدی کوشکی، کاوه خداشناس، دیبا زاهدی، سامیه لک، مسعود فروتن، سعید داخ، روزبه معینی و.... در آن به ایفای نقش پرداخته اند که از میان این چهره ها برخی هنوز مجردند.

سینا مهراد

سینا مهراد بازیگر جوانی که در سریال آقازاده نقش حامد را ایفا میکند پسر سعید سهیلی کارگردان کشورمان و برادر ساعد سهیلی است که متولد سال 1370 است و با بازی در سریال پدر ساخته دیگر بهرنگ توفیقی به شهرت رسید و بازی قابل توجهی را در فیلم ژن خوک از خود برجای گذاشت.

سینا مهراد و پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی یکی دیگر از بازیگران جوان و مجرد سریال آقازاده است که نقش مانلی و راضیه را در این سریال ایفا کرده است. بازی در سریال آقازاده اولین تجربه بازیگری مقابل دوربین پردیس پورعابدینی است که پیش از آن تجربه بازیگری در تئاتر را دارد و این بازیگر جوان متولد دهه 70 است.

پردیس پورعابدینی

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی بازیگر جوان سینما و تلویزیون یکی دیگر از هنرمندان مجرد سریال آقازاده است که در این سریال نقش سارا را بازی میکند. این هنرمند کشورمان متولد سال 1368 است و تجربه بازی در فیلم هایی چون لامینور، بادیگارد، پنج ستاره، تیغ و ترمه، بوم و بانو و... را در کارنامه هنری اش دارد.

دیبا زاهدی

سامیه لک

سامیه لک بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که با بازی در سریال مرگ تدریجی یک رویا به شهرت رسید یکی دیگر از بازیگران سریال آقازاده است که خبری از ازدواج او وجود ندارد و به نظر میرسد که جزو هنرمندان مجرد سینما است.

این بانوی هنرمند که در سال 1359 متولد شد در سریال آقازاده ایفاگر نقش سحر بود.

سامیه لک

امیر آقایی

امیر آقایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان سال 1354 متولد شد و جزو هنرمندان مجرد سینمای ایران است که این روزها در نقش نیما بحری در سریال آقازاده ایفای نقش میکند.

امیر آقایی

نیکی کریمی

نیکی کریمی بانوی هنرمند سینمای ایران که این روزها در سریال آقازاده ایفاگر نقش تینا است متولد سال 1350 است و جزو هنرمندان مجرد سینمای ایران است که در نقش های ماندگار و درخشانی مقابل دوربین رفته است.

نیکی کریمی

این بازیگران سریال آقازاده هنوز مجرد هستند+ تصاویر

4.361
این مطلب مفید بود ؟529
منبع : عکاس: محمد دارایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی