سلامت خانواده

کشنده ترین سرطان
امروزه سرطان های مختلفی وجود دارد که سلامت زنان و مردان را به خطر می اندازند و برخی از آن ها به عنوان خطرناک ترین و کشنده ترین سرطان ها شناخته شده اند.
زمان مصرف دارو

بهترین زمان مصرف هر نوع دارو چه وقتی از روز است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هر دارویی برای جذب بهتر زمان مخصوصی برای مصرف دارد و همچنین نباید داروها را همزمان مصرف کرد شاید این کار تاثیرات منفی داشته باشد.
دوست داشتن

11 روش شناسایی انجمن مشاوره آنلاین برتر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
11 روش تشخیص سایت مشاوره آنلاین که می توانید در زمینه خانواده، ارتباط و رفتار، کودک و نوجوان و روانشناسی به شما کمک کند. پیش از مشاوره حتما بخوانید...
اندازه گیری نبض

روش اندازه گیری نبض و عدد نرمال آن برای هر سن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای اطلاع از وضعیت ضربان قلب می توانید از روش های مختلف اندازه گیری نبض استفاده کنید و با دانستن عدد نرمال ضربان قلب نسبت به سنتان از سلامت قلبتان مطلع شوید.
اعتیاد

علائم و خصوصیات فرد معتاد به شیشه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اعتیاد به شیشه در فعالیت های مغزی تاثیر منفی می گذارد و فرد با اختلافات روانی و رفتاری مواجه می شود و به طور کامل سبک زندگی اش تغییر پیدا می کند.
خماری

بهترین خوراکی برای درمان سریع خماری

زمان مطالعه : 6 دقیقه
درد ناشی از خماری و علائم ترک اعتیاد به الکل و مواد توهم زا و محرک را می توان با چند ماده مثل قهوه، چای زنجبیل، آب نارگیل و غیره تسکین داد.
مسافرت

بیماران قلبی پیش از سفر بخوانند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سفر برای برخی از بیماران قلبی توصیه نمی شود ولی بیماران قلبی که به سفر می روند برای داشتن سفر آسوده و آرام نیاز به رعایت برخی نکات دارند.
سمعک

راهنمای خرید سمعک

زمان مطالعه : 9 دقیقه
یکی از عوامل مهم در انتخاب و خرید سمعک ، قیمت آن می باشد. فاکتورهای مختلفی بر قیمت سمعک تاثیر می گذارند که می توان به نوع و میزان کم شنوایی، نوع مدار پردازشی سمعک، سطح تکنولوژی سمعک، سبک زندگی و نیازهای فردی ویژه، سن و مهارت های بینایی و دستی افراد اشاره کرد.
تاثیر دوران کودکی بر شخصیت

تاثیرات دوران کودکی بر شخصیت و زندگی بزرگسالی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تجربیات دوران کودکی بر شخصیت و رفتار افراد در بزرگسالی تاثیر می گذارد و روابط خانوادگی و والدین مهمترین نقش را در شکل گیری شخصیت یک فرد دارند.
تنظیم هورمون

تنظیم هورمون در زنان و مردان بدون دارو

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عدم تعادل هورمون انسان می تواند به طور بسیار قابل توجه ای سلامت کلی بدن افراد را به خطر بیندازد، به همین علت باید حتما از روش هایی مناسب را برای تنظیم هورمون های بدن استفاده کرد.
ترک سیگار

داروی گیاهی مخصوص ترک راحت سیگار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای ترک سیگار و پیشگیری از عوارض خطرناک ناشی از سیگار کشیدن بهترین روش استفاده از داروهای گیاهی مخصوص ترک سیگار می باشد.
کمبود پروتئین

گونه هایتان علامت کمبود پروتئین در بدن دارند اگر ..

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کمبود پروتئین در بدن باعث ریزش مو و احساس گرسنگی و اختلالات خواب می شوند با مصرف سبزیجاتی مثل اسفناج و قارچ این کمبود خطرناک در بدن را رفع کنید.
سیگار کشیدن نوجوانان

نوجوانان سیگار می کشند چون ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از معضلات امروزه جهان رواج مصرف سیگار بین نوجوانان و کودکان است که در پی آن مرگ و میر ناشی از این عمل به شدت افزایش یافته است.
همسر سیگاری

بهترین برخورد با همسر سیگاری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هنگامی که در جیب شوهرتان سیگار پیدا می کنید چه باید بکنید؟ نحوه برخورد شما با این مسئله از حساسیت بالایی برخوردار است.
زنان یائسه

علت و راه نجات زنان یائسه از گرگرفتگی و عرق شبانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گرگرفتگی و عرق های شبانه یکی از رایج ترین علائم و مشکلات زنان یائسه می باشد که می توانند به چند روش ساده با این مشکل در دوران یائسگی مقابله کنند.
صفحه 1 از 23