تازه های سلامت

اثر قرص ویتامین
استفاده از مولتی ویتامین ها راهی سریع و آسان برای رساندن مواد معدنی به بدن است، اگر میخواهید تاثیر این مکمل ها بیشتر شود باید نکاتی را رعایت کنید.
فواید پوست نارنگی

پوست نارنگی خاصیتی داره که خیلی ها ازش بی خبرن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نارنگی یک میوه پرطرفدار و بسیار خوشمزه است اما خارج از خواصی که به عنوان میوه دارد پوست نارنگی نیز خواصی دارد که دانستنش شگفت زده تان خواهد کرد.
ورزش قبل خواب

قبل خواب ورزش کنیم یا نه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بطور کلی ورزش منظم برای سلامت بدن بسیار ضروریست. اما در مورد مفید یا مضر بودن ورزش قبل از خواب باید به نوع ورزش و زمان مناسب آن توجه کنید.
ماشین ظرفشویی

باکتری خطرناکی که داخل ماشین ظرفشویی رشد میکند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بی شک ماشین ظرفشویی تمام ظروف شما را بدون کوچک ترین لکی می شوید ولی این وسیله می تواند عامل بروز بلایی در سلامتی شود.
چشیدن غذا

زبان پس از چشیدن غذا چه شکلی میشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا می دانید وضعیت زبان پس از چشیدن غذا به چه شکل است؟ زبان الکترونیکی چگونه وضعیت زبان واقعی را نشان می دهد؟
کالری سیب

کالری سیب گلاب، ترش، قرمز، زرد و سبز

تاریخ انتشار : 28 شهریور 1402زمان مطالعه : 3 دقیقه
وقتی صحبت از کالری سیب می شود، باید بدانید که این عدد مربوط به کالری سیب با چه ویژگی و رنگی است تا ارتباط سیب و لاغری را بدانید.
پوشیدن لباس کثیف

3 خطر بزرگ پوشیدن لباس کثیف

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوشیدن لباس های کثیف مخصوصا لباس زیر یا لباس های ورزشی هم برای زنان و هم برای مردان خطراتی را برای سلامت بدنشان ایجاد می کند که حتما باید بدانند.
فواید پاییز

اتفاقی که قراره فصل پاییز برای بدنمون بیافته

تاریخ انتشار : 27 شهریور 1402زمان مطالعه : 2 دقیقه
از فواید پاییز یا عوارض فصل پاییز بر بدن انسان چیزی می دانید؟ آیا درمورد اینکه با شروع این فصل چه تغییراتی در جسم و روحیه مان رخ میدهد مطلع هستید؟
راه رفتن و سلامتی

تشخیص بیماری از روی مدل راه رفتن فرد!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روش راه رفتن ما اطلاعات بسیاری درباره سلامتی مان آشکار می کند و می تواند شاخص ساده ای برای تشخیص سریع مشکلات سلامتی باشد تا از تشدید آنها پیشگیری کنیم.
خشکی گلو

این روزها گلوی شما هم خشک میشه؟ دلیل داره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خشکی گلو معمولا حس ناخوشایندی برایتان ایجاد می کند، اما این مشکل معمولا نشانه ای از برخی بیماری هاست که بهتر است آنهارا بشناسید.
کمک اولیه شکستگی

اقدامات فوری و لازم بعد شکستگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آشنایی با انواع شکستگی استخوان و کمک های اولیه شکستگی به شما کمک می کند با چند حرکت ساده از آسیب های جدی شکستن استخوان جلوگیری کنید.
تقویت حواس پنجگانه

تکنیک تقویت حواس پنجگانه برای تمام سنین

زمان مطالعه : 8 دقیقه
با آشنایی با روش های تقویت حواس پنجگانه خود می توانید از دنیای پیرامون خود لذت بیشتری ببرید و با محیط اطراف خود بهتر ارتباط برقرار کنید.
روغن بادام

خواص روغن بادام برای پوست و مو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روغن بادام برای سلامتی پوست و مو بسیار سودمند است و یکی از مفیدترین روغن های طبیعی به حساب می آید. این روغن به طور کلی از درخت بادام که در غرب آسیا و شمال آفریقا کشت می شود استخراج می شود. امروزه این درخت به طور گسترده در اسپانیا، ترکیه، مراکش، تونس و مصر کشت می شود. فواید روغن بادام برای پوست بسیار است . استفاده موضعی از آن روی پوست سبب کاهش سیاهی دور چشم، درمان تیرگی پوست، درمان پسوریازیس و اگزما خواهد شد و دلیل آن وجود خواص آنتی اکسیدانی این روغن است...
سوزش عضلات

دلیل درد و سوزش غیرعادی عضلات بدنمان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد مدام از درد گردن، کمر، کف پا و سایر قسمت های بدن شکایت دارند و عنوان میکنند دچار سوزش عضلات شده اند اما دلایل پنهان این دردها و سوزش عضلات چیست؟
بستن چشم در عطسه

چرا عطسه با چشم بسته ؟ چرا با چشم باز نه ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید برای اغلب افراد جای سوال است که چرا هنگامی که عطسه می کنیم چشم هایمان بسته می شود؟ دانشمندان به دلیل اصلی بستن چشم هنگام عطسه پی برده اند.
صفحه 1 از 102