تازه های سلامت

تغذیه در پاییز طب سنتی
در فصل پاییز با توجه به سرد شدن تدریجی هوا باید علاوه بر پوشش مناسب به نکات تغذیه ای هم توجه ویژه ای داشته باشیم، توصیه های تغذیه ای طب سنتی برای جلوگیری از بیمارشدن در پاییز بسیار مهم است.
تب و دمای بدن

تب کردن برای بدن مهم و مفیده چون .... !!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زمانی که شما تب می کنید دمای بدنتان هم بالا می رود و وقتی که دمای بدن بالای 37 درجه سانتیگراد باشد ینی تب دارید. شاید تا به حال نمی دانستید اما این تب داشتن برای بدن مفید است.
نصف کردن قرص

خطرات جدی له یا پودر کردن قرص

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نصف کردن، له یا پودر کردن قرص ها و باز کردن کپسول ها می توانند خطرات جدی برای سلامت بدن درپی داشته باشند و باعث تغییرات در تاثیر داروها بشوند.
کم شنوایی

معیارهای خرید یک سمعک مناسب از دیدگاه سمعک ساعی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گر برای اولین بار قصد خرید سمعک دارید، احتمالا این سوال ها به ذهن شما می رسد، بهترین سمعک کدام است؟در این مقاله قصد داریم تا به اولین سوال ها پاسخ دهیم.
فشار خون نرمال

فشار خون نرمال و عادی چند است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چک کردن فشار خون میتواند از بسیاری بیماریها قبل از وخیم شدن اوضاع جلوگیری کند که در این مقابله شما را با عددهای فشار خون آشنا می کنیم.
نشانه سلامت بدن

لب هایتان درباره سلامتی بدنتان چه می گویند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لب ها یکی از اعضای بسیار حساس بدن هستند که میتوانند شما را از از موارد و مشکلات جدی که سلامت بدنتان را تهدید میکنند با خبر سازند.
اشتباهات رایج سلامتی

عاداتی که تا قبل 30 سالگی باید ترک کرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی اشتباهات رایج سلامتی وجود دارد که افراد به آن ها توجه خاصی نمی کنند در صورتی که این اشتباهات ممکن است خطرات جبران ناپذیری برای سلامت بدن به همراه داشته باشد.
عملکرد پروتئین ها

همه باید پروتئین مصرف کنیم چون ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پروتئین ها از موادی هستند که در بدن وظایف بسیاری مهمی دارند و امروزه بسیاری از افراد یا پروتئین کمی مصرف می کنند یا پروتئین مصرف نمی کنند که این می تواند خطرناک باشد.
قورت دادن آدامس

بعد از قورت دادن آدامس چه اتفاقی در بدن می افتد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
درون آدامس یک نوع مواد لاستیکی وجود دارد که قابل هضم نیست و قورت دادن آن ممکن است برای سیستم گوارشی مشکل ایجاد کرده و آن را مسدود کند.
خود ماساژدهی

چطور خودمان را ماساژ دهیم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر بدنتان درد می کند و کسی را ندارید که ماساژتان بدهد از روش خود ماساژدهی بهره مند شوید و با روش صحیح درد بدنتان را با ماساژ درمان کنید.
ویتامین چشم

ویتامین های واجب برای چشم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تغذیه و مواد غذایی مصرفی در سلامت چشم ها بسیار تاثیر گذار است، مصرف برخی ویتامین ها و مواد مغذی برای تقویت چشم و بینایی ضروری می باشد.
فواید باغبانی

آنجا که باغبانی درمان دردهایتان می شود !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
باغبانی فواید زیادی چه روحی و روانی چه از لحاظ جسمی دارد شما می توانید با باغبانی به اهدافی که حتی فکرش را نمی کنید برسید.
خوابیدن بعد از غذا

اگر بلافاصله بعد خوردن غذا بخوابید ...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
معمولا بعد از خوردن غذا احساس خواب آلودگی شدیدی به انسان دست می دهد اما نکته مهم در این موضوع این است که خواب بعد غذا می تواند آسیب های جدی به شما بزند.
روش حفظ سلامتی

فرمول حفظ سلامت در روزهایی که سرتون شلوغه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در روزهای شلوغ کاری تان از برنامه حفظ سلامت بدن غافل نشوید. با مراقبت از خود و حفظ سلامتی تان می توانید در کارهای خود موفق تر باشید.
سلامت ریش

آنچه ریش مردان درباره سلامت آنها میگوید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
معمولا ریش مردان مدل های مختلفی دارد و نکته مهم درباره مدل های ریش ارتباط آن با سلامت بدن است، رازهایی درباره سلامت بدن وجود دارد که ریش مردان از آن ها خبر می دهد.
صفحه 1 از 93