تولد
شوهر خوب
خصوصیات یک شوهر خوب می تواند از دیدگاه افراد مختلف متفاوت باشد، اما به طور کلی می توان گفت اگر شوهر شما ویژگی های زیر را دارد شما واقعا خوشبخت هستید.

خصوصیات شوهر خوب ؛ همسری که بهترینه

برخی از ویژگی ها و صفات اخلاقی در مرد برای زنان نه تنها جذاب تلقی می شوند، بلکه موجب می شود که زن از داشتن چنین شوهری حس افتخار و سربلندی نماید. اگر می خواهید بدانید کدام مردان موجب سرافرازی خانم هایشان در نزد اطرافیانشان می شوند، این بخش از نمناک را دنبال کنید.

شوهری که احترام میزاره حتی تو عصبانیت

متاسفانه برخی از آقایان که مردسالاری را سرلوحه زندگیشان می دانند به خانم خانه احترام زیادی نمی گذارند. یک مرد خوب باید چه در جمع و چه در خلوت به همسر خود احترام بگذارد. زن نیازمند دریافت محبّت و احترام از شوهر است، این امر سبب می شود که زن از داشتن شوهر حس افتخار و سربلندی کند و این حس، شوق وی را به زندگی زناشویی، و آمادگی او را برای گذشت و صبوری در برابر محرومیت ها و سختی های احتمالی بیشتر میکند.

احترام گذاشتن شوهر

شوهری که در حد توانش خرجی میده

بسیاری از آقایان همه خریدهای خانه را بر عهده می گیرند و دیگر هیچ پولی به همسر خود نمی دهند، برخی از مردان نیز چون همسر شاغلی دارند، نه برای خانه خرجی می کنند و نه به همسرشان پولی برای خریدهای خانه می دهند. آقایانی که نیازهای مالی همسرشان را نادیده نمی گیرند و به همسر خود مقرری برای خرج خانه و...می دهند، برای همسرشان احترام قائلند و سبب می شوند که همسرشان از داشتن چنین شوهری حس افتخار و سربلندی کند.

شوهری که به بهداشتش اهمیت میده

بسیاری خانم ها ناراضی هستند که شوهرم، نظافت شخصی خود را رعایت نمیکند. یا بعضی اوقات به نظم داخل خانه اهمیت نمی دهد. اکثر اوقات باید خودم به او تذکر بدهم که بهداشت فردی اش را رعایت کند و.... رعایت نظافت شخصی موجب می شود افراد حس بهتری از یکدیگر داشته باشند و از کنار هم بودن لذت ببرند.

نظافت شخصی

شوهری که تنها به نیاز جنسی خودش توجه نمیکنه

رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، تناسب و همخوانی زن و شوهر در این زمینه، ضامن تداوم و سلامت زندگی آنان خواهد بود. در رابطه جنسی نباید آقایان تنها به فکر خودشان باشند بلکه باید همسر و نیازهایش را نیز در نظر بگیرند تا همسرشان حس خوبی را تجربه کند.

شوهری که تو بحث آرامش داره

خشم یک احساس منفی و به شدت قدرتمند است که اگر کنترل نشود و ادامه یابد، می تواند باعث تخریب زندگی افراد شود. عصبانی شدن شوهر منجر به آزار جسمی، ذهنی یا عاطفی همسر می شود. خشم می تواند بر محبت بسیار تأثیر بگذارد و زن و شوهر را از هم دور کند، زنان به شوهری می بالند که در هنگام بحث نیز آرامش دارد.

آرامش شوهر

شوهری که دروغ تو مرامش نیست

صداقت، درستی و قابل اعتماد بودن از ضروری ترین اجزای رابطه هستند. صداقت زن و شوهر را به یکدیگر نزدیک می‌کند. همسر راستگو با در میان گذاشتن حقیقیت نه تنها این حس را به زن می‌دهد که او فردی قابل اعتماد بوده بلکه سبب می شود او به همسرش افتخار کند، همسری که گفتن حقیقت را به هر چیزی ترجیح می دهد.

اگه همچین شوهری داری، واقعا خوشبختی

4.521
این مطلب مفید بود ؟192
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ا.ن
وبگردی