تازه های سلامت

تاخیر در پیری
برای تاخیر در روند پیری باید عوامل موثر بر پیری را بدانید و با روش های مناسب و تغییراتی در سبک زندگی جوان بمانید.
خوابیدن با چراغ روشن

چرا موقع خواب حتما باید چراغ رو خاموش کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تا به حال به این فکر کرده اید که چرا هنگام خواب چراغ را خاموش می کنیم و خوابیدن در اتاق روشن به هیچ وجه توصیه نمی شود؟ این مسئله دلیلی بسیار مهم دارد.
بلند شدن قد

راه و روش های کار درست برای بلند شدن قد

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اغلب افراد با قد خود مشکل دارند و می خواهند قد بلند شوند، یکی از سالم ترین و بهترین روش ها برای افزایش قد انجام برخی از ورزش ها است.
تاثیرات بالش

بالشت چقدر میتونه تو سلامت انسان تاثیر بذاره ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است بعد از یک روز پرمشغله و با وجود خستگی زیاد خواب راحتی نداشته باشیم، بالش در کیفیت خواب بسیار تاثیر گذار است و تاثیر بسیاری بر روی سلامت بدن دارد.
زندگی طولانی

جایی که بیشتر مردمش 100 سال سن دارن!!

تاریخ انتشار : 22 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
داشتن زندگی طولانی آرزوی بسیاری از انسان ها است و برای رسیدن به آن از هیچ کاری دریغ نمیکنند درحالی که مکانی وجود دارد که سن افراد در آن بیشتر 100 سال است.
هنگام عطسه

قلب هنگام عطسه ایست می کند ؟؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عطسه کردن از مکانیسم های طبیعی بدن است که برای بیرون کردن مواد خارجی از بدن می باشد، اما عطسه کردن دلایل مختلفی دارد و البته با انجام روش هایی می توان عطسه را متوقف کرد.
شکم خالی

شبی که گرسنه بخوابی، این بلا سرت میاد

تاریخ انتشار : 19 مرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه یکی از چیزهای غلطی که در بین مردم عادی حتی برخی پزشکان رایج شده است، توصیه به نخوردن شام برای لاغری می باشد که عوارض جدی برای شما به همراه خواهد داشت.
عوارض کولر

عوارض کولر ؛ باد کولر چه بلایی سرتان می آورد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کولر های گازی و آبی باعث خشکی بدن و سردرد و مشکلات تنفسی می شوند شاید شما از خنکی آن ها لذت ببرید ولی عوارض آن درطولانی مدت بسیار سنگین خواهد بود.
بیماری قلبی زنان

اشتباهی که قلب زنان را بیمار می کند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیماری های قلبی یکی از شایع ترین بیماری ها در جهان می باشند و این در حالی است که زنان با عدم رعایت برخی مسائل، خطر بیماری قلبی را در خود ایجاد می کنند.
لیمو کنار تخت

شب ها کنار تخت لیمو بگذارید تا ...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تنها مصرف لیمو نیست که برای سلامت بدن افراد مفید می باشد، بلکه قرار دادن چند قاچ لیمو کنار تخت خواب در هنگام شب فواید مناسبی برای سلامتی به همراه دارد.
آب اکسیژنه

آب اکسیژنه با دنیای از فایده و کاربرد

زمان مطالعه : 16 دقیقه
هیدروژن پراکسید یا آب اکسیژنه، مایعی بسیار پرخاصیت و پرکاربرد در زمینه های مختلف می باشد که یقینا با مطالعه خواص آن، گره ای از مشکلات شما باز خواهد کرد.
عمل افزایش قد

از خطرات عمل افزایش قد، چیزی میدونی؟

تاریخ انتشار : 5 مرداد 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
جراحی افزایش قد همانطور که از اسمش پیداست برای بلندتر شدن قد است اما عوارضی دارد که ممکن است اختلالات زیادی در زندگی روزمره شما به‌وجود بیاورد.
مسیریاب رانندگی

هشدار جدی درباره استفاده از مسیریاب حین رانندگی

تاریخ انتشار : 4 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از مسیریاب برای رسیدن به مکانی که نمیدانید مسیرش چگونه است کمک زیادی خواهد کرد اما استفاده از این اپلیکیشن خطرات زیادی دارد که بهتر است بدانید.
فراموش کردن خواب

چرا خواب هایی که می بینم فراموش می کنم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حتما تا به حال به این فکر کرده اید که چرا بعد از بیدار شدن خواب ها از ذهنمان پاک میشوند و یا به سرعت فراموششان میکنیم اما جواب علمی و ثابت شده محققان به این سوال را برایتان در مقاله زیر جمع آوری کردیم.
مزاج شناسی

تست کامل مزاج شناسی ، مزاج شما چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر علاقمند هستید بدانید که مزاج تان چیست به سوالات مزاج شناسی پاسخ دهید و بدن خودتان را بشناسید تا بتوانید به سلامتیتان کمک بیشتری کنید.
صفحه 1 از 111