سلامت خانواده

مودم وای فای

بدترین جای خونه برای نصب مودم وای فای

تاریخ انتشار : 29 فروردین 1403زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروزه در تمامی خانه ها برای استفاده از اینترنت مودم و روتر وجود دارد اما مکان قرار گیری مودم و روتر در سلامت شما اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت.
دیرتر پیر شدن

شرط اول واسه اونایی که میخوان جوون بمونن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیری موضوعی است که دیر یا زود با آن مواجه خواهیم شد، اما می توان با تکنیک ها و راه کارهایی روند پیری را کند کرد و مدت بیشتری جوان ماند.
تعویض تشک تخت

دلیلی مهم برای تعویض تشک تخت 

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تشک ها تاثیر مستقیمی روی کیفیت خواب ما دارند، پس نحوه نگهداری و تعویض به موقع تشک ها بسیار مسئله مهمی برای سلامت جسم است.
عرق زیر بغل

چرا زیر بغل بیشتر از همه جای بدن عرق می کند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حتما شما هم از عرق کردن زیاد در ناحیه زیر بغل مخصوصا در فصل تابستان کلافه شده اید که می تواند بنابر دلایل متعددی ایجاد شود و آزار دهنده باشد.
تاثیر دوران کودکی بر شخصیت

تاثیرات دوران کودکی بر شخصیت و زندگی بزرگسالی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تجربیات دوران کودکی بر شخصیت و رفتار افراد در بزرگسالی تاثیر می گذارد و روابط خانوادگی و والدین مهمترین نقش را در شکل گیری شخصیت یک فرد دارند.
داروهای مسافرتی

سفر عید امسال، حتما این داروها رو با خودتون ببرید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مسافرین نوروزی و یا حتی افرادی که قصد سفرهای دیگر را دارند باید به این موضوع توجه داشته باشند که به همراه داشتن برخی قرص ها برای آن ها ضروری است.
دلیل خستگی زنان

دلیل خستگی زنانی که همیشه خسته اند + راه حل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دلیل خستگی بیش از حد و مداوم زنانی که فعالیت کم بدنی و استراحت کافی دارند ، می تواند از علائم یک بیماری بسیار جدی پزشکی باشد که نگران کننده نیست و قابل درمان است.
حمام رفتن

باید نبایدهای حمام کردن در فصل سرما

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حمام کردن در فصول سرد سال، نسبت به روزهای دیگر کمی متفاوت است چرا که باید برخی نکات را برای حمام رفتن فصول سرد رعایت کنید تا مشکلاتی برای شما ایجاد نشوند.
چکاپ های مهم

چکاپ هایی که باید جدی گرفت

زمان مطالعه : 12 دقیقه
زنان و مردان از جوانی تا پیری باید چکاپ های مهم برای سلامت بدن را به موقع انجام دهند تا از بیماری های خطرناک و سرطان ها جلوگیری کنند.
درست خوابیدن

بهترین و درست ترین نحوه خوابیدن برای سلامت بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درست خوابیدن باعث می شود فشار کمتری به معده و دیگر اعضای بدنتان بیاید و همچنین موجب خوابی راحت و چروک پوستی کمتر می شود.
اندازه گیری نبض

روش اندازه گیری نبض و عدد نرمال آن برای هر سن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای اطلاع از وضعیت ضربان قلب می توانید از روش های مختلف اندازه گیری نبض استفاده کنید و با دانستن عدد نرمال ضربان قلب نسبت به سنتان از سلامت قلبتان مطلع شوید.
زمان مصرف دارو

بهترین زمان مصرف هر نوع دارو چه وقتی از روز است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هر دارویی برای جذب بهتر زمان مخصوصی برای مصرف دارد و همچنین نباید داروها را همزمان مصرف کرد شاید این کار تاثیرات منفی داشته باشد.
ویتامین ب 12

بهترین وقت روز برای مصرف ویتامین B12

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ویتامین ها از دو طریق جذب بدن میشوند یک مواد غذایی طبیعی دو مکمل ها؛ اگر رژیم غذایی شما ویتامین طبیعی و مناسب نداشته باشد باید از مکمل ها استفاده کنید.
زنان یائسه

علت و راه نجات زنان یائسه از گرگرفتگی و عرق شبانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گرگرفتگی و عرق های شبانه یکی از رایج ترین علائم و مشکلات زنان یائسه می باشد که می توانند به چند روش ساده با این مشکل در دوران یائسگی مقابله کنند.
ترک سیگار

خوراکی های خوشمزه برای ترک راحت تر سیگار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سیگار کشیدن تنها یک عادت بد نیست یک خطر اجتماعی است؛ شما با کشیدن سیگار نه تنها به خودتان بلکه به افراد غیر سیگاری هم به همان اندازه ضرر وارد میکنید.
صفحه 1 از 20