سلامت خانواده

غذای کودک مریض
تغذیه کودکان بسیار مهم است زیرا علاوه بر تقویت آنها ,میتوان با انتخاب غذایی مناسب برخی بیماری ها را در کودکان درمان کرد.
غذای کپک زده

اگر اشتباها غذای کپک زده بخوریم چی میشه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اغلب افراد این موضوع سوال است که آیا مصرف مواد غذایی کپک زده عوارضی برای بدن دارد؟ در ادامه با مضرات خوردن کپک و ضررهای قسمت سالم غذای کپک زده آشنا می شوید.
پدر کولر

دلیل مشکل پدرها با کولر کشف شد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
احتمالا شماهم در خانواده پدری دارید که با کولر مشکل دارد و به روشن بودن کولر حساس است این حساسیت دلایلی دارد که دانستنش شگفت زده تان خواهد کرد.
علت فاسد شدن شیر مادر

شیر مادر زمانی فاسد میشود که ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تا زمانی که شیر در سینه مادر قرار دارد از فاسد شدن در امان است اما برخی مادران به دلایلی مجبور هستند تا شیر خود را دوشیده و برای مدتی نگهداری کنند.اما چگونه می توان شیر مادر را تازه نگهداری کرد؟
گیاهان آپارتمانی

گیاهان آپارتمانی که کمک میکنن راحت تر نفس بکشیم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گیاهان آپارتمانی تاثیر زیادی در زیبایی خانه ما دارند اما یکی از بهترین و مفیدترین اثرات برخی از گیاهان آپارتمانی بر روی تنفس و ریه است.
دوش گرفتن

هر روز دوش گرفتن و عوارض هایش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد به دوش گرفتن روزانه و زیاد عادت دارند اما باید بدانند که استحمام بیش از حد می تواند آسیب های جدی به سلامت پوست بدن برساند.
اشتباهات اتاق خواب

کیا تو اتاق خواب این کار اشتباهو انجام میدن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه افراد از اهمیت اتاق خواب مطلع هستند اما اشتباهاتی که برخی از آن ها برحسب عادت یا نا آگاهی در اتاق خواب انجام میدهند تاثیرات مخرب زیادی دارد.
ترک سیگار

ترک سیگار اینجوری خیلی راحت تره

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر فکر می کنید ترک سیگار برایتان سخت است، روش های زیادی وجود دارد که میتوانید با کمک آن ها به راحتی برای همیشه از شر سیگار خلاص شوید.
حلیم

کیا نباید حلیم بخورن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حلیم یکی از غذاهای پر ویتامین است که بسیاری از مردم ایران آن را پ به عنوان نذری می پزند .حلیم علاوه بر فوایید برای برخی افراد مثل بیماران قلبی مضر است.
کمبود ویتامین ها

کمبود هر ویتامین در بدن چه علائم و عوارضی دارد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ویتامین ها انواع مختلفی دارند و کمبود آن ها می تواند عوارض خطرناکی برای بدنمان داشته باشد کمبود ویتامین همراه با نشانه هایی است که به وضوح قابل درک است.
داروهای مسافرتی

سفر عید امسال، حتما این داروها رو با خودتون ببرید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مسافرین نوروزی و یا حتی افرادی که قصد سفرهای دیگر را دارند باید به این موضوع توجه داشته باشند که به همراه داشتن برخی قرص ها برای آن ها ضروری است.
دیرتر پیر شدن

شرط اول واسه اونایی که میخوان جوون بمونن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیری موضوعی است که دیر یا زود با آن مواجه خواهیم شد، اما می توان با تکنیک ها و راه کارهایی روند پیری را کند کرد و مدت بیشتری جوان ماند.
تعویض تشک تخت

دلیلی مهم برای تعویض تشک تخت 

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تشک ها تاثیر مستقیمی روی کیفیت خواب ما دارند، پس نحوه نگهداری و تعویض به موقع تشک ها بسیار مسئله مهمی برای سلامت جسم است.
همسر سیگاری

بهترین برخورد با همسر سیگاری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هنگامی که در جیب شوهرتان سیگار پیدا می کنید چه باید بکنید؟ نحوه برخورد شما با این مسئله از حساسیت بالایی برخوردار است.
بالش مناسب

بالش مناسب مدل خواب شما کدام است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای این که بتوانید خواب آرامی داشته باشید باید برخی نکات را هنگام خرید بالش مدنظر داشته باشید زیرا بالش نقش اصلی در محافظت از سر، گردن و ستون فقرات دارد.