غذا با انار
غذا با انار و گردو طعم فوق العاده ای خواهد داشت و قطعا بسیار مفید خواهد بود. از این رو ما لیستی از چند غذای خوشمزه با انار و گردو را برایتان آماده کرده ایم.

غذا با انار و گردو؛ خوشمزه های شب یلدا

غذا با انار و گردو حتما طعم دلپذیر و ویژه ای خواهد داشت و برای تنوع هم که شده میتوان از این ترکیب به عنوان غذای شب یلدا استفاده کرد. یک غذای مقوی با ترکیبی پرخاصیت که نیاز به مواد اولیه چندان پر هزینه های هم ندارد و در تهیه آنها می توانید حتی سلیقه ی خود را نیز دخیل کنید. منتخب غذاهای خوشمزه شب یلدا که با انار و گردو میتوانید تهیه کنید را در این بخش از آشپزخانه نمناک معرفی کرده ایم.

فراموش نکنید که طبق روال همیشگی مطالب معرفی غذاهای ساده و خوشمزه در آشپزخانه پر از تنوع نمناک، برای مشاهده دستور تهیه هریک از غذاها، کافیست روی نوشته زیر عکس کلیک کنید.

کوفته انار و گردو، شام خوشمزه شب یلدا

اگر در جستجوی تنوع برای غذای شب یلدا یا یک میهمانی صمیمی هستید، کوفته انار و گردو به یاری تان خواهد آمد. یک غذای نونی خوشمزه که برای تهیه آن کمی زمان و حوصله نیاز دارید.

کوفته

طرز تهیه کوفته انار و گردو

سالاد انار و گردو با سس مخصوص

افرادی که غذای رژیمی بخور هستند و نمیتوانند زحمت مدتها تلاش خود را یک شبه و به هوای درهمی های شب یلدا، نادیده بگیرند، میتوانند از سالاد انارو گردو استفاده کننده که به دلیل دشتن ترکیبات مفید، میتواند یک وعده خوب و سالم تلقی شود. استفاده از آب انار و دانه های انار، جلوه ویژه ای به این سالاد می بخشد.

سالاد انار

طرز تهیه سالاد انار و گردو با سس مخصوص

غذای نونی شب یلدا؛ کوکوی گردو و رب انار

اگر دوست دارید غذای شب یلدا را با کوکویی متفاوت، به یاد ماندنی تر کنید، پس حتما این رسپی برایتان مفید خواهد بود. کوکوی گردو و رب انار یک پیشنهاد عالی برای علاقه مندان به تنوع غذایی است، بخصوص آنهایی که دوست دارند غذاهای غیر برنجی مصرف کنند.

کوکوی گردو

طرز تهیه کوکوی گردو رب انار

غذای شب یلدا با کدو حلوایی و انار؛ کئی انار

یک تیر و چند نشان غذاهای این لیست، متعلق است به کئی انار. یک غذای فوق العاده مقوی محلی که با ترکیب کدو حلوایی، انار، عدس و لوبیا چیتی، غذای مقوی سرشار از انرژی و ویتامین ها بخصوص برای نوجوانان و ورزشکاران محسوب می شود.

کئی انار

طرز تهیه کئی انار

چند غذای جدید با انار و گردو ؛ نونی، ساده و سریع

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش آشپزخانه نمناک/ن/ن.ح
وبگردی