قیمت لاک ناخن
اگر فکر می کنید با پرداخت چندصد هزار تومان بهترین لاک ناخن بازار را خریداری کرده اید سخت در اشتباهید چرا که ما لاک ناخنی به بازار آمده که قیمتی بیشتر از یک خودروی لوکس دارد.

لاک ناخن لاکچری به قیمت میلیاردی باورنکردنی

گران ترین های دنیا همیشه لیستی از مواردی هستند که دهان را باز و چشم ها را گرد می سازد مثل مواردی که نمونه های آن را بارها در بخش سرگرمی و گوناگون نمناک دیده اید ولی قطعا مورد امروز کمی متفاوت تر است چرا که لاک ناخنی را معرفی میکند که قیمتی بیشتر از یک خودروی لوکس یا حتی آپارتمانی زیبا دارد ؛ دقیقا 250.000 دلار که با احتساب قیمت امروز دلار قیمتی بیش از 6.5 میلیارد تومان دارد.

لاک ناخن گران قیمت

گرانقیمت ترین لاک ناخن جهان که تصاویر و مشخصاتش را درادامه مشاهده می کنید " شاه الماس سیاه " نام دارد که به دلیل داشتن 267 قیراط الماس سیاه به قیمت باورنکردنی یک چهارم میلیارد دلار به فروش میرسد.

Azature تولید کننده ی این لاک ناخن لاکچری اعلام کرده است که این لاک ناخن یک شیشه با محتویات بسیار ارزشمند است برای همین قیمت بالایی دارد، در واقع این برند لاک ناخن با الماس تزریق شده تولید کرده است.

قیمت لاک ناخن

این برند که جواهرات خود را با هالیوودی هایی چون ریحانا و بیانسه تبلیغ می کند پیش ازاین نمونه ی دیگری از لاک های لاکچری خود را که حاوی طلا و جواهرات بریتانیایی بود به قیمت 130.000 دلار روی ناخن های ریحانای خواننده به نمایش گذاشته بود.

لاک ناخن جدید به قیمت 6.5 میلیارد ناقابل !

3.860
این مطلب مفید بود ؟4614
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : لاک ناخن
وبگردی