تازه های سلامت

نکات استفاده از ماسک

راز استفاده راحت تر از ماسک در گرمای تابستان

تاریخ انتشار : 2 تیر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
با فرارسیدن فصل تابستان بسیاری از افراد با چالش جدی استفاده از ماسک در هوای گرم مواجه هستند، چندین روش مناسب برای استفاده از ماسک در گرمای تابستان وجود دارد.
علائم بیماری مردان

این علائم یعنی حال شوهرتون خوب نیست!

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برخی علائم و بیماری ها در آقایان نسبت به خانم ها بیشتر شایع هستند و با این وجود اگر شوهر شما این علائم را داراست، نشان از حال بد او می باشد چرا که...
خواص جینسینگ

جینسینگ و یک دنیا خاصیت برای زنان و مردان

زمان مطالعه : 11 دقیقه
گیاه جینسینگ قرن هاست که به منظور فواید فوق العاده اش توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده صحیح از این گیاه مزایای مختلف بسیاری را به همراه دارد.
دانستنی های بدن زنان

آنچه مردان درباره بدن زنان نمیدانند

تاریخ انتشار : 1 تیر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
ذهن و جسم زنان دارای ویژگی های عجیب و پیچیده ای است که بسیاری از مردان از آن ها بی خبرند. با ویژگی های جالب و شگفت انگیز زنان آشنا شوید.
بدن مردان

آنچه زنان درباره بدن مردان نمیدانند

تاریخ انتشار : 31 خرداد 1400زمان مطالعه : 7 دقیقه
همان گونه که مطلع هستید، برخی تفاوت های جزئی بین بدن مردان و زنان وجود دارند که به گونه ای تمایز ایجاد کرده اند. این تفاوت ها شامل چه مواردی هستند؟
شخصیت گروه خونی

گروه خونی شما گویای چیست؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
جالب است بدانید که گروه های خونی مختلف، برخی تمایزهایی را در افراد ایجاد می کنند که با استفاده از مطالعه شخصیت گروه های خونی می توان به موارد مهمی رسید.
خارش پوستی کرونا

خارش پوستی کرونا چطوریه ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از علائم ابتلا به بیماری کرونا، خارش های پوستی می باشد و اما هر خارش پوستی نشانه ای از کرونا نیست چرا که علائم اصلی خارش پوستی کرونا عبارتند از...
انواع مزاج

مزاج شناسی و ویژگی انواع مزاج ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
انواع مزاج را می توان از روی ظاهر افراد حدس زد مثلا کسانی که طبع گرمی دارند اندام هایشان بزرگ و قویست و مزاج های سرد اندام ظریف و کوچک دارند.
ترک پوست

ترکیبی برای محو ترکهای پوستی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ترک های پوستی در طول زمان و ناشی از عوامل مختلفی مانند چاقی و زایمان بر روی بدن ظاهر می شوند که برای رفع آنها می توانید از روش های خانگی استفاده کنید.
کمک های اولیه دررفتگی

کمک های اولیه برای دررفتگی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با رعایت نکردن ایمنی و رخ دادن مشکلاتی برای خودمان یا دوستانمان، باید کمک های اولیه اجرا شوند و فرد آسیب دیده بهبودی یابد که این کمک های اولیه عبارتند از..
اشتباهات رایج سلامتی

عاداتی که تا قبل 30 سالگی باید ترک کرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی اشتباهات رایج سلامتی وجود دارد که افراد به آن ها توجه خاصی نمی کنند در صورتی که این اشتباهات ممکن است خطرات جبران ناپذیری برای سلامت بدن به همراه داشته باشد.
خواص ژل رویال

خواص شگفت انگیز “ژل رویال” برای پوست و ناباروری

زمان مطالعه : 10 دقیقه
“ژل رویال” موادی مفید و مغذی که توسط زنبور های کارگر برای استفاده ملکه تولید می شود و تاثیری فوق العاده در حفظ سلامت و زیبایی دارد.
فواید دریا برای انسان

اتفاق خوبی که با نگاه کردن به دریا در مغز می افتد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فواید دریا برای انسان زیاد است مخصوصا از لحاظ روحی و روانی تاثیر مثبت زیاد و باور نکردنی بر بدن انسان دارد و به انسان حس آرامش را القا می کند.
فواید قلیان

وقتی قلیان مفید می شود !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قلیان همیشه مضر نیست گاهی اوقات هم می تواند فوایدی داشته باشد و اگر به روش صحیح از آن استفاده شود برخی از مشکلات بدن را درمان می کند.
ام آر آی

برای کدام مشکل حتما باید ام آر آی انجام شود؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ام آر آی یکی از روش های تشخیص بیماری از طریق عکس برداری می باشد که طبق دستور پزشک در طی شرایطی باید انجام گیرد. اما ام آر آی چه مشکلاتی را تشخیص میدهد؟
صفحه 1 از 99