تازه های سلامت

دلیل خواب آلودگی
برخی از افراد در طول روز به طور مداوم احساس بی حالی و خواب آلودگی دارند، خواب آلودگی و بی حال بودن همیشگی دلایل مختلفی دارد که باید از آن ها مطلع شوید.
قرص های آرامبخش

داروی آرامبخش کاملا طبیعی برای درمان بی خوابی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کسانی که اختلال بی خوابی دارند برای درمان از قرص های آرامبخش استفاده میکنند ولی داروی طبیعی برای رفع این اختلال کمک بیشتری می کند.
خوب شدن سریع زخم

چی بخوریم زخم زودتر خوب بشه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن یک رژیم غذایی سالم و مناسب در زندگی تاثیر بسیاری در بهبود سریع زخم های بدن دارد، همچنین مصرف مواد غذایی مانند عسل، شیر و آناناس برای جوش خوردن سریع زخم مناسب است.
علائم ایست قلبی

چطور بدون حضور اورژانس ایست قلبی فرد را تشخیص دهیم؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
علائمی مانند تکان نخوردن، پلک نزدن و عدم واکنش به صدای شما می توانند حاکی از این باشند که شخص مقابل شما دچار ایست قلبی شده است.
عوارض حشره کش

عوارض جدی اسپری و قرص حشره کش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با توجه به اینکه حشره کش ها به علت کنترل آفات و جلوگیری از بیماری فوایدی را برای مصرف کنندگان به همراه دارند ولی استفاده از آنها عوارضی را به دنبال دارد.
خواص اسپیرولینا

با اسپیرولینا دور چشم زیبا میشه + روش

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اسپیرولینا از فواید و مزایای بسیاری برخوردار است و همچنین اسپیرولینا برای لاغری مناسب می باشد، در ادامه با ارزش غذایی و تمام خواص اسپیرولینا مطلع خواهید شد.
شخصیت گروه خونی

گروه خونی شما گویای چیست؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
جالب است بدانید که افرادی با گروه های خونی یکسان ویژگی های رفتاری مشابهی دارند و می توان از روی گروه خونی شخصیت افراد را تا حدودی از پیش حدس زد.
خوابیدن

ساعت طلایی خواب شب چه زمانی است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داشتن خواب شبانه خوب و به اندازه کافی بسیار مهم و حائز اهمیت است، همچنین کمبود خواب شبانه می تواند موجب بسیاری از مشکلات برای بدن انسان شود
درد پشت سر چه دلایلی دارد و چگونه درمان می شود؟

درد پشت سر چه دلایلی دارد و چگونه درمان می شود؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دلیل درد پشت سر چه چیزهایی می باشد و برای درمان آن باید چه راهکاری را پیش گرفت؟
تنفس از راه بینی

تنفس از راه بینی یا دهان ، مسئله این است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تنفس عمیق و صحیح فواید زیادی برای سلامت بدن دارد و بر تک تک اعضا تاثیرگذار است اما باید بدانید تنفس از راه دهان بهتر است یا از راه بینی ؟
بستن چشم در عطسه

چرا عطسه با چشم بسته ؟ چرا با چشم باز نه ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شاید برای اغلب افراد جای سوال است که چرا هنگامی که عطسه می کنیم چشم هایمان بسته می شود؟ دانشمندان به دلیل اصلی بستن چشم هنگام عطسه پی برده اند.
مه مغزی

علائمی که ثابت می کند دچار مه مغزی شده اید

زمان مطالعه : 13 دقیقه
مه مغزی اختلالی است که علائمی مانند فراموشی یا عدم تمرکز دارد و به دلیل سبک زندگی نامناسب یا رژیم غذایی ناسالم ایجاد می شود.
تاثیر سردرد بر مغز

وقتی سردرد داریم مغزمون درد می گیره ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سردردها علل و انواع مختلفی دارند و همه افراد فکر می کنند سردرد از مغز می آید و زمانی که سردرد دارند مغز آن ها هم درد را حس می کند اما این تصور کاملا اشتباه است.
نخوردن گوشت

حال و روز بدن بعد از نخوردن گوشت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد تمایلی به مصرف گوشت ندارند، نخوردن گوشت مزایا و معایبی را برای بدن به همراه دارد و البته در صورت مصرف نکردن گوشت اتفاقاتی در بدن رخ می دهد.
خطرات آرایش

خطرات جدی در کمین زنانی که هر روز آرایش می کنند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از لوازم آرایشی که برای تهیه آنها از مواد شیمایی استفاده شده است برای مواقع لازم عوارض جدی نخواهد داشت اما بدترین خطرات آرایش روی صورت زنانی رخ می دهد که آرایش کردن عادت روزانه آنهاست.
صفحه 1 از 92