تغذیه

حبوبات
از فواید حبوبات می ­توان به توانایی آن ها در بهبود هضم، تقویت سلامت قلب، کمک به کاهش وزن و تثبیت سطح قند خون اشاره کرد.
خواص پوست سیب زمینی

به 27 دلیل پوست سیب زمینی رو دور نریزید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اغلب افراد پس از استفاده سیب زمینی پوست آن را دور می ریزند و اطلاعی از خواص بی نظیر آن ندارند، پوست سیب زمینی کاربردهای بسیار عالی به همراه دارد.
چای برای سرطان

اثر مثبت چای در نوعی سرطان مردانه

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
مصرف یک نوع چای می تواند از بدن در برابر نوعی سرطان رایج مردانه محافظت کند، همچنین نوشیدن این چای می تواند سرطان را از انسان دور کند.
روغن زیتون و لیمو ترش

معجون لاغری زیبایی با روغن زیتون و لیمو ترش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روغن زیتون و لیمو ترش هر کدام از خواص بی نظیری برخوردار هستند، البته ترکیب روغن زیتون و لیمو ترش نیز به سلامت بدن و درمان برخی از بیماری ها کمک شایانی می کند.
منابع کلسیم

میوه ای که بیشتر از شیر کلسیم دارد

تاریخ انتشار : 24 شهریور 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دلایلی نمیتوانید از شیر و لبنیات استفاده کنید، میتوانید منابع گیاهی کلسیم را جایگزین این محصولات کرده و نیاز بدن خود را تامین کنید.
خواص شیره انگور

خواصی از شیره انگور که خیلی ها نمیدانند

تاریخ انتشار : 23 شهریور 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
شیره انگور یا دوشاب ماده ای بسیار مغذی و مقوی با طبع گرم است که خواص و فواید بی نظیری برای سلامت بدن و بهبود بیماری ها دارد.
شکر قهوه ای و سفید

فرق اصلی شکر قهوه ای و سفید چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چه تفاوت هایی بین شکر قهوه ای و سفید وجود دارد؟ در ادامه با مقایسه کامل شکر قهوه ای و سفید و از تفاوت های اصلی شکر قهوه ای و سفید مطلع خواهید شد.
روغن قهوه

روغنی جادویی که از دانه های قهوه تولید می شود

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اغلب افراد معمولا تنها از قهوه استفاده می کنند و از خواص روغن قهوه آگاه نیستند، در حالی که استفاده از روغن قهوه خواص مناسبی برای سلامت بدن و زیبایی دارد.
رژیم پاکسازی کبد

پاکسازی کبد با یک رژیم 5 روزه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کبد یک عضو حیاتی بدن است و به همین دلیل باید به خوبی از آن محافظت کرد، برای سم زدایی و پاکسازی کبد باید از رژیم های غذایی مفید برای کبد استفاده کنید.
تغذیه سالم

پزشکان بیشتر چه غذاهایی میخورند ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پزشکان در طول روز چگونه تغذییه می کنند؟این سوال شاید برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد،شاید شما نیز مشتاق دانستن این موارد برای داشتن تغذیه سالم تری باشید.
مواد مضر برای اعصاب

غذاهای ممنوع برای بی اعصاب ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افراد عصبانی حتما باید در تغذیه و مواد غذایی مصرفی خود به خوبی دقت کنند، برخی مواد غذایی و غذاها برای افراد عصبی بسیار مضر است.
داروی طبیعی خواب آور

بهترین داروی خواب، طبیعی و بدون عوارض

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ملاتونین همان نیاز بدن برای خواب راحت و بی دردسر است اما قرار نیست برای دریافت آن به سراغ داروهای پرخطر بروید چراکه جایگزین بهتری برایش موجود است.
تغذیه مناسب دندان

خوردنی هایی که دندانها را می پوسانند !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه ناسالم و خوردن مواد غذایی مضر با گذشت زمان به سلامت دندان آسیب های جدی وارد می کند پس برای داشتن دندان های سالم رژیم غذایی خود را باید تغییر داد.
مواد مغذی برای مرد

مواد غذایی که همه مردها باید بخورن

زمان مطالعه : 13 دقیقه
مردان برای جبران کمبود ویتامین ها و حفظ سلامت بدن خود باید برخی از مواد غذایی مفید و ضروری را بیشتر در رژیم غذایی خود استفاده کنند.
صحبت موقع غذا

چرا میگن موقع خوردن غذا صحبت نکنید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد در هنگام خوردن غذا یا یکدیگر صحبت می کنند در حالی که حرف زدن موقع مصرف غذا عوارضی را به همراه دارد، البته اشتباهات دیگری در هنگام غذا خوردن افراد وجود دارد.
صفحه 1 از 135