پر انرژی بودن
بعضی از افراد با انرژی مثبت احاطه شده اند حتی در شرایط سخت هم پر انرژی هستند. یکی از دلایل خوش انرژی بودن در افراد ماه تولد آن ها است.

خوش انرژی و انرژی مثبت ترین متولدین ماههای سال

آیا تا به حال افرادی را دیده اید که سرشار از انرژی هستند و زمانی که در کنارشان قرار می گیرید، احساس شادی و هیجان بیشتری دارید؟ این موضوع تا حد زیادی به ماه تولد هم بستگی دارد. در این قسمت از نمناک قصد داریم پر انرژی ترین افراد را طبق طالع بینی به شما معرفی کنیم.

مرداد

مرداد ماهی ها لبخند می زنند اما از هر لبخند خود منظوری دارند. آن ها نمی‌ خواهند غیر واقعی و تصنعی به نظر برسند و ادای کسی را در بیاورند و خودشان را مجبور به انجام هیچ کاری نمی کنند‌ و در نتیجه به خاطر همین؛ همیشه خوشحال هستند و احساس خوبی دارند. مثبت ‌نگر می باشند و عاشق این هستند که با دیگران خوش بگذرانند و بخندند؛ بنابراین می‌ توانند همیشه خودشان را شاد نگه دارند و این انرژی را به شما هم منتقل خواهند کرد.

خوشحال بودن

فروردین

فروردین ماهی ها هرگز افت انرژی ندارند، مگر این که اتفاق بدی برایشان افتاده باشد. گاهی اوقات زمان از دست شان در می‌ رود؛ آنقدر که خوشگذرانی می‌ کنند. اگر به کاری علاقه داشته باشند، حتماً به آن متعهد باقی می مانند و این انرژی زیاد آن ها به شما نیز انتقال پیدا می کند.

آذر

آذر ماهی ها می‌ توانند تجربیات مختلف را در زندگی رقم بزنند و خودشان را عقب نمی کشند. چیز های جدید را امتحان می کنند و کلافه کننده نیستند. می توانند هر کاری را انجام دهند که خودشان و اطرافیانشان شاد باشند. پر انرژی و ماجراجو هستند‌ و به دنبال کارهای برنامه‌ریزی‌ شده نمی باشند و دوست دارند هرچیزی را در لحظه تجربه کنند.

ماجراجویی

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها اصولاً افراد خوش انرژی شناخته می شوند. هنگامی که اتفاق بدی رخ بدهد، اجازه نمی‌ دهند که دیگران روحیه شان را از دست بدهند. خودشان را عقب نمی کشند و به دنبال زیبایی و رضایت هستند. از زندگی لذت می برند و همیشه انرژی بالا و مثبت خود را به دیگران انتقال می دهند. آن ها همیشه بهترین عملکرد را از خودشان نشان می دهند و دیدگاه خوبی هم در مورد دیگران دارند.

خرداد

خرداد ماهی ها سعی می کنند که همیشه شاد باشند و اطراف خود را هم؛ با افراد خوشحال احاطه می کنند. همیشه در حال یادگیری چیزهای جدید هستند. در حال رشد و پیشرفت و ارتقاء خودشان می باشند و می دانند که چگونه از لحظات شاد زندگی لذت ببرند.

جمع دوستانه

بهمن

بهمن ماهی ها همیشه سرشار از شادی و هیجان هستند. همیشه از زندگی لذت می برند و آرامش حداکثری را در زندگی تجربه می‌ کنند. این انرژی خوب آنها به دیگران نیز انتقال پیدا می‌ کند و همیشه سعی می‌ کنند که زیبایی ها را ببینند.

مهر

مهر ماهی ها تمایل زیادی برای شاد بودن دارند. می خواهند همیشه احساسات خوب را در خودشان و دیگران ایجاد کنند‌. دلشان می خواهد که دوست داشته شوند‌. آن ها با دوستان و اعضای خانواده روابط خوبی دارند و از زندگی لذت می‌ برند و همین باعث می شود که همیشه انرژی داشته باشند. در صورتی بی انرژی و ناراحت می‌ شوند که شاهدِ اتفاقی ناعادلانه باشند. در غیر اینصورت همیشه نیمه خالی لیوان را می بینند.

آدم های باحال خوش انرژی، کدوم ماه بدنیا میان؟

3.1600
این مطلب مفید بود ؟370230
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
برچسب : طالع بینی
وبگردی