تازه های سلامت

مراقبت از خود

نسخه تراپیست ها برای مراقبت از خودشون

تاریخ انتشار : 13 آذر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
این روز های افراد به دنبال روش ها و تکنیک های موثر برای مراقبت از خود هستند زیرا که از تاثیر آن بر کیفیت زندگی به خوبی آگاه هستند.
عوارض کار با کامپیوتر

بدترین عوارض کار زیاد با کامپیوتر

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کار بیش از حد با کامپیوتر باعث بروز مشکلات جدی برای سلامت بدن می شود و با آشنایی با عوارض کار با کامپیوتر می توانید از آن جلوگیری کنید.
راه رفتن و سلامتی

تشخیص بیماری از روی مدل راه رفتن فرد!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روش راه رفتن ما اطلاعات بسیاری درباره سلامتی مان آشکار می کند و می تواند شاخص ساده ای برای تشخیص سریع مشکلات سلامتی باشد تا از تشدید آنها پیشگیری کنیم.
چپ دست

8 نگرانی بزرگ درباره چپ دست ها

تاریخ انتشار : 11 آذر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
درصدی از جامعه را چپ دست ها تشکیل میدهند که این افراد به دلیل چپ دست بودن ویژگی ها و شرایط متفاوتی نسبت به بقیه افراد جامعه دارند.
پیاده روی در پریودی

پیاده روی در ایام پریود درسته یا غلط؟

تاریخ انتشار : 10 آذر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای کاهش درد قاعدگی راه حل های زیادی وجود دارد و سوالی که پیش می آید این است که آیا پیاده روی راه حلی برای کاهش درد قاعدگی است یا نه؟
دستشویی طولانی مدت

یه نکته خیلی مهم درباره توالت رفتن

تاریخ انتشار : 10 آذر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
دستشویی رفتن یکی از احتیاجات ضروری انسان است و نکاتی در مورد آن وجود دارد که بسیاری به آن بی توجه هسنتد درحالی که این نکات برای سلامت بدن مهم هستند.
زندگی اوتیسمی

فرمول زندگی بهتر برای مبتلایان به اوتیسم

تاریخ انتشار : 10 آذر 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
بزرگسالانی که اختلال پیش فعالی دارند همیشه نگران برنامه ی زندگیشان هستند درصورتی که باداشتن راهکار هایی در زندگی میتوانند زندگی بهتری برای خود بسازند.
سلامت زنان

علامتی که همه خانم ها باید به آن شک کنند

زمان مطالعه : 13 دقیقه
تغییرات ایجاد شده در بدن همه دلیل و علتی دارند، علتی گاه جدی گاه نه چندان جدی. هر کدام از شما خانم ها باید زنگ خطرهای بدن خود را بشناسید.
گل محمدی

آشنایی با عرقیات گیاهی سنتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عرقیات گیاهی یکی از کاربردی ترین، فرآورده های گیاهان دارویی است که در درمان انواع بیماری ها استفاده می شود عرقیات به دو روش سنتی و شرکتی تولید و عرضه می شوند. در ادامه به معرفی انواع آنها خواهیم پرداخت.
لیزر واژن

عوارض لیزر قسمت حساس بدن اعلام شد

تاریخ انتشار : 9 آذر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
کسانی که لیزر میکنند بسیار نگران خطرات ناشی از لیزر هستند. همیشه این سوال در ذهنشان وجود دارد که آیا لیزر عوارض دارد یا نگرانی آنها بی مورد است؟
عوارض خواب زیاد

بلایی که حاصل خواب زیاد است

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خواب زیاد شاید به ظاهر بسیار لذت بخش باشد اما عوارض خطرناکی دارد که امیدواریم با دانستن آن ها دیگر این عادت را کنار بگذارید و بدن سالم تری داشته باشید.
انواع مزاج

مزاج شناسی و ویژگی انواع مزاج ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
انواع مزاج را می توان از روی ظاهر افراد حدس زد مثلا کسانی که طبع گرمی دارند اندام هایشان بزرگ و قویست و مزاج های سرد اندام ظریف و کوچک دارند.
ترک پوست

ترکیبی برای محو ترکهای پوستی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ترک های پوستی در طول زمان و ناشی از عوامل مختلفی مانند چاقی و زایمان بر روی بدن ظاهر می شوند که برای رفع آنها می توانید از روش های خانگی استفاده کنید.
علائم بیماری داخلی

این علائم یعنی داخل بدنتون مشکلی هست که نمیدونید

تاریخ انتشار : 8 آذر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از بیماری ها قبل از تشدید شدنشان در بدن علائمی بروز میدهند درحالی که با شناخت آن علائم میتوان قبل از حاد شدن بیماری از آن جلوگیری کرد.
آب شدن ماهیچه ها

چیزی که فکرشو نمیکنی و ماهیچه هاتو آب میکنه

تاریخ انتشار : 8 آذر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد نگران عضلات بدنشان هستند که به خوبی ماهیچه سازی در بدنشان انجام نگیرد و سوالات زیادی در این مورد دارند که جواب آنها بسیار ساده است .
صفحه 1 از 105