سلامت خانواده

داروهای مسافرتی

سفر عید امسال، حتما این داروها رو با خودتون ببرید

تاریخ انتشار : 27 اسفند 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
مسافرین نوروزی و یا حتی افرادی که قصد سفرهای دیگر را دارند باید به این موضوع توجه داشته باشند که به همراه داشتن برخی قرص ها برای آن ها ضروری است.
دیرتر پیر شدن

شرط اول واسه اونایی که میخوان جوون بمونن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیری موضوعی است که دیر یا زود با آن مواجه خواهیم شد، اما می توان با تکنیک ها و راه کارهایی روند پیری را کند کرد و مدت بیشتری جوان ماند.
تعویض تشک تخت

دلیلی مهم برای تعویض تشک تخت 

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تشک ها تاثیر مستقیمی روی کیفیت خواب ما دارند، پس نحوه نگهداری و تعویض به موقع تشک ها بسیار مسئله مهمی برای سلامت جسم است.
غذای کپک زده

اگر اشتباها غذای کپک زده بخوریم چی میشه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اغلب افراد این موضوع سوال است که آیا مصرف مواد غذایی کپک زده عوارضی برای بدن دارد؟ در ادامه با مضرات خوردن کپک و ضررهای قسمت سالم غذای کپک زده آشنا می شوید.
همسر سیگاری

بهترین برخورد با همسر سیگاری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هنگامی که در جیب شوهرتان سیگار پیدا می کنید چه باید بکنید؟ نحوه برخورد شما با این مسئله از حساسیت بالایی برخوردار است.
بالش مناسب

بالش مناسب مدل خواب شما کدام است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای این که بتوانید خواب آرامی داشته باشید باید برخی نکات را هنگام خرید بالش مدنظر داشته باشید زیرا بالش نقش اصلی در محافظت از سر، گردن و ستون فقرات دارد.
حمام رفتن

باید نبایدهای حمام کردن در فصل سرما

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حمام کردن در فصول سرد سال، نسبت به روزهای دیگر کمی متفاوت است چرا که باید برخی نکات را برای حمام رفتن فصول سرد رعایت کنید تا مشکلاتی برای شما ایجاد نشوند.
غذای کودک مریض

با این غذاها نذار بچه ات مریض بشه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تغذیه کودکان بسیار مهم است زیرا علاوه بر تقویت آنها ,میتوان با انتخاب غذایی مناسب برخی بیماری ها را در کودکان درمان کرد.
لوازم خطرناک

لوازم خطرناک برای سلامتی که همه تو خونه داریم!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خطرات نهفته در برخی لوازم منزل سلامت شما را تهدید میکنند اما شما از آن بی خبر هستید. اطلاع از این وسایل به شما برای جلوگیری از بروز مشکلات کمک بسزایی میکند.
درست خوابیدن

بهترین و درست ترین نحوه خوابیدن برای سلامت بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درست خوابیدن باعث می شود فشار کمتری به معده و دیگر اعضای بدنتان بیاید و همچنین موجب خوابی راحت و چروک پوستی کمتر می شود.
چکاپ های مهم

چکاپ هایی که باید جدی گرفت

زمان مطالعه : 12 دقیقه
زنان و مردان از جوانی تا پیری باید چکاپ های مهم برای سلامت بدن را به موقع انجام دهند تا از بیماری های خطرناک و سرطان ها جلوگیری کنند.
ترک سیگار

این حالات بدن از عوارض ترک سیگار است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افراد در طول دوره ترک سیگار با برخی از علائم مواجه اند که نشان دهنده میزان موفقیت در ترک می باشند و مدیریت این علائم اصول و راهکارهای زیادی دارد.
راز سلامتی

راز محرمانه سلامتی؛ اینو بخون تا دیگه مریض نشی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سلامتی ارزشمند ترین دارای هر فرد است و متخصصان به دنبال راهی برای سالم ماندن بدن هستند البته رازی برای سلامتی وجود دارد که متخصصان آن را تایید کرده اند.
دلیل خستگی زنان

دلیل خستگی زنانی که همیشه خسته اند + راه حل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دلیل خستگی بیش از حد و مداوم زنانی که فعالیت کم بدنی و استراحت کافی دارند ، می تواند از علائم یک بیماری بسیار جدی پزشکی باشد که نگران کننده نیست و قابل درمان است.
سلامت دانش آموزان

تمام باید نبایدها برای سلامت دانش آموزان

زمان مطالعه : 10 دقیقه
راه های موثر بر سلامت جسم و روان دانش آموزان و دانشجویان از رژیم غذایی مناسب تا اصول ورزش کردن درست را آموزش ببینید و در زندگی استفاده کنید تا موفق شوید.
صفحه 1 از 24