تازه های سلامت

نوشیدن زیاد آب
بعضی از افراد تمایل زیادی برای نوشیدن آب دارند و حتی اگر تشنه هم نباشند آب می خورند این موضوع می تواند سلامت بدن آن ها را به خطر بیندازد.
کاهش حس بویایی

وقتی دلیل کاهش حس بویایی و چشایی جدی است

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کاهش حس بویایی و چشایی اغلب به دلیل سرماخوردگی و عفونت های شدید می باشد که می توان برای برگرداندن این حس ها از روش های خانگی و طب سنتی استفاده کرد.
تنفس از راه بینی

تنفس از راه بینی یا دهان ، مسئله این است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تنفس عمیق و صحیح فواید زیادی برای سلامت بدن دارد و بر تک تک اعضا تاثیرگذار است اما باید بدانید تنفس از راه دهان بهتر است یا از راه بینی ؟
خستگی بعد از غذا

علت خستگی بعد از غذا خوردن چیست؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای خیلی از افراد سوال است که چرا بعد از غذا خوردن خستگی و خواب الودگی به سراغشان می آید اما حالا میخواهیم دلایل علمی این مساله را شرح دهیم.
پیری عضو بدن

میدانید کدام عضو بدن زودتر پیر میشود ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روند پیری اعضای بدن با یکدیگر متفاوت اند و عضوی در بدن زودتر از بقیه اعضا پیر می شود که باید برای جوان ماندن آن را بشناسید و روند پیری را کاهش دهید.
بالش بین دو زانو

هنگام خواب حتما بین دو زانو بالش بگذارید تا ...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای داشتن خوابی راحت استفاده از بالش بین دو زانو توصیه شده است چون به گردش خون در بدن کمک می کند و از خروپف پیشگیری می کند.
آب پیاز

چگونه آب پیاز را بگیریم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آب پیاز سرشار از ویتامین های مفید است که برای بسیاری از بیماری ها مفید است از جمله برای رشد مجدد موها و برای گرفتن آب پیاز روش های مختلفی وجود دارد.
تجمع آب در بدن

تجمع آب در بدن نشانه چه مشکلی است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که مشکلی در مکانیزم بدن وجود داشته باشد نگه داشتن آب در بدن با مشکل رو به رو می شود که علائم آن آن شامل ورم و پف کردن پوست بدن و غیره می شود.
پیاز و سردرد

پیاز خام و سردرد ربطی بهم دارند ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شما هنوز در مورد اینکه آیا پیاز خام و سردرد بهم ارتباطی دارند مردد هستید و یا به این نکته فکر میکنید که تا بحال بعد از خوردن پیاز سردرد گرفته اید یا خیر؟ با ما همراه باشید.
قرص های آرامبخش

داروی آرامبخش کاملا طبیعی برای درمان بی خوابی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کسانی که اختلال بی خوابی دارند برای درمان از قرص های آرامبخش استفاده میکنند ولی داروی طبیعی برای رفع این اختلال کمک بیشتری می کند.
کمردرد رانندگی

نکاتی برای آنکه حین رانندگی کمردرد نگیرید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دانستن نحوه نشستن در اتومبیل می تواند از کمردرد و دردهای ناحیه ستون فقراتتان جلوگیری کرده و این اطمینان را به شما بدهد که می توانید یک مسافرت خوب را در پیش داشته باشید.
کاکتوس

نقش کاکتوس در جذب اشعه های مضر

زمان مطالعه : 10 دقیقه
کاکتوس دارای خواص بسیار زیادی است یکی از این خواص رفع اشعه مضر ناشی از موبایل, وای فای و کامپیوتر است که تا حدودی برای رفع این اشعه ها موثر اند.
درمان کوفتگی

درمان کوفتگی هایت را به این روغن بسپار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کوفتگی بدن و رفع درد بدن را با نسخه های گیاهی در خانه درمان کنید و درمان کوفتگی بدن در اثر ضربه با استفاده از طب سنتی بسیار موثر می باشد.
سندروم گردن پیامکی

سندرومی دردناک که با گوشی موبایل میاد !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درمورد عوارض و معایب استفاده نادرست از گوشی موبایل بارها گفته ایم اما تمام شما باید درباره نوعی سندرم که ناشی از استفاده طولانی مدت از تلفن همراه است بدانید.
ناخن

افزایش دو برابری رشد ناخن با یک فرمول خانگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم هایی که به دنبال راهی برای داشتن ناخن های بلند طبیعی و بدون کاشت ناخن هستند می توانند با مواد طبیعی رشد ناخن هایشان را دوبرابر افزایش دهند.
صفحه 1 از 94