تولد
افزایش فروش
توجه به روانشناسی رنگ در طراحی و معرفی کسب و کار بسیار حائز اهمیت است همچنین از نکات مهم در بازاریابی، انتخاب بهترین رنگ برای چند برابر شدن فروش است.

رنگهایی با تاثیر فوق‌العاده در افزایش فروش

بازاریابان و طراحان گرافیک می‌دانند که رنگ ها نقش اساسی در موفقیت کمپین های بازاریابی دارند. بعضی از رنگ های خاص باعث ایجاد احساسات خاصی در مشتریان می شود؛ بنابراین برای افزایش انگیزه و خرید از آن برند؛ موثرتر عمل می کنند. در این قسمت از نمناک قصد داریم چندین رنگ را به شما معرفی کنیم که فروش تان را افزایش داده و باعث جلب توجه مشتری می شود.

قرمز

قرمز رنگ قدرت است، توجه دیگران را جلب کرده و نظر مثبت را روی خودش نگه می دارد؛ به همین دلیل محبوب ترین رنگ برای بازاریابی و مارکتینگ محسوب می‌ شود. فقط باید مراقب باشید که در استفاده از این رنگ زیاده روی نکنید.

رنگ قرمز

آبی

اگر می‌ خواهید که در کار خود قابل اعتماد و جذاب به نظر برسید، از رنگ آبی استفاده کنید. آبی را با رنگ های مکمل ترکیب کنید تا به بهترین نتیجه برسید‌.

صورتی

صورتی عامل جلب توجه برای خانم های جوان است. معمولاً رنگ صورتی رنگی است که ریسک به وجود نمی آورد و افراد در استفاده از آن اشتباه نمی‌ کنند. در واقع صورتی یک رنگ جذاب و البته کاملا زنانه است.

زرد

زرد رنگ قدرتمندی است و از طرفی زیاده روی در آن هم خطرناک محسوب می شود. شما می توانید از رنگ زرد برای جلب توجه مشتری تان استفاده کنید و به او نشان دهید که به توانایی ها و خدمات خود مطمئن هستید.

رنگ زرد

سبز

سبز یک رنگ گرم و دعوت کننده است و حس رضایت را در مشتری برمی‌ انگیزد. این رنگ نشان دهنده سلامت، محیط زیست و در کل همه چیز های خوب است. سبز همچنین رنگ پول است؛ بنابراین تفکر ثروت را در مشتری ایجاد می کند.

طلایی

طلایی رنگ جذاب و با پرستیژی است و نشان دهنده قدرت هم می باشد. رنگ طلایی در ترکیب با رنگ های بنفش و سبز قدرتمند تر نیز است که سمبل ثروت هم می باشد.

بنفش

بنفش رنگ باکلاسی است. این رنگ برای بازاریابی جذاب بوده و با پرستیژ است.

رنگ بنفش

نارنجی

نارنجی رنگی انرژی بخشی است و جلب توجه زیادی می کند. سرگرم‌کننده و جذاب و جالب است و باعث می شود که مشتریان احساس کنند با یک شرکت پیشرفته سروکار دارند و در کل حس خوبی به مشتری خواهد داد.

قهوه ای

قهوه ای رنگ زمین و خاک است و به مشتری حس راحتی داده و عامل ریلکسیشن است.

سیاه

سیاه یکی دیگر از رنگ‌ هایی است که چند بعدی محسوب می‌ شود و بسیار متنوع و گسترده است. این رنگ می‌ تواند مدرن یا سنتی، هیجان انگیز یا آرامش بخش باشد. به عنوان رنگ متضاد هم از آن استفاده می کنند و هر حس و حالی که داشته باشید را برجسته‌تر و بیشتر می کند.

اگه دنبال افزایش فروشی، از این رنگها استفاده کن

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن/ش
وبگردی