مدل ابروی عجیب
دختر روسی با مدل ابرو عجیب خودش که تمام پیشانی او را در بر میگیرد توجه رسانه های روسی را به خود جلب کرده است.

مدل ابروهای وحشتناک زن جوان روسی او را مشهور کرد

"آژیلکا پروتودکونوو" ، که یکی از وبلاگ نویسان روسی جوان در زمینه دنیای مد است ، پس از انتشار تصویر خود که مدل ابروهایش تمام پیشانی وی را پوشانده بود تبدیل به یکی از پربازدیدترین تصاویر رسانه های اجتماعی شد و توجه قابل توجهی از کاربران را به خود جلب کرد ؛ تصاویری که در این بخش از جالب ترین های نمناک خواهید دید.

 مدل ابرو دخترانه

مدل ابرو عجیب و غریب دختر جوان

اولین بار عکس این خانم حدود 7 سال پیش انتشار پیدا کرد و آن در حالی بود که در یک اتوبوس توجه مسافری را به خود جلب کرد.شخصی که تصویر این خانم را در اتوبوس ثبت کرد ، فورا آنرا در اینترنت به دوستان خود ارسال می کند و از آن هنگام این خانم در میان مردم مشهور شده و با عنوان " Bushy Angie" " آنجی ابرو پرپشت " شناخته شد.

 شهرت دختر روسی بخاطر مدل ابروهای پهن

تصویر این خانم روسی از مرزهای ملی عبور کرده و مدل ابروی غیرمعمولی او باعث محبوبیت و آشنا شدن تعداد زیادی از افراد با او شد.وی برای ایجاد این تفاوت به گفته خودش تصمیم جدی گرفت تا در مقابل سختی های آن پایدار باشد و بنابراین به ابروهایش اجازه رشد داد تا جاییکه ابروهایش تمام پیشانی را در پوشش خود قرار دادند.

بعد از اتمام این فرآیند در صفحات مجازی ده ها هزار نفر شروع به دنبال کردن او کردند و حتی از او برای نمایش های خانگی در تلویزیون دعوت شد و بطور کلی ابروهایش از او یک ستاره ساختند.

 مدل ابروی زشت

ابروی پهن و کش دار دختر روسی

فالور گرفتن با مدل ابرو پهن ! 

ابرهای پهن این خانم ، طبق گفته و ادعای برخی منابع از بازی پرندگان خشمگین الهام گرفته است و اینک این خانم وبلاگ نویس بیش از 90000 طرفدار در اینستاگرام خود دارد و می تواند به مرور زمان با تصاویر بیشتر طرفداران بیشتری را به خود جذب کند .

مدل ابروی وحشتناک زن جوان روسی او را مشهور کرد + عکس

1.6518
این مطلب مفید بود ؟169349
منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن / ک.ک
وبگردی