برنامه تناسب اندام
رژیم، تمرین و سلامت بدن از مهم ترین دغدغه های ما است که در این گزارش با برنامه های تناسب اندام برای خانم ها و آقایان برای اندروید معرفی کنیم.

برنامه تناسب اندام برای خانم ها و آقایان

تناسب اندام و داشتن زندگی سالم برای هر یک از ما یک عامل مهم و ضروری است که شاید در زندگی امروزه گرچه هرچند بخواهیم آنرا رعایت کنیم، قطعا به دلیل مشغله آنها را فراموش خواهیم کرد و به پرخوری همیشگی خودمان خواهیم پرداخت که این باب میل ما نیست و در کنار مشغله، بهونه هایی هم همیشه پایه ثابت هستند که ما را به هر نحو ممکن و ناممنکن از تمرین و رعایت رژیم غذایی باز می دارند.

اما خب برای رسیدن به هدف باید یک سری مشکلات را کنار گذاشت و در این هدف باید غذای چرب و سنگین که باعث می شوند که ما چاق شویم را باید کنار بگذاریم تا به هدف اصلی خود برسیم. با این حال اگر تصمیم جدی گرفته اید، شاید در مرحله اول ضعف نبود استادی که به شما تمرین و برنامه ورزشی دهد، شما را باز دارد و اما باز هم جای نگرانی نیست.

تناسب اندام

اگر از این اما و اگرها در ذهن شما وجود دارند و نمی توانید به هیچ یک از آنها پاسخ قاطعی دهید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را برنامه تناسب اندام اندروید هدفمند برای کاهش وزن در خانه آشنا سازیم که می توانند به شما کمک بسیار زیادی بکنند. همراه ما باشید.

برنامه تناسب اندام برای آقایان

در این گزارش برای اینکه برنامه تفکیک شده ای را استخراج کنیم، تصمیم گرفتیم تا به تفکیک آقایان و خانم ها برنامه های تناسب اندام را معرفی کنیم تا اینگونه مشکلی در انتخاب برنامه نداشته باشید. برنامه ای که برای آقایان انتخاب کرده ایم، یک برنامه بسیار ساده و البته هدفمند می باشد که می تواند کمک زیادی برای کاهض وزن در آقایان نماید.

اما اگر شما، آقا هستید و پرخوری و اضافه وزن و همچنین زمان را بهانه می کنید که به دلیل این 3 مورد همیشه از ورزش غافل هستید، ما برنامه ای را برای شما فراهم کرده ایم که تا اینجای راه، آزمایش خود را پس داده است. نام این برنامه "7 minute workout" می باشد و همانگونه که از نام آن پیدا است، روزانه فقط 7 دقیقه وقت شما را خواهد گرفت!!

تناسب اندام

پس اگر هر گونه پرخوری دارید و زمان را همیشه بهانه می کنید، این برنامه را حتما دانلود کنید چرا که می تواند در مقابل پرخوری شما بایستد و تنها در 7 دقیقه چندین تمرین ساده و آسان که در مراحل بعدی سخت تر خواهد شد را به شما خواهد داد و شما موظف هستید در طول روز تنها 7 دقیقه برای خودتان بدین طریق وقت بگذارید. لازم به ذکر است که بدانید این برنامه تناسب اندام در 30 روز می باشد.

کارکردن با این برنامه تناسب اندام بسیار ساده می باشد چرا که ابتدا باید برنامه ذکر شده را از قسمت زیر دانلود و نصب کنید و سپس وارد آن شوید و با پر کردن برخی گزینه ها، وارد برنامه شوید و بر اساس تناسب اندامی که هم اکنون دارید، یکی از برنامه های تمرینی را انتخاب کنید. از این رو برای مثال اگر مبتدی هستید باید گزینه Beginner را انتخاب کنید و در نهایت بر روی کلید Start پایین صفحه کلیک کنید و انیمشین های تمرینی را پشت سر هم با دستور صوتی انجام دهید. برای دانلود این برنامه بر روی لینک زیر کلیک کنید؛


برنامه تناسب اندام بانوان

خانم ها اکثرا در محیط خانه مشغول به خانه داری هستند و اگر با آنها در مورد اضافه وزن حرف بزنیم، طبیعتا به دلیل ماندن در خانه و تحرک کم اشاره خواهند کرد و همان گونه که هم شما می دانید و هم ما می دانیم، شاید چنین چیزی اکثرا به عنوان یک بهانه باشد که ما از آن برای پرخوری و نگه داشتن اضافه وزن استفاده می کنیم.

اما اگر شما هم شاغل هستید و هم اگر اصلا شغلی ندارید و در خانه مشغول به خانه داری هستید، جای نگرانی نیست چرا که ما برنامه ای کاربردی را با عنوان برنامه تمرینی برای تناسب اندام خانم ها فراهم کرده ایم که می توانید از آن به عنوان یک برنامه کاملا هدفمند و همچنین کارآمد استفاده کنید که می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند.

تناسب اندام

نام این برنامه "women workout at home" می باشد که در طی چند ثانیه دانلود می شود بعد از نصب کامل باید وارد آن شوید و یک سری اطللاعات کلی را وارد آن کنید و سپس از برنامه تمرینی این برنامه در سطوح مختلف استفاده کنید تا همیشه به دلیل ورزش و همچنین حرکات قسمت پهلو و شکم، درد عضلانی شکم داشته باشید و هیچ میلی برای خوردن غذاهای پر چرب نداشته باشید.

برای دانلود این برنامه کارآمد برای خانم ها بر روی لینک زیر کلیک کنید؛

برنامه تناسب اندام اندروید برای خانم ها و آقایان در 30 روز

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی