تولد
شجاع و نترس بودن

متولدین کدوم ماه ترسو و کدوم ماه شجاع ترن؟

کد مطلب : 85175تعداد نظرات : 9 نظرزمان مطالعه : 5 دقیقه
خصوصیات افراد منحصر به فرد است و هر فرد خصوصیات خاص خود را دارد اما برخی ویژگی ها مانند شجاع و نترس بودن میتواند وابسته به ماه تولد افراد باشد.

میزان شجاعت، نترسی و ترسو بودن بین متولدین ماههاب مختلف

گاهی اوقات ما با افرادی در زندگی مواجه می‌ شویم که احساس می کنیم از هیچ چیز نمی ترسند و می‌ خواهند کار های بزرگ و اعجاب انگیزی به انجام برسانند. این افراد به شدت در زندگی شجاع و بی باک هستند اما جالب است بدانید که طالع‌ بینی هم روی این موضوع بی تاثیر نیست. در این قسمت از نمناک قصد داریم به ترتیب به شما معرفی کنیم که افراد کدام ماه بیشترین میزان شجاعت را دارند و از انجام هیچ کاری نمی ترسند.

پیشنهاد جذاب برای علاقه مندان به فال و طالع بینی

فروردین

فروردین ماهی ها شجاع ترین افراد در بین 11 ماه دیگر هستند. آن ها ذاتا مدیر، رهبر و شجاع زاده شده‌اند. دوست دارند به هر جایی بروند و هر چیزی را تجربه کنند. اصولاً با ترس میانه ای ندارند و خیلی آن را نمی‌ شناسند. ماجراجویی در آن ها بسیار قوی است و اغلب به دنبال رقابت هستند. رقابت باعث می‌ شود که هر کار ترسناکی را به انجام برسانند و می‌ توان گفت که پر ریسک ترین متولدین‌ در بین ماه های دیگر، فروردینی ها می باشند.

مدیر موفق

مرداد

مرداد ماهی ها دوست دارند هر کاری را که می‌ خواهند به انجام برسانند و ترس به آن ها غلبه نمی‌ کند. آنها بی وقفه به دنبال هدف شان هستند و اگر تصمیم به انجام هر کاری بگیرند، تمام تلاش شان را می کنند.‌ آن ها بسیار رویاپرداز و بلند پرواز هستند. هیچ کس نمی تواند جلوی موفقیت شان را بگیرد، زیرا از هیچ چیز نمی‌ ترسند و به دل خطرات و ریسک‌ ها می‌ روند. طرز فکر آن ها مثبت و خوش بینانه است. بنابراین نگرانی برای شان معنایی ندارد.

آبان

آبان ماهی ها کاملاً نترس، شجاع و بی‌باک هستند. یکی از باهوش ترین متولدین در بین ماه های دیگر محسوب می‌ شوند. خطرات زندگی را می‌ شناسند و مزایا و معایب کاری که انجام می‌ دهند را از قبل می‌سنجند اما از این که بخواهند ریسک کنند، هیچ ترسی ندارند. البته ریسکی که آن ها انجام می‌ دهند کاملاً حساب شده است. آن ها خیلی راحت حرف خود را می زنند؛ حتی اگر موقعیت شان در خطر باشد.

آذر

آذر ماهی ها نقاط قوت بسیار زیادی دارند و یکی از مهم ترین آن ها این است که همیشه خوشبینانه نسبت به مسائل نگاه می کنند. آن ها از خطر نمی‌ ترسند و همیشه شاد زندگی می‌ کنند. هیچ ترسی نمی‌ تواند به آن ها غلبه کند. اگر هم موضوعی باعث نگرانی شان شود، خیلی راحت آن را نادیده می‌ گیرند و در نتیجه به دل خطر می روند و جزء شجاع ترین افراد در بین ماه‌ های دیگر هستند و خیلی راحت روی خودشان کنترل دارند.

فرد شجاع

بهمن

گاهی اوقات ترس به بهمن ماهی ها غلبه می کند و به سراغ آن ها می‌ آید اما می دانند که چگونه ترس را از بین ببرند. خیلی روی خودشان کنترل دارند و می‌ دانند که چگونه دوباره ریلکس شوند و آرامش پیدا کنند و در نتیجه به دل خطر می‌ روند. اگر قرار باشد با چیزی مبارزه کنند، حتماً این کار را انجام می‌ دهند. یک ندای درونی بسیار قوی در آن ها وجود دارد که حس شجاعت را به آنها القا می کند.

مهر

مهر ماهی ها خیلی به ترس و نگرانی توجه نمی‌ کنند. می دانند که ترس چیست و چه زمانی به سراغ افراد می آید اما فکرشان را درگیر ترس و نگرانی نمی‌ کنند. آن ها می‌ دانند که ترسیدن برای همه طبیعی است و نباید از آن خجالت کشید اما روی خودشان مدیریت دارند. آن ها صبور هستند، خیلی زود هیجانی نمی شوند ودر نتیجه متعادل رفتار می‌ کنند.

خرداد

خرداد ماهی ها در مورد طرز فکر دیگران هیچ نگرانی ندارند. آن ها در این باره کاملاً با اعتماد به نفس هستند و می‌ توان گفت که جزء افراد شجاعی هستند که در مورد قضاوت های مردم نمی ترسند و می‌ دانند که نظرات افراد مختلف است و نباید خیلی به این موضوع فکر کرد؛ اما شاید در انجام کارهای جدید و معاشرت با افراد جدید یا مسائل مهمی مثل ازدواج، دچار ترس و نگرانی شوند اما به طور کل از هر لحاظ میانه هستند.

با اعتماد به نفس

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها دوست دارند همیشه آرامش زندگی خود را حفظ کنند. آن ها می خواهند همه تجربیات شاد و هیجان انگیز را در زندگی داشته باشند. از هر لحظه در زندگی لذت می برند. از شرایط استرس زا و ترسناک، تا جای ممکن فاصله می‌ گیرند. راحت دیگران را نمی بخشند. گاهی اوقات ناامید می‌ شوند و فکر می‌ کنند که هیچ هدفی ندارند. در مورد هر چیزی زیاد فکر نمی کنند و اصولاً آرامش دارند و شجاع هستند و فقط شاید گاهی اوقات نگرانی هایی در مورد بعضی اتفاقات داشته باشند.

تیر

تیر ماهی ها دوست دارند؛ در کاری که شروع می‌ کنند ثابت قدم باشند و آن را تغییر ندهند. همیشه به دنبال حقیقت می گردند و دوست ندارند از نقطه راحتی خود خارج شوند و از این بابت کمی نگران هستند.‌ یعنی اگر خانه‌دار باشند و از آن ها بخواهید که از فردا وارد یک کار جدید شوند، ترس و نگرانی به آن ها غلبه می‌ کند و خیلی به دنبال ریسک کردن و تجربیات جدید نمی روند.

شهریور

شهریور ماهی ها از ریسک کردن گریزان هستند. آن ها خیلی برای اهدافشان مایه نمی گذارند، زیرا معمولاً دوست دارند که با احتیاط رفتار کنند و خودشان را به دل خطر نزنند. شهریور ماهی ها شاید جزء دسته بندی افراد شجاع قرار نگیرند اما از طرفی روی ترس های خود هم کنترل دارند و سعی می‌ کنند که افکار منفی را تا حد زیادی مدیریت کنند.

ریسک نکردن

اسفند

اسفند ماهی ها با استعداد ترین ها هستند اما از مواجهه با چیز های جدید گریزاند و از این لحاظ ترسو محسوب میشوند. آن‌ ها خیلی شجاعتِ وارد شدن به کارهای جدید را ندارند و سعی می ‌‌کنند خودشان را در کاری که هم اکنون هستند ارتقا دهند. عمیق فکر می‌ کنند، مسئولیت پذیر هستند اما از اشتباه کردن می ترسند، زیرا دوست دارند که همیشه عالی و کامل باشند. توانایی غلبه بر ترس و نگرانی هم در آن ها ضعیف است.

دی

دی ماهی ها خیلی افراد شجاعی نیستند. از شکست خوردن می ترسند اما درونا تمایل دارند که توسط دیگران پذیرفته شده و دوست داشته شوند. گاهی اوقات برای این که اتفاق بدی نیفتد یا از چیزی می ترسند، دروغ می گویند. اگر کسی با خشم با آن ها رفتار کند، دست و پایشان را گم می‌ کنند. آن ها طرز فکر سالمی دارند و منطقی فکر می‌ کنند و خودشان هیچ وقت عامل آسیب به دیگران نیستند.

متولدین کدوم ماه ترسو و کدوم ماه شجاع ترن؟

3.8959
این مطلب مفید بود ؟722237
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
برچسب : طالع بینی
9 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1400-09-29
بنظرم مهر ماهی ها خیلی خیلی پر ریسک و شجاع هستند من خودم مهر ماهی هستم درسته چیز بدی درمورد مهر ماهی ها نگفتید اما میخواستم بگم مهر ماهی ها پر ریسک هستن حالا بقیه رو نمیدونم من به شخصه کارهای خیلی خطرناک و پر ریسکی انجام میدم از چیزی هم نمیترسم
8567
Saeed1400-09-29
من بهمن ماهی هستم و چیزی که گفته کاملاً درسته
4431
المیرا1400-09-30
من شهریور هستم و کاملا شخصیت من را گفت واقعا راسته
2726
.......1400-10-27
آره خیلی موافقم من دی ماهی ام حتی از خیار هم می ترسم
1912
لیدی نوار1400-11-01
من اسفندی ام بابا شجاع تر از من توی جهان وجود نداره ...! کی گفته اسفندی ها ترسون؟ من یک سوسک می بینم لهش می کنم .... از هیچ کسی و چیزی هم نمی ترسم
2828
ناشناش1400-12-15
کاملا درسته من فروردینی هستم از من شجاع تر وجود نداره
1121
پَرَنسا1401-01-11
من مردادی هستم شجاع هستم
ولی بعضی موقع ها ترس به سراغم میاد
94
Abahita1401-10-10
اره آبانم شجاع ترینشم ولی فقط میترسم کسی رازمو بفهمه!ولی.....
پرچم آبانی

ها بالا!
118
مهدی1403-03-31
شهریور نمیدونم.
00
وبگردی