سلنا گومز

مزاحم اینستاگرامی سلنا گومز لو رفت؛ طرف خودی بود!!

تاریخ انتشار : 18 تیر 1401کد مطلب : 87816تعداد نظرات : 1 نظر
فردی که مدتها در اینستاگرام سلنا گومز مزاحمت ایجاد کرده و کامنت های نامناسبی منتشر می کرد، توسط نامزدش لو رفت و باعث تعجب همه شد.

تعجب سلنا گومز پس از شناخت مزاحم اینستاگرامی اش

سلنا گومز بازیگر و خواننده معروف و پرطرفدار آمریکایی که با بازی در نقش آلکس روسو در مجموعهٔ کمدی جادوگران محله ویورلی به شهرت رسید، زندگی پر فراز و نشیبی دارد که همواره مورد توجه طرفدارانش می باشد. به تازگی خبری از مزاحمت اینستاگرامی سلنا گومز از طرف دوست سابقش به گوش می رسد که بسیار مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. جزئیات این خبر را در ادامه این بخش از نمناک می خوانید.

افشای نام مزاحم اینستاگرامی سلنا گومز

مکس اریک نامزد سابق دمی لواتو بازیگر و خواننده آمریکایی که در سال 2009 در فیلم محافظت از پرنسس با سلنا گومز همبازی بود و رابطه صمیمانه ای با او داشت، توئیتی جنجالی را منتشر نمود و ادعا کرد که نامزد سابقش دمی لواتو با اکانت فیک اینستاگرامی علیه سلنا گومز مطالب تحقیرآمیز منتشر می کرده است! مکس اریک بازیگر که تنها 4 ماه نامزد دمی لواتو بود و به درخواست دمی نامزدیشان را برهم زدند، با انتشار این توئیت اکانت توئیترش را از دسترس خارج کرد!

دمی لواتو

مختصر بیوگرافی سلنا گومز، خواننده و بازیگر

سلنا گومز خواننده و بازیگر متولد 22 ژوئیه 1992 در تگزاس آمریکا می باشد. پدرش ریکادو گومز اهل مکزیک و مادرش آماندا تهیه کننده بود که در 5 سالگی سلنا از یکدیگر جدا شدند، سلنا بعد از طلاق والدینش در کنار مادربزرگ با حمایت مالی مادرش، بزرگ شد و در 10 سالگی بعد از قبولی در تست بازیگری بعنوان کودک در سریال عروسکی بارنی و دوستان جلوی دوربین رفت و سپس با فیلم بچه های جاسوس 3 وارد سینما شد و با سریال جادوگران محله ویورلی کم‌کم به شهرت رسید.

سلنا به بیماری لوپوس مبتلاست و برای کنترل بیماری تحت شیمی درمانی قرار گرفته است. او به دلیل عوارض بیماری کلیه هایش را از دست داد و فرانسیا رائیسا بازیگر آمریکایی به او کلیه اهدا نمود.

مزاحم سلنا گومز

دمتریا دون لواتو، دوست و مزاحم اینستاگرامی سلنا گومز

دمتریا دون لواتو خواننده و بازیگر متولد 20 آگوست 1992 در آمریکا است که بازیگری را از سال 2002 با سریال کودکانه «بارنی و دوستان» و خوانندگی را از سال 2008 آغاز نمود. سلنا گومز و دمی لواتو پیشتر رابطه نزدیک و دوستانه‌ای با هم داشتند اما چندی پیش دمی لواتو در مصاحبه‌ای ابراز کرد دیگر علاقه‌ای به دوستی با سلنا گومز ندارد.

مزاحم اینستاگرامی سلنا گومز لو رفت؛ طرف خودی بود!!

3.513
این مطلب مفید بود ؟94
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
مهسا بانو1401-04-18
اینا خودشون به خودشون رحم نمیکنن
00
وبگردی