تغذیه

ماهی تیلاپیا
درباره مصرف ماهی تیلاپیا تردیدهایی وجود دارد که موجب افزایش نگرانی شده و درنتیجه بسیاری از افراد ادعا می کنند که ماهی تیلاپیا برای سلامت انسان مضر است و نباید مصرف شود.
خواص یلانگ یلانگ

روغن گیاه یلانگ یلانگ با خواصی جالب تر از نامش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گیاه یلانگ یلانگ فواید بسیاری برای سلامت بدن به همراه دارد و توانایی درمان برخی از مشکلات سلامتی را دارد، همچنین از یلانگ یلانگ برای معالجه پزشکی نیز استفاده می شود.
خواص شبدر قرمز

شبدر قرمز خواصی دارد مهم به خصوص برای زنان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شبدر قرمز یگ گیاه وحشی است که معمولا در چمن زارهای آسیا و اروپا رشد می کنند، البته گیاه شبدر قرمز دارای خواص فوق العاده ای هم می باشد که برای زنان هم بسیار مفید است.
خواص میوه اژدها

میوه اژدها یا دراگون فروت برای چی خوبه ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
میوه اژدها متعلق به خانواده گیاهان کاکتوس می باشد که از خواص دارویی و خواص درمانی بسیار مناسبی برخوردار است، همچنین استفاده از میوه اژدها برای سلامت بدن نیز مفید است.
خواص رب انار

رب انار با خواصی که در بدن معجزه می کند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مصرف رب انار خواص بسیاری برای سلامت بدن، لاغری و چربی سوزی دارد به همین علت استفاده از رب انار در برنامه غذایی می تواند برای بدن بسیار مفید باشد.
خوردن انار

افرادی که بهتر است انار نخورند !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انار میوه ای است سرشار از ویتامین و به علت داشتن آهن و سایر عناصر دیگر دیر هضم می باشد .با ما همراه شوید تا با خواص خوردن انار و البته مضرات آن بیشتر آشنا شوید.
خواص سیب زمینی شیرین

دلیلی خوب برای آنکه سیب زمینی شیرین بخورید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
سیب زمینی شیرین معمولا به عنوان یکی میان وعده مورد استفاده قرار می گیرد و دارای طعم خوبی هم می باشد، همچنین ویتامین ها، مواد معدنی و فواید سیب زمینی شیرین بسیار قابل توجه است.
خواص ترب کوهی

جویندگان خوش اندامی ترب کوهی بخورند + روش

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ترب کوهی یک گیاه سرشار از مواد مغذی ضروی می باشد که برای سلامت بدن هم بسیار مفید است، در ادامه از روش مصرف، ارزش تغذیه ای و خواص دارویی و درمانی ترب کوهی مطلع خواهید شد.
خواص چشالو

یک دنیا خواص داخل چشم اژدها !

زمان مطالعه : 10 دقیقه
میوه چشالو از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و دارای خواص دارویی و درمانی بسیار مناسبی می باشد، البته مصرف چشالو می تواند عوارض جانبی را به همراه داشته باشد.
گلوتن

گلوتن چیست و برای چه کسانی ضرر دارد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
غلات از مواد غذایی حاوی گلوتن می باشند که برای برخی افراد مفید است و برخی دیگر مضر که باید از رژیم غذایی فاقد گلوتن استفاده کنند.
خواص کلم بروکسل

افرادی که بدنشان به کلم بروکسل نیاز دارد

زمان مطالعه : 13 دقیقه
کلم بروکسل "Brussels sprout" با نام کلم فندقی هم شناخته می شود و این کلم سرشار از مواد مغذی است که در ادامه خواص آن را می خوانید.
تغذیه ضد پیری

تغذیه ضد پیری فوق العاده برای خانم ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای این که با بالا رفتن سن بدنتان پیر نشود و احساس سالخوردگی نکنید می توانید غذای خود را اصلاح کرده و تغذیه ضد پیری را وارد رژیم روزانه خود کنید.
دمنوش سرماخوردگی

دمنوش های قوی مخصوص درمان سرماخوردگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
داروهای سرماخوردگی مسلما دارای عوارضی هستند چه بهتر که عزیزانتان را با دمنوش ها و شربت های خانگی درمان و واکسینه کنید.
کاهش کلسیم

متهمان اصلی کاهش کلسیم در بدن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کاهش کلسیم یا هیپوکالسمی در بدن می تواند مشکلات جدی مانند شکستگی استخوان ها را در پی داشته باشد و مهم ترین عمل کاهش کلسیم، کمبود ویتامین د است.
خواص ازگیل

میوه ازگیل برای چی خوبه و برای چی بد ؟

زمان مطالعه : 13 دقیقه
ازگیل یک میوه زرد رنگی است که دارای مواد مغذی بالایی است و حاوی مقدار زیادی ویتامین می باشد، همچنین استفاده از ازگیل خواص بسیار مناسبی برای سلامت بدن به همراه دارد.
صفحه 1 از 115