مرگ مرغ و خروس
داماد و نزدیکانش برای پرشور و هیجان تر شدن مراسم عروسی از جان و دل مایه گذاشتند اما خوشی آنها زیاد طول نکشید و خیلی زود به شوک بعد از خوشی رسیدند.

دردسر صدای بلند مراسم عروسی برای مردم روستا

مرد روستایی برای عنوان شکایت خود به اداره پلیس مراجعه کرده بود، شکایتی عجیب و غریب که جزئیاتش را در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند. شاکی دلیل مراجعه خود را عنوان کرد و از نیروهای پلیس خواست تا هر چه زودتر به شکایت او رسیدگی کنند.

از قرار معلوم شب گذشته، گروهی تحت عنوان بدرقه عروس و داماد، از روستای مجاور به این روستا وارد شده و با بی توجهی کامل، آسایش اهالی را سلب کرده و دردسر ساز شدند.

این مرد روستایی در صحبت های خود گفته است که دی جی مراسم با صدایی بی نهایت بلند در حال اجرای مراسم بود بی آنکه توجهی به ساعت و زمان داشته باشد. درست ساعت 11 بود که این افراد وارد روستا شده و جشن پایکوبی برپا کردند، جشنی که صدای بسیار بلندش حتی برخی از اهالی را وحشت زده کرد.

از قرار معلوم اعتراضات اهالی روستا به صاحبان مراسم و حتی خود دی جی، کارساز نبوده و این افراد به کارشان ادامه میدادند و همین اهالی روستا را بیشتر ناراحت میکرد.

دی جی عروسی

مرگ مرغ و خروس ها از ترس صدای بلند

صبح روز بعد وقتی این مرد برای سرکشی به مرغ و خروس هایش رفته بود، با صحنه ای هولناک روبرو شد و دید که تعداد زیادی از جوجه و مرغ هایی که داشته، روی زمین افتاده اند.

هیچ اثری از زخم یا حمله حیوانی به آنها نبود برای همین از دامپزشک خواست تا دلیل را به او بگوید.

بررسی های دامپزشک نشان داد که تمام این 36 مرغ و خروس، شب گذشته بر اثر ایست قلبی ناشی از ترس و شوک جان خود را از دست داده اند. همین تشخیص دامپزشک کافی بود تا مرد روستایی برای شکایت از صاحبان مراسم عروسی به اداره پلیس مراجعه کند.

نتیجه بررسی ها نشان داد که ادعاها و شکایت این مرد روستایی کاملا درست بوده و حالا داماد باید خسارت وارده به وی را به طور کامل پرداخت و رضایت او را جلب کند، البته اگر همین یک مورد خسارت باشد و اهالی دیگر روستا مورد جدیدی را گزارش نکنند، چرا که به گفته ی همین مرد روستایی، او تنها خسارت دیده از صدای بلند دی جی خفن عروسی نیست.

دی جی خفن عروسی، داماد را بدبخت کرد!

3.211
این مطلب مفید بود ؟74
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی