تازه های سلامت

واکسن آنفولانزا
تزریق واکسن آنفولانزا قاعده و قانون خاص خودش را دارد که یکی از مهمترین آنها شرایط بدنی است ؛ شرایطی که در عین طبیعی بودن برای تزریق این واکسن طبیعی نیستند.
تسکین درد

تسکین دردها با فشار دادن نقطه ای خاص روی گوش + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بخشی از طب فشاری مربوط به گوش می شود ، نقاطی که تعیین شده اند را فشار دهید تا ببینید چه اتفاقی می افتد، نتیجه ی آن در تسکین دردها شما را شگفت زده خواهد کرد.
کمر درد

نوعی شلوار که موجب کمر درد می شود!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کمر درد در زنان و مردان علل متعددی دارد که برخی از آنها به نظر عجیب می رسند اما مطالعات و بررسی ها درست بودن آنها را ثابت می کند.
تغذیه دیسک کمر

افرادی که دیسک کمر دارند چی بخورن و چی نخورن ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر دچار دردهای دیسک کمر هستید با دنبال کردن یک برنامه تغذیه مناسب این دردها را کاهش دهید و مواد مغذی لازم بدنتان را تامین کنید.
شکستن قولنج

صدای تق شکستن قولنج از کجا میاد ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بعد از شکستن قولنج مفاصل زانو، بند انگشت، قوزک پا، کمر و گردن صدایی می شنویم اما آیا میدانید علت این صدای تق تق چیست؟
تغییر بدن

تغییری که 10 سال دیگر در بدن شما رخ می دهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بدن انسان یک سیستم حرفه ای و البته پیچیده است که به تنهایی بخشی از قدرت پروردگار در خلقت را ثابت می کند ؛ بخوانید تا بیشتر به این حقیقت نزدیک شوید.
فواید قلیان

وقتی قلیان مفید می شود !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قلیان همیشه مضر نیست گاهی اوقات هم می تواند فوایدی داشته باشد و اگر به روش صحیح از آن استفاده شود برخی از مشکلات بدن را درمان می کند.
چاقی کشنده

درد پنهانی که از چاقی کشنده تر است!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چاقی کشنده است این را می دانیم برای همین تا حد ممکن سعی می کنیم از آن دور باشیم اما مورد خطرناک تر از آن را می شناسیم؟ موردی که شاید افراد زیادی در دنیای مدرن امروزی گرفتار آن باشند.
نقطه فنگ فو

با یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو شارژ شوید + آموزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قرار دادن یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو روشی است که شرقی ها با استفاده از آن 9 تاثیر فوق العاده در سلامتی ، زیبایی و شادابی خود ایجاد می کنند.
خواص پوست انار

خواص باورنکردنی که در پوست انار پنهان است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
از پوست انار معمولا افراد استفاده نمی کنند و آن را دور میریزند، اما اگر بدانید که پوست انار از چه خواص و فواید فوق العاده ای برخوردار است هرگز این کار را نمی کنید.
عوارض سفر با هواپیما

سفر با هواپیما با بدن شما چه می کند ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بسیاری از افراد برای سفرها به سراغ وسیله نقلیه هواپیما می روند اما از عوارض و مشکلاتی که با سوار شدن هواپیما برای بدن به وجود می آورند بی خبرند.
خواص سقز

سقز چقدر خواص داشته که ما نمیدانستیم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سقز یک ماده بسیار مغذی است که خواص و مزایای بی شماری برخوردار است، از خواص سقز می توان به کاهش کلسترول، کمک به دیابتی ها و درمان زخم ها اشاره کرد.
معده خالی

بدترین کاری که میشه با معده خالی انجام داد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در میان کارهای رومزه ای که از صبح تا شب انجام میدهیم باید بدانیم که انجام برخی کارها یا خوردن بعضی چیزها با معده خالی برای سلامت بدن بسیار مضر است.
سمعک

"سمعک های آینده؛ سمعک هایی بدون نیاز به باتری"

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حفظ شنوایی همیشگی امر بسیار مهمی می باشد ، پس در دسترس نبودن ابزار شنوایی به دلایل مختلف می تواند اختلالاتی را به وجود آورد.
درمان قولنج گردن

این بار قولنج گردن را بدون شکستن درمان کنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی افراد عادت به شکستن قولنج گردن به طور مداوم دارند اما این کار بسیار خطرناک است و باعث آسیب جدی می شود، البته روش هایی برای درمان قولنج گردن در خانه وجود دارد.
صفحه 1 از 90