داوران عصر جدید

شب پنجم عصر جدید چه کسانی به فینال راه یافتند؟

تاریخ انتشار : 7 فروردین 1401کد مطلب : 86578زمان مطالعه : 2 دقیقه
شب پنجم از فصل سوم عصر جدید در حالی به پایان رسید که علاوه بر اعلام دو فینالیست ، زنگ طلایی یکی از داوران برای اجرای متفاوت یک گروه به صدا درآمد.

فینالیستهای شب پنج عصر جدید

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی که از روز اول فروردین ماه 1401 به روی آنتن شبکه سیما می رود برنامه ای برای یافتن استعدادهای ایرانی از نقاط مختلف کشور است.

شرکت کنندگان در هر شب برای رسیدن به فینال با یکدیگر رقابت کرده و در نهایت، فینالیستها با رای داوران به مرحله فینال راه پیدا می کنند.

فصل سوم عصر جدید

شب گذشته در پنجمین قسمت برنامه عصر جدید، زنگ طلایی توسط امین حیایی به صدا درآمده و یک کروه از شرکت کنندگان بدون راه یابی به مرحله ارزیابی داوران به طور مستقیم به فینال راه یافتند.

در شب پنجم از فصل سوم عصر جدید گروه 60ثانیه، دومین اجرای مرحله مقدماتی بودند که توانستند نظر 4 داور را به خود جلب کرده و به مرحله فینال راه یابند.

این گروه متشکل از 6تا پسر جوان و هنرمند بودند که با تلفیق و نوآوری، آهنگ جذابی را روی صحنه اجرا کردند.

گروه 60 ثانیه

گروه 60 ثانیه، فینالیست های شب پنج عصر جدید

آرزو جعفری، سومین اجرای شب گذشته بود که با اجرای یک نمایش و اجرای چند نقش، 4 رای سفید کسب کرد و در مرحله آخر نیز موفق به جلب توجه داوران شده و به فینال راه یافت.

آرزو جعفری

آرزو جعفری فینالیست شب پنج عصر جدید

پهلوانک‌های ایران‌زمین، چهارمین اجرای قسمت پنجم از مرحله مقدماتی بودند که با زنده نگه داشتن کهن‌ترین و اصیل‌ترین ورزش کشورمان، امین حیایی را مجاب به زدن زنگ طلایی کردند و به طور مستقیم به فینال رسیدند.

پهلوانک‌های ایران‌زمین

پهلوانک‌های ایران‌زمین برنده زنگ طلایی

عصر جدید در دو فصل قبل خود، استعدادهای بسیاری را به مردم معرفی کرده و اغلب آنها مسیر موفقیت خود را ادامه داده و به شهرت رسیدند. 

فصل سوم این برنامه با داوری امین حیایی، ژاله صامتی ، کارن همایون فر و مجید اسماعیلی همراه است که در هر شب به اجرای شرکت کنندگان نظر می دهند.

شب پنجم عصر جدید چه کسانی به فینال راه یافتند؟

4.416
این مطلب مفید بود ؟142
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی