سلامت خانواده

مرگ از خنده

خنده زیاد میتونه آدمو بکُشه ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اخبار و داستان های بسیاری در مورد افرادی که براثر خنده زیاد جان خود را از دست داده اند شنیده ایم اما دانستن اینکه این مسئله چقدر حقیقت دارد بحث دیگری است.
پرحرفی نوجوانان

اگر نوجوان شما هم پرحرفی می کند ....

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پرحرفی نوجوانان موضوع عجیبی نیست بیشتر نوجوانان در این سن به دلایل مختلف پرحرف و زیاده گو می شوند که راه درست برخورد با آنها را به شما میگوییم.
درست خوابیدن

بهترین و درست ترین نحوه خوابیدن برای سلامت بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درست خوابیدن باعث می شود فشار کمتری به معده و دیگر اعضای بدنتان بیاید و همچنین موجب خوابی راحت و چروک پوستی کمتر می شود.
درد ترک اعتیاد

ترک اعتیاد و درمان درد ترک با طب سنتی !

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ترک اعتیاد بدون شک یکی از کارهای به مراتب سختی است که فرایند آن با دردهای متعددی در قسمت های مختلف بدن همراه است که می توان آنها را با طب سنتی تسکین داد.
خطرات لپ تاپ

دیگه هیچ وقت لپ تاپ رو روی پاتون نذارید چون ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد در هنگام کار کردن با لپ تاپ آن را روی پاها و سینه خود قرار می دهند، در حالی که گذاشتن لپ تاپ روی پا، شکم و سینه عوارض جدی را به همراه دارد.
بالش مناسب

بالش مناسب مدل خواب شما کدام است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای این که بتوانید خواب آرامی داشته باشید باید برخی نکات را هنگام خرید بالش مدنظر داشته باشید زیرا بالش نقش اصلی در محافظت از سر، گردن و ستون فقرات دارد.
بارداری با بیماری قلبی

آنچه بیمار قلبی پیش از بارداری باید بداند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر بیماری قلبی دارید نگران نباشید شما هم می توانید بارداری بدون خطر و فرزندی سالم داشته باشید اما باید تمام نکات مراقبتی را رعایت کنید تا مشکل جدی برای شما و فرزندتان پیش نیاید.
کمبود پروتئین

این حالات علامت کمبود پروتئین در بدن است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کمبود پروتئین در بدن باعث ریزش مو و احساس گرسنگی و اختلالات خواب می شوند با مصرف سبزیجاتی مثل اسفناج و قارچ این کمبود خطرناک در بدن را رفع کنید.
رفع تشنگی در ماه رمضان

روزه داری بدون تشنگی و عطش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روزه داران در روزهای گرم و طولانی ماه رمضان برای رفع عطش و تشنگی خود باید در افطار و سحر نکاتی را در تغذیه خود رعایت کنند.
اندازه گیری نبض

روش اندازه گیری نبض و عدد نرمال آن برای هر سن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای اطلاع از وضعیت ضربان قلب می توانید از روش های مختلف اندازه گیری نبض استفاده کنید و با دانستن عدد نرمال ضربان قلب نسبت به سنتان از سلامت قلبتان مطلع شوید.
پسردار شدن

وعده غذایی که در پسرشدن جنین اثر دارد !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پسردار شدن راه و روش های مختلفی دارد که علاوه بر تمام آنها، محققان بعد از انجام مطالعات و آزمایشات بر روی 700.000 زن متوجه نقش یکی از وعده های مهم غذایی در داشتن فرزند پسر شدند.
کرمونا

کرمونا به شیرینی تاریخ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کرمونا به شیرینی تاریخ ، داستان ساخت و عرضه یک فراورده کاکائویی محبوب در ایران از گذشته تا کنون
چکاپ های مهم

چکاپ هایی که باید جدی گرفت

زمان مطالعه : 12 دقیقه
زنان و مردان از جوانی تا پیری باید چکاپ های مهم برای سلامت بدن را به موقع انجام دهند تا از بیماری های خطرناک و سرطان ها جلوگیری کنند.
ایزی لایف

پوشینه شورتی ایزی لایف، کارآمدترین راهکار کنترل بی اختیاری ادرار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پوشینه شورتی، محصول جدیدی از برند نام آشنای ایزی لایف است که در سال 99، برای اولین بار در ایران تولید و به بازار عرضه شد.
مشکلات مالی

تاثیر مشکلات مالی بر سلامت اعضای خانواده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشکلات مالی و اقتصادی علاوه بر اثرات منفی که بر روح و روان اعضای خانواده دارد، دارای عوارض جدی برای سلامت جسم آن ها می باشد.
صفحه 1 از 23