وسایل رنگ مو
موها یکی از مهمترین ملاک های زیبایی محسوب میشود. برای آنکه موهای زیبایی داشته باشیم باید به آن رسیگی کنیم و بهتر است که این کار توسط کسی انجام شود که در این زمینه تخصص دارد.

سالن های زیبایی مو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

موهای شما ارزشی دارد که هر چقدر از آن ها مراقبت کنید کم است. تا وقتی مو و پوست جوان و سالم است این نگرانی را احساس نمی کنید ولی به محض اینکه اولین تار مو دچار شکستگی یا موخوره می شود به فکر پیدا کردن یک سالن تخصصی می افتید. در یک سالن لوکس و تخصصی مجموعه امکاناتی فراهم شده که تهیه آن ها در منزل معمولاً ممکن نیست.

این تجربه را در سالن های معمولی نمی توان داشت. ترکیب یک منوی هوشمندانه از بهترین خدمات مو اولین ویژگی سالن مو است. مراجعه و استفاده از سرویس های یک سالن پیشرفته همان چیزی است که موهای گران بهای شما به آن احتیاج دارد. قبل از مراجعه به چنین مراکزی برای اطمینان بیشتر از محصول آرایشی استفاده شده روی موهایتان پیشنهاد می کنیم برای خرید رنگ مو میس و مستر را انتخاب کنید.

استقبال و پذیرایی از هر مشتری برای شروع 

پذیرایی با چای گیاهی و تنقلات برای شروع یک درمان فوری خوب است و معمولاً می تواند شما را ریلکس و آماده کند. استرس یکی از مهم ترین عوامل مؤثر در پوست و مو است. اگر از نازک شدن مو رنج می برید در یک سالن کامل می توانید تحت درمان 20 دقیقه ای و به اثبات رسیده لیزر قرار بگیرید. این درمان در بسیاری از کلینیک های پوست و مو رایگان است.

اگر فکر می کنید خدمات چشمگیر در سالن مو همین جا موقف می شود آماده باشید تا شگفت زده شوید. در حالی که انتظار برای سرد شدن چایتان را می کشید کارکنان سالن با ارائه عطر از شما می خواهند تا اسانس موردعلاقه تان را انتخاب کنید.

این اسانس فقط برای معطر کردن فضای سالن و تراپی نیست بلکه اسانسی که انتخاب می کنید به شامپو و سرم موی شما تزریق شده تا در طول فرآیند ماساژ و شستشو، مو و پوست شما را معطر کند.

کلاس جهانی سالن رنگ مو چگونه است؟

در طول فرآیند خدمات ارائه شده برای مو، نکات ریز بسیاری هست که مربوط به کلاس جهانی است. درمان هایی مانند ماساژ جوان سازی پوست سر سوئدی با موسیقی شرقی جزو چاشنی های همه سالن های باکلاس مدرن است.

در یک سالن نمونه مو فرآیند خشک کردن پلاسمای پوست سر برای حذف بلند مدت باکتری ها پس از شستشو ارائه می شود. برای مشتری هایی که برای رنگ مو آمده اند استفاده از سرم عصاره شکوفه لیمو، باعث کاهش ناراحتی و اسپاسم قبل و بعد از رنگ مو می شود.

تجربه سرم شکوفه لیمو تا مدت ها بهترین خاطره از جلسات سالن موی شما خواهد شد. همه این گزینه ها فراهم شده تا احساس فوق العاده برای مراجعه و رسیدگی به پوست و مو به دست بیاورید و این کار را مرتب و با علاقه دنبال کنید.

سلامتی مو خیلی بیشتر از چیزی که به آن پرداخته می شود بها دارد پس نگران هزینه ها نباشید.ایستگاه تقویت مو نیز قسمت دیگری است که به تمام خدمات شیمیایی اضافه شده تا باعث کاهش آسیب های مو شود. معمولاً خدمات ایستگاه تقویت مو نیز رایگان ارائه می شود.

ماساژ مو 

اما گزینه مورد علاقه همه ماساژ شانه با پد شانه داغ است. موها توسط پد حرارتی و شانه مانند مخصوص بسته به کیفیت مو چند دقیقه ماساژ می شوند. این کار پس از تقویت اولیه باعث ظاهر بسیار عالی از موی شما خواهد شد و ماندگاری زیادی نیز دارد. بهترین بخش همه این مراحل در خانه است وقتی که از دیدن کیفیت و ظاهرتان لذت می برید و متوجه می شوید که بهبود مویتان هنوز ادامه دارد.

حالا متوجه می شوید که هر متخصص مو فقط تا پنج نفر را در طول یک روز می تواند ملاقات کند. خدمات مراکز تخصصی مو را نمی توان در زمان کوتاه تری انجام داد و این شیوه کار ارزشمند است. هر قسمت کار توسط متخصص انجام می شود که می توانید از سپردن موی خود به او اطمینان داشته باشید. یک سالن تخصصی کامل جایی نیست که در آن اشتباه یا کوتاهی اتفاق بیفتد و همه چیز به بهترین شکل انجام می شود.

بعضی از سالن ها آن قدر خوب ظاهر می شوند که به سرعت به یک برند و نام تجاری تبدیل می شوند. چنین مرکزی حداقل به 1000 متر فضا احتیاج دارد و سال ها تلاش و تجربه نیز تا رسیدن به موفقیت در چنین سالنی هزینه شده است.

چیزهایی که باید قبل از رنگ مو بدانید

اگر موهای شما خیلی ضخیم یا بلند هستند برای اشباع کامل آن ها شاید دو جعبه رنگ مو احتیاج داشته باشید. همچنین به خاطر داشته باشید که موهای بلند تمایل به جذب رنگ بیشتر دارند. با توجه به این نکته زمان بندی برای پایان هر مرحله متفاوت است. گاهی امکان دارد که مجبور به رنگ کردن تمام مو داشته باشید تا قسمتی از آن.

تفاوت نوع مو چقدر مهم است؟

نوع مو باعث تفاوت در زمان و فرآیند رنگ آمیزی می شود. مهم است که بافت مو چقدر درشت و قطور است. موهای ضخیم در کل زمان بیشتری برای جذب رنگ احتیاج دارد. موهای ظریف زمان کمتری برای جذب رنگ نیاز دارد و مراحل مختلف زمان بندی کار موهای نازک کوتاه تر است. موهای خشک یا شکسته به سرعت رنگ را جذب می کنند و کار روی آن ها بسیار حساس است.

آزمون زمان بندی رنگ مو چگونه است؟

 از آنجا که عوامل متعددی بر زمان بندی تأثیر می گذارد معمولاً انجام یک آزمون رشته ای بهترین کار برای تعیین زمان رنگ مو است. بهتر است قسمتی از مویتان را برای امتحان زمان بندی رنگ کوتاه کنید. اگر روی موی سرتان رنگ را امتحان کنید امکان دارد با تکرار رنگ، موها همرنگ نباشند.
اگر برای آزمون رنگ مو قسمتی از موی سر را رنگ کنید نمی توانید باقی موها را همان روز رنگ کنید. پوست سر نمی تواند مقدار زیادی مواد شیمیایی را در یک دوره کوتاه تحمل کند.
محصولات مراقبت از مو

آیا قبل از رنگ مو می شود از شامپو استفاده کرد؟

به طور کلی نباید شامپو را قبل از رنگ آمیزی مو استفاده کرد. روغن های طبیعی مو کارشان محافظت از پوست است و وجودشان در زمان فرآیند رنگ مو ضروری هستند. بهتر است 12 تا 24 ساعت قبل از رنگ آمیزی موها را با شامپو تمیز کرد. البته این تایم را می توانید با مطالعه دستورالعمل رنگ مو، دقیق تر مشخص کنید. سایت خرید شامپو میس و مستر در این زمینه راهنمایی خوبی به شما ارائه می دهد.

روش زدن سایه و هایلانت به مو

شما می توانید سایه خود را سفارشی کنید تا دقیقاً چیزی که می خواهید بشود. برای کسب بهترین نتایج ترکیب سایه باید 2 تا 3 درجه روشن تر یا تیره تر از رنگ اصلی باشد. برای رنگ های سایه از مخلوط کردن رنگ ها اجتناب کنید. مهم ترین نکته در زدن رنگ سایه استفاده از همان مارک رنگی است که برای رنگ اصلی استفاده کرده اید. پس هنگام رنگ کردن مو از بهترین مارک استفاده کنید تا برای سایه و هایلانت نگرانی نداشته باشید.

زمان دقیق رنگ مو چقدر است؟

نگرانی راجع به تایم باقی ماندن رنگ روی مو را پایان دهید. دقیقاً همان زمانی که روی جعبه رنگ قید شده را استفاده کنید و خودتان تغییری در این زمان ندهید. شروع و پایان زمان رنگ با توجه به دستورالعمل هر برند باعث ایجاد نرمی و درخشش بیشتر می شود.

چه زمانی باید دوباره رنگ مو استفاده کرد؟

اگر موهایتان را هر روز می شویید رنگ مو زودتر نیاز به تجدید رنگ دارد. معمولاً مهلت تجدید رنگ پس از 38 بار شامپو است؛ یعنی به طور متوسط هر 4 هفته مجبور به رنگساژ هستید. می توانید کمتر از شامپو استفاده کنید تا 28 بار شستشو با شامپو را در دو ماه یا بیشتر استفاده کنید؛

اما ریشه های مو پس از 4 تا 6 هفته حتماً به رنگساژ احتیاج دارند.کرم های تقویت مو برای موهای رنگ شده به کیفیت پوست سر و مو کمک می کنند. می توانید از روغن های طبیعی نیز برای این کار استفاده کنید.

توصیه می شود هر چند وقت موهایتان را به متخصصین یک سالن تخصصی مو بسپارید. مو نیز مثل اعضای دیگر بدن نیاز به توجه دارد. به سلامت این عضو بی توقع و زیبا بیشتر اهمیت دهید تا همیشه پرپشت و محکم بماند.

خبرهای خوبی در راه است. جشنواره ی عید قربان تا عید غدیر سایت اینترنتی میس و مستر بهترین قیمت ها را برای خرید محصولات آرایشی مهیا کرده است.

در جشنواره عیدانه تابستان میس و مستر می توانید تا 40 درصد تخفیف بگیرید و با کمترین هزینه محصولاتی با بهترین کیفیت در دنیا را در این جشنواره تهیه کنید.

از یک آرایشگاه و سالن خوب مو چه انتظاری باید داشت؟

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی